בלי חולצה

אבל למה להסתיר? אורלנדו בלום חושף ישבן

הכוכב שיתף עם עוקביו מספר תמונות בהן הוא רוחץ בנהר, אבל התמונה שקיבלה את מירב תשומת הלב היא זו שבה הוא מצולם מגבו, כשהוא עירום לחלוטין. למרבה הצער, בניגוד לתמונות הפפראצי הישנות שבהן הוא צולם בעירום מלא, הפעם בלום הקפיד להשתמש באימוג'י על מנת לכסות את מה שצריך

שכחת בגד ים במקרה? אורלנדו בלום (צילום: אינסטגרם)
שכחת בגד ים במקרה? אורלנדו בלוםצילום: אינסטגרם

 

בוקר טוב לשחקן אורלנדו בלום שלא חש צורך להשאיר על עצמו פרטי לבוש בזמן שהוא רוחץ בים – כבר קיבלנו הוכחה לכך כשהשיט את ארוסתו קייטי פרי על גלשן כשהוא בעירום מלא. אתמול (א'), הפגין הכוכב פרץ שובבות נוסף, כששיתף באינסטגרם תמונות שלו בהן הוא נראה רוחץ בנהר. התמונה הראשונה ברצף תמימה למדי, אך מי שימשיך לדפדף הלאה יוכל לחזות בתמונה המדוברת, שבה בלום מצולם כשהוא עירום ובגבו אל המצלמה, אך למרבה הצער מסתיר את ישבנו באימוג'י מרמז. מי שמעוניין בתמונה הלא מצונזרת, כנראה יאלץ לפנות לקייטי פרי. יש לציין שבאופק נראים לא מעט אנשים שבוודאי יכלו לחזות בבלום העירום, אך הוא דאג לכך מראש וכיסה את עצמו עם פריט לבוש שהחזיק ביד.

האימוג'י הזה באמת נחוץ? (צילום: אינסטגרם)
האימוג'י הזה באמת נחוץ?צילום: אינסטגרם

 

לא ברור איפה התמונות צולמו, אך בלום ופרי היו לאחרונה בטיול באיטליה, ביחד עם בנו הבכור של בלום, פלין, שנולד מהזוגיות של השחקן עם הדוגמנית מירנדה קר. כנראה שארץ המגף משרה על הכוכב אווירה משוחררת, מכיוון שהפעם הקודמת שבה הוא צולם בעירום התרחשה גם היא שם. כאמור, העולם כבר חזה בבלום כשהוא עירום לגמרי בשנת 2016, אז בלי אימוג'ים מסתירים, הודות לצלמי הפפראצי. בלום ופרי יצאו לשיט, במהלכו הכוכב פשט את כל בגדיו. הוא הסביר לאחר מכן: "היה לי רגע שבו הרגשתי חופשי", אך הרגשת החופש הזו עלתה לו בתמונות שהתפרסמו בכל מקום וכמובן הפכו לוויראליות. פרי סיפרה לאחרונה שבלום ניסה לשכנע גם אותה להתפשט אז, אך היא העדיפה להישאר לבושה, וכנראה ששמחה לאחר מכן על ההחלטה.

חופשי ומשוחרר
חופשי ומשוחרר

 

בני הזוג התארסו בתחילת שנת 2019, אך לא עשו עד כה את הצעד הנכסף לעבר החופה עצמה. יחד עם זאת הם עשו צעד משמעותי אחר – והביאו יחד תינוקת לעולם, דייזי, שתחגוג בהמשך החודש יום הולדת שנה.

 

אורלנדו בלום וקייטי פרי (צילום: אינסטגרם)
אורלנדו בלום וקייטי פריצילום: אינסטגרם

אורלנדו בלום (צילום: אינסטגרם)
אורלנדו בלוםצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018