רכילות+

דידי הררי: "לא מעכל שעברה שנה, לא שמח לקראת החג"

בריאיון בלעדי שיתפרסם בראש השנה ב-Pplus, מספר איש הרדיו על השנה הלא פשוטה שעברה עליו מאז מותה של אשתו האהובה מירית. "מדהים איך זמן עף", הוא אומר וגם מודה: "אם זה היה תלוי בי אישית, הייתי יושב בבית ולא רוצה לעשות כלום בחג הזה"

דידי הררי בריאיון מיוחד לראש השנה (צילום: אור דנון)
דידי הררי בריאיון מיוחד לראש השנהצילום: אור דנון
 

 

שנה בדיוק חלפה מאז שמירית הררי הלכה לעולמה לאחר מאבק עיקש ואמיץ במחלת הסרטן. בריאיון מיוחד ל-Pplus, מספר בעלה, איש הרדיו הפופולרי דידי הררי, על תחושותיו לקראת ראש השנה הקרוב. חג, שהפך בן רגע לארור עבורו ועבור משפחתו. "אני אגיד את האמת, אם זה היה תלוי בי אישית, הייתי יושב בבית ולא רוצה לעשות כלום בחג הזה. אבל כנראה שאני אהיה עם הבנות שלי, מאיה ונועה, שוגי תהיה בחו"ל. זה לא יהיה קל בכלל, בטח לא היום השני של החג, ה-ב' בתשרי הזה, לא יהיה קל. אבל בסדר".

 

מה אתה מאחל לעצמך לשנה החדשה?

"וואי. מה שבאמת אני רוצה אי אפשר. אז שקט, שלווה. שלווה ושלמות שלי. ולחזור לחיים. מתוך מקום שמח ועם מירית תמיד ברקע אבל לחזור לחיים".

 

"מדבר עם מירית, גם בקול רם" (צילום: אור דנון)
"מדבר עם מירית, גם בקול רם"צילום: אור דנון

 

"מדהים איך זמן עף. מדהים איך שנה עברה כאילו זה חודש", הררי ממשיך כלא מאמין. "אני עוד לא מעכל את זה, אני לא מעכל שראש השנה מגיע ואני לא שמח לקראתו בכלל - אבל אלו החיים", הוא אומר ופתאום פרפר לבן עף סביבו. "תראי, תראי! פרפר לבן כשאנחנו מדברים פה. זו מירית, זה מדהים, כל פעם שאנחנו מדברים עליה עם הנכדים, יש פה פרפר לבן. תשאלי אותם, אם הם היו רואים את זה עכשיו, הם היו צועקים 'הנה סבתא'".

 

עם מירית יוצא לך לדבר?

"כן, בטח, גם בקול רם. היא אומרת לי כבר לשתוק. זה חשוב, זה מועיל וזה עוזר כי אני מקבל תשובות לפעמים".

 

הריאיון המלא עם דידי הררי יתפרסם ב-Pplus ביום א', ה-5 בספטמבר, ובו הוא מדבר על החיים שאחרי מירית, על הדרך בה הוא מתכוון להנציח אותה ועל הדבר הכי טוב שקרה בעקבות המחלה - המשפחתיות האוהבת והצמודה כל כך עם בנותיו. ולא, הוא עוד לא מוכן לצאת עם נשים חדשות, תודה ששאלתם.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018