רכילות+

נוי בר: כל מה שצריך לדעת על הכלה החדשה של משפחת נתניהו

הילדות בכרמיאל, העבודה כדוברת של ח"כ עמיחי שיקלי והבויפרנד לשעבר - כל מה שרציתם לדעת על הארוסה החדשה של אבנר נתניהו. שרה, אנחנו מקווים שאת רושמת נקודות

נכנסה למשפחה. נוי בר עם בן הזוג אבנר נתניהו והוריו בנימין ושרה נתניהו (צילום: פייסבוק)
נכנסה למשפחה. נוי בר עם בן הזוג אבנר נתניהו והוריו בנימין ושרה נתניהוצילום: פייסבוק

 

אתמול (שבת) פורסם כי אבנר נתניהו, בנו הצעיר של ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, שלף טבעת יהלום והציע נישואים לזוגתו בשנתיים וחצי האחרונות, נוי בר. לפי הדיווחים, ההצעה עצמה התרחשה לפני כחודש, בערב ראש השנה, אך השניים שמרו על זה בסוד עד אמש, כשהידיעה פורסמה ובר אף העלתה את התמונה המנדטורית של טבעת האירוסים.

 

נתניהו ג'וניור היה מאז ומתמיד בכותרות, הוא גדל בבית ראש הממשלה ובילה חלק ניכר מחייו כשאביו הוא האיש החשוב בישראל. לעומתו בר, שתחגוג יום הולדת 27 בסוף החודש, גדלה הרחק מהתקשורת, בשכונת רבין בכרמיאל, ולמדה במגמת תיאטרון בתיכון כרמים בעיר.

 

היא בוגרת תואר ראשון במשאבי אנוש מאוניברסיטת בר אילן וסטודנטית לתואר שני בתקשורת פוליטית ומדעי המדינה באוניברסיטה העברית. היא שירתה כקצינה בצנחנים, השתחררה בדרגת סרן ועדיין משרתת במילואים.

 

"מקצוענית ונעימה". נוי בר (צילום: אינסטגרם)
"מקצוענית ונעימה". נוי ברצילום: אינסטגרם

 

מבחינת תעסוקתית, בר עבדה תקופה משמעותית במשרד ראש הממשלה, בהמשך שימשה כראש אגף ההסברה של תנועת "אם תרצו" שמגדירה את עצמה כמי ש"פועלת לחיזוק ולקידום ערכי הציונות בישראל ולבניית חברה ציונית", ומאז חודש יולי האחרון היא הדוברת של חבר הכנסת עמיחי שיקלי. נזכיר כי שיקלי הצטרף לנפתלי בנט ב"ימין החדש" ב-2019, ונכנס לכנסת בבחירות האחרונות במסגרת ימינה. הוא היחיד מבין חברי סיעתו שהתנגד נחרצות להקמת הממשלה, וזכה לאהדה בגוש תומכי נתניהו.

 

בר בעלת דעות ימניות מובהקות ולא חוששת לפרסם אותן, תומכת במוצהר בבנימין נתניהו וכתבה לא פעם ולא פעמיים נגד ראש הממשלה בנט.

 

עם זאת ולמרות שציפינו לראות ברכה ברשתות החברתיות מטעם בנימין ושרה נתניהו, עד כה לא התקבלה שום הודעה על האירוסים מיו"ר האופוזיציה או ממפלגת הליכוד. יודעי דבר מסרו לנו פרשנות נוספת למצב: ח"כ שיקלי הצהיר שלקראת הבחירות הבאות יחליט אם להקים מפלגה משלו או להצטרף למפלגה קיימת (למשל הליכוד). שיקלי הסביר שבחירתו תהיה זו שתייצר את התרומה הגבוהה ביתר למחנה הימין ולסיכוי להקים קואליציה ימנית. גם לנתניהו אינטרס זהה ועל כן ייתכן שהצדדים ימנעו מלהיתפס בשלב זה כ"משפחה אחת", על מנת להשאיר את כל האפשרויות האסטרטגיות פתוחות.

 

תמונות מהחופשה הזוגית בסנטוריני (צילום: אינסטגרם)
תמונות מהחופשה הזוגית בסנטוריניצילום: אינסטגרם

טבעת היהלום שאבנר קנה לה
טבעת היהלום שאבנר קנה לה

 

אנשים שעובדים איתה מעידים כי מדובר באשת מקצוע טובה מאוד, וכי הבחירה של שיקלי בה כדוברת נבעה משיקולים מקצועיים פרופר – בר התעלתה על המתחרים בכל תחום בו נבחנה. גם במחנה המרכז-שמאל מפרגנים לה וליכולותיה, וכתבים פוליטיים אומרים שנעים לעבוד איתה, היא לא מתחנפת, לא רודפת אחרי אנשים ובעיקר לא משתמשת בשם של אבנר כדי לקבל את מבוקשה. להפך, רוב הפעמים, הוא זה שמתייחס לנושא ולא היא.

 

דוגמה אחת התרחשה בינואר האחרון, כשנתניהו הצטרף לשיעור "משילות נגד דמוקרטיה: ניתוח מבני של ממשלות נתניהו" של זוגתו (שהתקיים בזום), למרות שאינו חלק מהסטודנטים בקורס של ד"ר גייל טלשיר. מווידאו שדלף לרשת – ובהמשך גם בר עצמה העלתה לטוויטר – רואים את נתניהו מבקש להתערב בשיחה, מציג את עצמו כבן זוגה ו"סטודנט למדעי הרוח" ומביע את דעתו לגבי ההתרחשויות בזירה הפוליטית.

 

הזוגיות בין השניים התחילה לפני שנתיים וחצי, ותוך חודשים ספורים הם עברו לגור ביחד. הבאז הגדול סביבם היה בפברואר 20', כשהגיעו יחד למסיבת הוולנטיינ'ס דיי של ניקול ראידמן. תחילה הם הצליחו להתגנב לתוך האירוע ולחמוק מהתקשורת, אך ברגע שהחלו להסתובב בין האנשים בקהל, למרות אלף המוזמנים, כבר אי אפשר היה לפספס אותם – במיוחד כשהם נראו צמודים מאי פעם.

 

אי אפשר היה להתעלם מהם. במסיבה של ניקול ראידמן (צילום: ענת מוסברג)
אי אפשר היה להתעלם מהם. במסיבה של ניקול ראידמןצילום: ענת מוסברג

 

בהמשך, הם כבר נראו יותר בתקשורת – עברו לגור יחד בשכונת גליל ים היוקרתית בהרצליה עם שכנים בבניין כמו אדל בספלוב ומאץ' עבד שגם הפכו לחברים טובים, הם אימצו שתי כלבות (נארה ואילה) ופתחו להן חשבון אינסטגרם, ואפילו העלו תמונות דביקות מחופשות רומנטיות בסנטוריני ובסופיה.

 

לפני נתניהו, בר יצאה עם יליד ארצות הברית בשם ג'וני עמרם, שעשה עלייה מנורת'ברוק אילינוי, וכפי שחברות ילדות מעידות, פעם הייתה מעלה הרבה תמונות בבגד ים, ועכשיו רק פוסטים פוליטיים או על החיים עם אבנר.

 

עם הבויפרנד הקודם, ג'וני עמרם (צילום: פייסבוק)
עם הבויפרנד הקודם, ג'וני עמרםצילום: פייסבוק

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018