פפראצי

ג'קו אייזנברג אחרי ההדחה מ"האח הגדול": "טוב שהייתי וטוב שאני פה"

תפסנו את הזמר רגע אחרי שעזב את הבית בנווה אילן ושאלנו אותו איך הוא מרגיש עם ההדחה. בזמן שאייזנברג שמר על ארשת פנים רגועה, יש את מי שכועס מאוד - ולא מסתיר את זה. צפו

 

 

 

בין שלל התחביבים הרבים שאנחנו מקפידים עליהם, אחד העיקריים הוא הימור בתחילת כל עונה חדשה של "האח הגדול" - מי יהיו הדיירים שירכיבו את חמישיית הגמר. הפעם, בעקבות ההדחה של ג'קו אייזנברג מהבית בנווה אילן, שהתרחשה אמש (שבת), אפשר להגיד חד משמעית - פספסנו.

 

הזמר שזכה בעונה הרביעית של "כוכב נולד", עשה כאמור את הקאמבק לפריים טיים אחרי לא מעט שנים הרחק מאור הזרקורים, אבל לצערו המסע שלו נגמר אחרי 36 ימים בפריים טיים. עבור מי שלא צפה, נעדכן שאייזנברג הלך הביתה לאחר שדיירי הבית החליטו ברוב קולות שהוא יודח בעקבות קרב ראש בראש מול רומי גיאור שנבחרה על ידי הצופים בבית כמודחת - אבל ניצלה בדקה ה-90 בזכות הדיירים. אגב, את מה שיש למבקרת הטלוויזיה שלנו להגיד על "תרמית ההדחה" (כפי שהיא קראה לזה), אתם יכולים לקרוא ממש כאן. ומה היה לג'קו להגיד למצלמות? המשיכו לקרוא.

 

עם גיטרה וחיוך. ג'קו אייזנברג מגיב להדחה מ"האח הגדול" (צילום: מוטי לבטון)
עם גיטרה וחיוך. ג'קו אייזנברג מגיב להדחה מ"האח הגדול"צילום: מוטי לבטון

תדע שמהבוקר אנחנו שומעים את "נרדם על החולות" (צילום: מוטי לבטון)
תדע שמהבוקר אנחנו שומעים את "נרדם על החולות"צילום: מוטי לבטון

 

היום (א'), פגשנו את אייזנברג יחד עם הגיטרה ברמת החייל בתל אביב מלווה בסוכנת האישית כשחיוך מרוח לו על הפנים. "טוב שהייתי וטוב שאני פה", אמר לנו הזמר כששאלנו אותו לגבי התחושות ביום שאחרי ההדחה. ומה עוד היה לו להגיד? צפו בוידאו המלא בראש הכתבה.

 

להבדיל מאייזנברג, מי שלא התבייש להגיד את אשר על ליבו, הוא פיינליסט העונה הקודמת אורן אסידו שפרסם בחשבון הסטורי שלו מה הוא חושב על ההדחה: "אתמול יצא לי לראות את עניין ההדחה ההזויה הזאת וזה היה מתבקש שאגיב, ויש לי ככ הרבה מה להגיד עליה", כתב אסידו ל-110 אלף העוקבים שלו. "זה בזיון של ההפקה, שבירת אמון הקהל, נידוי חברתי מזעזע, כיוון מדויק של ההפקה לכאורה של כל העונה הזאת בעצם. אני לא מכיר את ג'קו ולא את רומי ולא כל כך מעניין אותי מה קורה שם בבית, אני מתייחס על ההדחה עצמה ועל הסיטואציה המבישה הזאת. כנראה שבגלל הדברים האלה ממוצע העונה עומד על 11 אחוז רייטינג , מביך".

 

"טוב שהייתי וטוב שאני פה" (צילום: מוטי לבטון)
"טוב שהייתי וטוב שאני פה"צילום: מוטי לבטון

לאן מועדות פנייך? (צילום: מוטי לבטון)
לאן מועדות פנייך?צילום: מוטי לבטון

לשמור לך על הגיטרה? (צילום: מוטי לבטון)
לשמור לך על הגיטרה?צילום: מוטי לבטון

 

 

צילם וסיפר לג'קו שהוא הצביע לו בכוכב נולד: מוטי לבטון

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018