ריחו"ל

כוכבת "המפץ הגדול" ובעלה נפרדו

אחרי חמש שנות זוגיות מתוכן שלוש שנים כזוג נשוי השחקנית קיילי קווקו (לנצח פני מהסדרה "המפץ הגדול") ובעלה קארל קוק הודיעו כי הם נפרדים. "קיבלנו את ההחלטה הזו יחד ולא נגיב על כך יותר"

האמת, התבאסנו. קיילי קווקו וקארל קוק (צילום: Gettyimage)
האמת, התבאסנו. קיילי קווקו וקארל קוקצילום: Gettyimage

 

בשורות מבאסות מעבר לים: השחקנית קיילי קווקו (35), לנצח פני מהסדרה "המפץ הגדול", ובעלה קארל קוק (30) החליטו להיפרד אחרי חמש שנים יחד, מתוכן שלוש שנים כזוג נשוי. השניים מסרו הצהרה רשמית משותפת למגזין "פיפל": "למרות האהבה הגדולה והכבוד שאנחנו רוחשים אחד כלפי השנייה הבנו שהדרכים הנוכחיות שלנו לקחו אותנו לכיוונים מנוגדים. שנינו חלקנו כל כך הרבה חוויות מהמסע המשותף שלנו באופן פומבי כך שאנחנו מעדיפים לשמור על הנושא הזה בחיינו בצורה פרטית אבל רצינו לשתף את האמת שלנו יחד".

 

עוד הוסיפו השניים: "אין בינינו כעסים או איבה, להפך. קיבלנו את ההחלטה הזו ביחד, בכבוד, התחשבות זו בזה ומתוך הבנה שלא נשתף בפרטים נוספים או נתייחס עוד לנושא". פייר, נשבר לנו הלב.

 

והכלב, עם מי הוא יהיה? (צילום: Gettyimage)
והכלב, עם מי הוא יהיה?צילום: Gettyimage

 

בדצמבר 2017 ואחרי שנתיים של זוגיות קווקו וקוק התארסו. כוכבת המפץ הגדול בישרה על האירוסים בסרטון מרגש ברשתות החברתיות: "אנחנו מאורסים!", אמרה קווקו בהתרגשות למצלמה, ואילו קוק הוסיף: "רגע, אבל עדיין לא אמרת כן". כמובן שהשחקנית מיהרה לומר כן וחזרה על זה כמיליון פעם: "כן, כן, אני אומרת כן, אני אומרת כן".

 

שבעה חודשים לאחר מכן, ביולי 2018, השניים הפכו את זה לרשמי והחליפו נדרים בחתונה אינטימית שנערכה באורווה לעיני בני משפחה וכמה חברים טובים, בהם הקולגה מים ביאליק (איימי מ"המפץ הגדול").

 

 

ואולי בכל זאת הכתובת הייתה על הקיר? באוגוסט 2019, שנה לאחר שנישאו, התראיינה השחקנית לחדשות E! וחשפה כי מערכת היחסים שלה ושל בעלה רחוקה מלהיות נורמטיבית. "לקארל ולי יש נישואים מאוד לא שגרתיים", אמרה קווקו, והוסיפה: "אנחנו חיים רוב הזמן בשני מקומות שונים, אנחנו לא ביחד כל יום - כל היום, ובאופן אישי אני חושבת שזה עושה לנו טוב, זה עובד מצוין". ובכן, נראה שלא.

 

תרשנו לנו לחלום על קאמבק (צילום: Gettyimage)
תרשנו לנו לחלום על קאמבקצילום: Gettyimage

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018