רכילות+

מזל טוב: מיכל אנסקי אמא לשלוש

אשת הקולינריה ובעלה, אייל אמיר, הרחיבו את התא המשפחתי והביאו לעולם את בתם השנייה, אחות קטנה לגבריאל-לי ולדניאלה, בתה של אנסקי מנישואיה הקודמים

הרחיבו את המשפחה (צילום: אינסטגרם)
הרחיבו את המשפחהצילום: אינסטגרם

 

בשורות משמחות בביצה: מיכל אנסקי ובעלה אייל אמיר הרחיבו את התא המשפחתי והביאו לעולם את בתם השנייה המשותפת, אחות קטנה לגבריאל-לי בת השנה וחצי ולדניאלה, בתה הבכורה של אנסקי מנישואיה הרראשונים לאדריכל רועי חמד. הלידה התרחשה הבוקר (ב'), ובמקרה זהו גם יום הולדתה של אנסקי, שחוגגת היום 41.

 

בחודש אפריל האחרון בישרה אנסקי על היריונה השלישי בעזרת פוסט באינסטגרם כשהיא מניחה יד אחת על הבטן ההריונית וביד השנייה מחזיקה צילום אולטרסאונד. יום למחרת הצטלמה אנסקי לקמפיין אופנה חדש והתייחסה להיריון ולעיתוי, כמובן. "התאריך של החשיפה לא היה קשור לקמפיין, שכל אחד יגיד מה שהוא רוצה. למעשה דחינו את הצילומים של הקמפיין כי היו לי בדיקות גנטיות שהיה לי מאוד חשוב לקבל את התוצאות שלהן לפני שאני יוצאת עם סיפור ההיריון החוצה. לתזמן מתי לספר על היריון הוא נושא מאוד אישי ועבור נשים בהיריון, זה מצב חרדתי להיות בו. כל שלושת החודשים הראשונים - המון דברים יכולים להשתבש ורציתי לעשות בדיקות מסוימות. טפו טפו טפו הכל בסדר".


עם גבריאל לי (צילום: אינסטגרם)
עם גבריאל ליצילום: אינסטגרם

הורים לבת נוספת (צילום: אמיר מאירי)
הורים לבת נוספתצילום: אמיר מאירי

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018