רכילות+

אבישג סמברג: "כל ילד יכול להגיע למדליה אולימפית"

אבישג סמברג חזרה מאוליפיאדת טוקיו בתור כוכבת, אחרי שזכתה במדליית ארד וריגשה מדינה שלמה. כעת היא וירדן ג'רבי משתפות פעולה כפרזנטוריות של מותג מוביל, ופגשנו אותן על סט הצילומים לשיחה על התהילה שאחרי הזכייה, הצורך לשמור על פרטיות כשהופכים לסלב ועל תוכניותיהן להמשך. צפו

בשיתוף תנובה 

 

 
בחודש יולי האחרון, אבישג סמברג בת ה-19 נכנסה לספרי ההיסטוריה של הספורט הישראלי כשזכתה במדליית ארד בטאקוונדו באולימפיאדת טוקיו - והפכה לשם מוכר בכל בית בישראל. הזכייה המרגשת והפיכתה לכוכבת בן לילה לא חמקו מעיניהם של המפרסמים, וכעת היא מסמנת וי נוסף בקריירה כשהיא מצטרפת למדליסטית אולימפית נוספת ואלופת עולם לשעבר, ירדן ג'רבי, כפרזנטורית של מותג החלבון GO מבית "תנובה".

 

סמברג, שעדיין מתרגלת למעמדה החדש, זוכה לקבלת פנים חמה מג'רבי ביום הצילום החגיגי שנערך לכבוד הצטרפותה למשפחת GO: "שלחתי לה הודעה בלילה, שתירגע, שיהיה לנו כיף ושתרגיש חופשיה. נראה לי שהיא מסתדרת" מספרת לנו ג'רבי, הפרזנטורית הוותיקה של המותג שזכתה במדליית ארד בג'ודו ב-2016. כעת, היא בהחלט לוקחת על עצמה את תפקיד המנטורית של סמברג בכל הקשור לעולם הזוהר והפרסום. "החלום האישי שלנו היה לזכות במדליה אולימפית, ופתאום מגיעות עם זה גם תהילה והצלחה שאף אחד לא מכין אותך לקראתן, אתה פשוט לומד את זה תוך כדי", מתארת לנו ג'רבי את מאחורי הקלעים של חיי המדליסטים האולימפיים.

 

ג'רבי, שכבר פרשה מעולם הספורט, מינפה את ההצלחה ממזרן הג'ודו אל עולם הטלוויזיה. בשנה שעברה היא השתתפה בריאליטי "הישרדות" ובקרוב מאוד נוכל לראות אותה על תקן פרשנית לצידו של ניב רסקין ב"נינג'ה ישראל". ג'רבי, כך היא מספרת, למדה עם השנים לנתב בין העולמות ולקבל על עצמה את מעמדה כאישיות ציבורית, או ליתר דיוק: סלב. היא יודעת שהיא מעוררת לא מעט עניין, אך עם זאת גם מקפידה לשמור על פרטיותה: "אני יודעת כמה אנשים בבית רוצים לדעת על החיים שלי. כשיהיה לי מה להגיד אז הם ידעו, ואם אני ארצה לשתף אז אשתף. זה חשוב לנפש, אני חייבת לשמור על עצמי".

 

אבישג סמברג וירדן ג'רבי, הפרזנטוריות של מותג החלבון GO מבית תנובה  (צילום: מיכה לובטון)
אבישג סמברג וירדן ג'רבי, הפרזנטוריות של מותג החלבון GO מבית תנובה צילום: מיכה לובטון

 

"את הימים האלה אני מחשיבה כימי כיף", מבהירה סמברג לגבי יום הצילום בו אנחנו נוכחים. היא לחלוטין לא מתכוונת לתת להצלחה ולפרסום לבלבל אותה או למנוע ממנה להגשים את היעד הבא - מדליית זהב באולימפיאדת פריז 2024: "יש לי עוד מטרות להשיג. המטרה שלי היא עדיין להיות אלופה אולימפית, אלופת עולם. פה אני נהנית ובאימונים אני עובדת קשה".

 

בינתיים נודע שבדרכה למשחקים האולימפיים הקרובים, סמברג תקבל מחברת תנובה חסות לשלוש השנים הבאות, בהיקף של מאות אלפי שקלים. מיכל בצר, מנהלת אגף השיווק של חטיבת החלב בתנובה, מספרת: "אנחנו גאים לאמץ ספורטאית ישראלית כמו אבישג סמברג, שמצטרפת למשפחת GO לצד ירדן ג'רבי. מותג GO, המזוהה עם ערכים של נחישות ומצוינות, גאה לתמוך בסמברג שמבטאת ערכים אלה ומהווה מודל לחיקוי לספורטאים וספורטאיות צעירים רבים. אנו מקווים מאוד שהתמיכה שלנו תאפשר לה להתמקד בהשגת היעד הבא שלה, ייצוג מדינת ישראל באולימפיאדה הבאה בפריז".

"החלום היה לזכות במדליה אולימפית, ופתאום מגיעות איתה תהילה והצלחה שאף אחד לא מכין אותך לקראתן" (צילום: מיכה לובטון)
"החלום היה לזכות במדליה אולימפית, ופתאום מגיעות איתה תהילה והצלחה שאף אחד לא מכין אותך לקראתן"צילום: מיכה לובטון

את המדליות הן השאירו היום בבית (צילום: מיכה לובטון)
את המדליות הן השאירו היום בביתצילום: מיכה לובטון

גירל פאוור. אבישג סמברג וירדן ג'רבי  (צילום: מיכה לובטון)
גירל פאוור. אבישג סמברג וירדן ג'רבי צילום: מיכה לובטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018