רכילות+

שלומית מלכה על הפרידה מיהודה לוי: "בכיתי המון. נהרות"

אחרי שבע שנים ביחד, שלומית מלכה ויהודה לוי פירקו את החבילה. כעת היא מספרת: "לא היה ריב דרמטי בינינו, פשוט שינינו צורה". הריאיון המלא - בסוף השבוע ב"ידיעות אחרונות", בגיליון הכפול של "7 ימים"

שלומית מלכה (צילום: רפי דלויה)
שלומית מלכהצילום: רפי דלויה

 

אחרי תקופה ארוכה בה שלומית מלכה שמרה על פרופיל נמוך, לאחרונה היא חזרה לכותרות בנסיבות לא משמחות - בעקבות גירושיה מבעלה, השחקן יהודה לוי. "הייתה שמועה שאני ויהודה נפרדנו כי אני ודר זוזובסקי, חברה שלי, יחד, כזוג", היא מספרת וצוחקת. "לא יודעת מי כתב ומי אמר, אבל זה הגיע אליי ובעיקר הצחיק אותי. גם את יהודה".

 

אז מה באמת קרה ביניכם?

"החיים. אנחנו השתנינו הרבה בתוך הזוגיות ומחוץ לזוגיות, פשוט שינינו צורה. היינו שבע שנים יחד, זו דרך ארוכה, רוב חיי הבוגרים".

 

מה הביא את זה בסוף להחלטה על פרידה?

"אפשר לומר שבעיקר ההבדלים באישיות. ההחלטה שלנו הגיעה מתוך חברות ומתוך הבנה שההתפתחות שלנו כרגע מובילה אותנו לכיוון הזה, של פרידה. כמו פרי שבחר לנשור מהעץ. לא היה טריגר כלשהו או ריב דרמטי בינינו. אבל ברור שגם בכיתי, הרבה. נהרות".

"לא היה ריב, פשוט שינינו צורה" (צילום: אמיר מאירי)
"לא היה ריב, פשוט שינינו צורה"צילום: אמיר מאירי

 

עד כמה זה יותר קשה בגלל הרצון של הציבור והתקשורת לשאוב כמה שיותר מידע?

"טסתי לניו־יורק ישר כשהפרסומים על הפרידה יצאו, התנתקתי לגמרי ולא נכנסתי למה שכותבים או אומרים. לא החלטתי לטוס מראש. הרגשתי שזה מה שנכון לי כרגע. מחקתי את האינסטגרם ורק השבוע חזרתי".

 

הריאיון המלא - בסוף השבוע ב"ידיעות אחרונות", בגיליון הכפול של "7 ימים".

 

"מחקתי את האינסטגרם" (צילום: סינמטרק וקוקו)
"מחקתי את האינסטגרם"צילום: סינמטרק וקוקו

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018