ריחו"ל

סקוט דיסיק מקנא בקורטני, האקס שלה הגן עליה

אבי ילדיה של קורטני קרדשיאן לא הצליח להתעלם מהתמונות הדביקות שלה עם בן הזוג החדש, המוזיקאי טראוויס ברקר, והחליט לחפש נחמה אצל אקס נוסף של קורטני, הדוגמן יונאס בנדג'ימה. התוצאה: שיימינג ברשתות החברתיות

קורטני קרדשיאן וטראוויס ברקר (צילום: אינסטגרם)
קורטני קרדשיאן וטראוויס ברקרצילום: אינסטגרם

 

קורטני קרדשיאן ובן זוגה, המוזיקאי טראוויס ברקר, עסוקים בימים אלו בעיקר בלהוציא לעוקבים שלהם את העיניים, בעודם נופשים באיטליה. ומה אתם יודעים, מסתבר שבין מיליוני העוקבים שלהם, יש אחד שלא מצליח להישאר אדיש לתמונות האינטימיות של זוג היונים והעוקב הזה הוא לא אחר מהאקס המיתולוגי ואבי ילדיה של קורטני, סקוט דיסיק.

 

מי שחשף את רגשותיו של דיסיק הוא אקס נוסף של הקרדישאנית, הדוגמן יונאס בנדג'ימה, שסיפר כי קיבל הודעות מדיסיק לחשבון האינסטגרם שלו עם צילומי מסך של קורטני נמרחת על בן זוגה הטרי, שתופס לה את הישבן, יחד עם שאלות כמו: "יו, הבחורה הזו בסדר? אחי, כאילו מה זה. באמצע איטליה". בנדג'ימה מצדו לא נשאב לניסיון ההתססה של דיסיק, והגיב: "זה לא משנה לי כל עוד היא מאושרת", והוסיף: "נ.ב: אני לא אח שלך". סחתיין עליך גבר.


סקוט, אתה מביך (צילום: אינסטגרם)
סקוט, אתה מביךצילום: אינסטגרם

 

דיסיק אומנם חובק בת זוג חדשה, הדוגמנית אמיליה המלין, והשניים החלו לצאת בחודש אוקטובר האחרון - זמן קצר לאחר שנפרד מבת זוגו לשעבר סופיה ריצ'י, אך נראה כי הוא לא באמת הצליח להתגבר על קורטני, או לפחות על כך שהיא נראית מאושרת. הצצה לכך קיבלנו בעונה האחרונה של "משפחת קרדשיאן", שתיעדה את הרצון של בנות המשפחה לגרום לקאמבק בין קורטני לסקוט, אך בזמן שקורטני לא הסכימה בכלל לשמוע על הנושא, סקוט מצא את עצמו נשאב לתוך הרעיון שזה עוד יכול לקרות.

 

נזכיר כי בשנת 2005 הכירה קרדשיאן את דיסיק והשניים הביאו לעולם שלושה ילדים, מייסון (11), פנלופה (9) וריין (6). השניים, שמעולם לא נישאו, היו יחד לסירוגין עד שנת 2016.


קורטני קרדשיאן טראוויס ברקר (צילום: אינסטגרם)
קורטני קרדשיאן טראוויס ברקרצילום: אינסטגרם

 

ולגבי קרדשיאן וברקר: בחודש פברואר האחרון השניים אישרו כי הם בני זוג בעזרת תמונה משותפת באינסטגרם. מאז הם הספיקו להתקדם בקצב מסחרר ולהעלות תמונות אינטימיות במיוחד בכל רחבי הגלובוס. מקורבים לשניים מספרים כי הם אפילו התחילו לדבר על נישואים. בנוסף, למרות שהם גרים במרחק הליכה של כמה דקות אחד מהשנייה, הם בהחלט מתכננים לעבור לגור יחד. "קורטני וטראוויס מאוד אוהבים אחד את השנייה אבל מה שגורם לכאב ראש היא התוכנית לשלב בין שתי המשפחות. כרגע הם גרים בנפרד אבל הם רוצים לעבור לגור יחד על מנת להתחיל פרק חדש וזה אומר שזה צריך לכלול גם את ילדיהם". מקור נוסף חידד והדגיש כי קרדשיאן רוצה שברקר יהיה "אבא חורג לילדיה".

 

למוזיקאי יש שני ילדים מאשתו לשעבר, הדוגמנית שאנה מואקלר: אלבמה (15) ולנדון (17), ובנוסף בת חורגת שאימץ, אטיאנה (21).

 

בואי נהיה הזוג הזה (צילום: אינסטגרם)
בואי נהיה הזוג הזהצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018