רכילות+

תחילתה של ידידות מופלאה? לי לוי וג'רמי פיבן צמודים

הישראלית ממוצא דני צעדה לצד השחקן ההוליוודי בפסטיבל ונציה, ולמרות הקאסט המרשים סביבם - המצלמות התמקדו בשניים שנראו קרובים במיוחד. אז מה יש ללוי להגיד על היחסים?

לי לוי וג'רמי פיבן על השטיח האדום בוונציה (צילום: GettyImages)
לי לוי וג'רמי פיבן על השטיח האדום בוונציהצילום: GettyImages

 

אחרי תקופה ארוכה בה היא קצת נעלמה מהרדאר, הדוגמנית הישראלית ממוצא דני, לי לוי, עושה כותרות בכל רחבי העולם ואנחנו כמובן לא נשארים אדישים. לוי שמוסיפה לקורות החיים שלה גם את הטייטל "שחקנית", צעדה בסוף השבוע האחרון לצידו של ג'רמי פיבן ("הפמליה"), בבכורת הסרט "לילה אמריקאי" בפסטיבל ונציה - בו שניהם משחקים.

 

השניים הצליחו למשוך לא מעט תשומת לב עולמית וכמובן גם את הסקרנות שלנו - היות שלמרות הקאסט המכובד שכולל שחקנים כמו אמיל הירש, ג'ונתן רייס מאיירס, מייקל מדסן ופז וגה, הצלמים התמקדו בעיקר בפיבן ולוי שנראו צמודים במיוחד.

 

נזכיר שברזומה הרומנטי של הבלונדינית היפה אפשר למצוא את יהודה לוי  ויאיר נתניהו  ועד לפני כמה חודשים, היא הייתה מאורסת למיליונר אוסטרלי - אך הדבר לא הבשיל לכדי נישואים והשניים נפרדו. אז האם היא שוב תפוסה? "משהו מתבשל", מספרת לוי ל-Pplus מוונציה ומוסיפה: "צילמנו יחד את הסרט, שם אני משחקת את החברה שלו, וג'רמי ואני מתרועעים הרבה גם מחוץ לסט הצילומים".

 

אז אתם ביחד?

"לא אמרתי שאנחנו בני זוג אבל אנחנו בהחלט קרובים".

 

כבר לובשת לבן? חכי רגע (צילום: GettyImages)
כבר לובשת לבן? חכי רגעצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018