ריחו"ל

לא רואה את הצעירות ממטר: הלן מירן כובשת את פריז

לא שפיקפקנו, אבל הכוכבת בת ה-76 הוכיחה שהיא יכולה לתת קרב הגון לכל דוגמנית צמרת, כשצעדה על המסלול באחת מתצוגות האופנה המרכזיות של שבוע האופנה בפריז. עוד צעדו לצידה: קמילה קביו, אמבר הרד והדוגמניות הטרנסג'נדריות ליינה בלום ואינס ראו

הטופ מודל הבאה. הלן מירן (צילום: GettyImages)
הטופ מודל הבאה. הלן מירןצילום: GettyImages

 

עיר האורות, הלא היא פריז, חוגגת בימים אלו ממש את שבוע האופנה שלה, ואתמול (א'), נערכה בעיר תצוגת האופנה של מותג הקוסמטיקה לוריאל, שגייסה כמה כוכבות גדולות במיוחד על מנת שיככבו בה, ולא, דווקא לא היה מדובר בדוגמניות צמרת.

 

המותג הנחשב גייס לשורותיו בין היתר את הלן מירן, קמילה קביו, אמבר הרד וליינה בלום, והן לא היו היחידות שזהרו על המסלול – הופעה דומיננטית ביותר עשה מגדל אייפל, שהיווה תפאורת רקע מרשימה עבור הצועדות.

 

בבוקר התצוגה היו שחששו שמזג האוויר הגשום יקלקל את התוכניות, אך בסופו של דבר השמש יצאה והאורחים והמשתתפים נהנו משמיים בהירים. מירן בכל אופן, הצהירה עוד לפני כן שהגשם לא מטריד אותה: "אני אנגלייה, אני יכולה לעשות את זה", הרגיעה את הסובבים.כוכבי האירוע: מירן ומגדל אייפל (צילום: GettyImages)
כוכבי האירוע: מירן ומגדל אייפלצילום: GettyImages

סוג של שגרירה. קמילה קביו (צילום: GettyImages)
סוג של שגרירה. קמילה קביוצילום: GettyImages

 

הכוכבת בת ה-76 היא אחת משגרירות המותג, כמו גם קביו, השחקנית אייז'ה נעמי קינג, הדוגמנית הקוריאנית סו ג'ו פארק והשחקנית אמבר הרד, שסיפרה לפני תחילת התצוגה שהיא חוששת מעט מהרגע שבו תעלה למסלול: "זה רגע גדול, אז אגיד להתראות לפחד הבמה שלי, לפחות לרגע אחד ואתפלל שלא אמעד". למתעניינים: האירוע עבר בשלום.

 

המותג לוריאל פריז, שחוגג השנה יום הולדת 50 לסלוגן המוכר שלו "בגלל שאנחנו שוות את זה", הקדיש את אירועי השבוע לעוצמה נשית, ובמרכזו עמדו מסרים להעלאת המודעות למאבק בהטרדות ואלימות נגד נשים ברחובות.

 

מירן סיפרה שגם היא הייתה לא פעם קורבן להטרדות: "כשהגעתי ללונדון בגיל 17 או 18, לפחות פעמיים בכל שבוע היו גברים שחשפו את עצמם בפניי, אם זה היה ברכבת התחתית או ברחוב. כשדיברתי על כך עם נשים אחרות, הן סיפרו שזה קרה גם להן".

התפילות עזרו - היא לא מעדה. אמבר הרד  (צילום: GettyImages)
התפילות עזרו - היא לא מעדה. אמבר הרד צילום: GettyImages

 

מלבד מירן, שכמו שאפשר היה לצפות – לחלוטין גנבה את ההצגה (שבועות ספורים בלבד לאחר שעשתה זאת גם בפסטיבל ונציה), על המסלול בלטו גם הדוגמנית הטרנסג'נדרית ליינה בלום שכיכבה לאחרונה על שער המגזין "ספורטס אילוסטרייטד", הדוגמנית אינס ראו, שעשתה ב-2017 היסטוריה בתור שפנפנת הפלייבוי הטרנסג'נדרית הראשונה וביאטריס ויו, האלופה האולימפית שעשתה חיל בשתי אולימפיאדות הנכים האחרונות.

 

עוד צעדו: השחקנית ומיס יוניברס במיל' אישווריה ראי באצ'אן, כוכב "משחקי הכס" ניקולאי קוסטר-ולדאו שצעד לצד בתו פיליפה, השחקניות קאט גרהאם וקתרין לנגפורד ועוד.

 

ליינה בלום (צילום: GettyImages)
ליינה בלוםצילום: GettyImages

אינס ראו  (צילום: GettyImages)
אינס ראו צילום: GettyImages

 

ניקולאי קוסטר-ולדאו ובתו פיליפה (צילום: GettyImages)
ניקולאי קוסטר-ולדאו ובתו פיליפהצילום: GettyImagesאייז'ה נעמי קינג (צילום: GettyImages)
אייז'ה נעמי קינגצילום: GettyImages

 

אישווריה ראי (צילום: GettyImages)
אישווריה ראיצילום: GettyImages

קאט גרהאם (צילום: GettyImages)
קאט גרהאםצילום: GettyImages

מירן וביאטריס ויו  (צילום: GettyImages)
מירן וביאטריס ויו צילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018