רכילות+

ערב ההוקרה המרגש למירית הררי

במלאת שנה למותה, חגגו בני משפחתה וחברים את זיכרון חייה עם השירים שאהבה. חנן בן ארי, שירי מימון, אליעד נחום ואמנים רבים נוספים הופיעו בהתנדבות והזילו דמעה לדבריו של הנכד בן השש

דידי הררי (צילום: עומר שטיינברג)
דידי הרריצילום: עומר שטיינברג

 

אמש (ד'), התקיים המופע "אישה של זריחה" לזכרה של מירית הררי, אשתו של שדרן הרדיו דידי הררי, שהלכה לעולמה בראש השנה אשתקד לאחר מאבק ממושך במחלת הסרט. במלאת שנה למותה, הרימו בני משפחתה ערב לזכרה בשיתוף תיאטרון צפון ועמותת סח"י (סיירת חסד ייחודית), בה שימשה מירית כיו"ר. במהלך הערב המרגש הופיעו אומנים רבים ששרו את השירים האהובים על הררי מתוך הפלייליסט האישי. יש לציין כי כל ההכנסות מהערב נתרמו לעמותה.

 

חנן בן ארי פתח את הערב עם השיר "שמש", ומיד אחריו ביקש להקדיש את השיר "אלוף העולם" לדידי. אחריו עלתה שירי מימון, שאת שירה השני - You've Got A Friend הקדישה לבנות של הררי, מאיה, אבישג ונועה. מימון גם שיתפה את הקהל שדידי סיפר לה שבאחת הנסיעות המשותפת של מירית ומאיה השיר התנגן ברדיו ואילו מירית אמרה לבתה שבכל פעם שהיא תשמע את השיר הזה היא תדע שהיא שם איתה. "מאז", סיפרה מימון, "השיר תמיד מתנגן כשהבנות יחד באוטו".

 

 

 

את הערב הנחו גלית גיאת ואקי אבני ובמהלכו השתתפו אומנים נוספים בהם בניה ברביאליעד נחוםרותם כהן, שלומי שבת, מירי מסיקה, עדן חסון, שמעון בוסקילה, דנה לפידות ועוד.

 

בסוף הערב עלה דידי לבמה יחד עם אבישג. תחילה היא אמרה כמה מילים לזכרה של אמה וסיימה עם ציטוט מתוך שירה של ריטה "קחי לך". "קחי, את גאוות בתך, על האדם שאת". שדר הרדיו בעיקר הודה שוב ושוב לנוכחים על התמיכה והאהבה האינסופית שקיבל במהלך השנה, ואמר על מירית: "האדם חי כל עוד מישהו זוכר אותו". בסוף הערב, הוא נתן את המיקרופון לרום, נכדו בן ה-6, שאמר לסבתו המנוחה כי היא הייתה אדם מיוחד. 

 

 

 

המנחים. גלית גיאת ואקי אבני
המנחים. גלית גיאת ואקי אבני

אלוף העולם! חנן בן ארי ודידי הררי (צילום: אינסטגרם)
אלוף העולם! חנן בן ארי ודידי הרריצילום: אינסטגרם

חנן בן ארי (צילום: עומר שטיינברג)
חנן בן אריצילום: עומר שטיינברג

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018