ריחו"ל

המלחמה המלוכלכת בין צ'רלי שין והאקסית דניס ריצ'רדס

בתם של הכוכבים בישרה שעברה לגור אצל אביה וסיפרה שבזמן שגרה עם אמה "לא הייתי אוכלת או ישנה במשך ימים שלמים, מדוכאת עד עמקי נשמתי". מנגד, שין לא היה "אב השנה" לאורך השנים (בלשון המעטה) ומערכת היחסים של השניים ידעה בעיקר שערוריות פומביות. קבלו את כל ההיסטוריה המכוערת

מערכת יחסים סוערת. צ'רלי שין ודניס ריצ'רדס (צילום: GettyImages)
מערכת יחסים סוערת. צ'רלי שין ודניס ריצ'רדסצילום: GettyImages

 

מערכת היחסים של השחקנים צ'רלי שין (56) ודניס ריצ'רדס (50) ראתה עליות אבל בעיקר מורדות שתועדו היטב לאורך השנים במדורי הרכילות ובעמודי החדשות. הם אמנם התגרשו ב-2006, אבל גם לאחר מכן כיכבו לא פעם בכותרות בעזרת האשמות הדדיות, תלונות ושערוריות שהיו מנת חלקם - בעיקר של שין.

 

בשנים האחרונות נרשם שקט יחסי בגזרתם, אך לאחרונה הופנה אליהם זרקור מכיוון לא צפוי – בתם סמי בת ה-17, שפרסמה לפני כחודש סרטון טיקטוק שבו סיפרה שהמגורים עם אמה היו קשים עבורה: "היום לפני כשנה הייתי כלואה בבית מתעלל, שנאתי את עצמי, לא הייתי אוכלת או ישנה במשך ימים שלמים, מדוכאת עד עמקי נשמתי, שנאתי את בית הספר וכו'", כתבה על גבי סרטון שבו היא נראית עצובה במיוחד. בהמשך הסרטון, התמונה שלה מתחלפת לכזו שבה היא שמחה יותר, שם כתבה: "כעת – סוף סוף עברתי מבית הגיהינום, חוויתי התעוררות רוחנית, יש לי שני חתולים, אני רווקה ומאושרת, מלאה באהבה עצמית ופרשתי מהתיכון".

 

בהמשך התברר שהשיפור במצבה הנפשי של סמי הוא הודות לכך שעברה להתגורר עם אביה: "צ'רלי לא תמך בחוקים שקבעה דניס", סיפר המקורב. "יש לו סגנון הורות אחר, וסמי החליטה לעבור לגור איתו". מקור אחר חידד את הדברים: "דניס מציבה לבנותיה גבולות, משהו שהן לא מקבלות אצל אביהן. צ'רלי הוא האבא הכיפי, אין אצלו חוקים ושעות שבהן צריך לחזור הביתה, ולכן סמי עברה לגור איתו". שין הגיב בזמנו ששלומה של סמי נהדר והוסיף: "אני אוהב את כל ילדיי ללא תנאים, אנחנו עושים חיים". הוא הוסיף שסמי תמשיך ללמוד במסלול אקסטרני.

תמונת הלפני. סמי, בתם של שין וריצ'רדס (צילום: GettyImages)
תמונת הלפני. סמי, בתם של שין וריצ'רדסצילום: GettyImages

וכאן היא שוב מאושרת (צילום: GettyImages)
וכאן היא שוב מאושרתצילום: GettyImages

 

השבוע פורסם שבעקבות השינויים במגורים של סמי, שין יפסיק לשלם עבורה מזונות לריצ'רדס. הכוכב הגיש את הבקשה לבית המשפט כבר בחודש דצמבר האחרון, אך היא אושרה רק השבוע: "אני חושב שזה הוגן מאוד, ומדובר בהחלטה היסטורית", אמר לתקשורת לאחר מכן. שין ביקש במקור להפסיק לשלם מזונות גם עבור לולה (16), בתם השנייה, וטען בפני בית המשפט כי שתי הבנות נמצאות בחזקתו הבלעדית בחודשים האחרונים.

 

ריצ'רדס לא נכחה בבית המשפט, אך נמסר מטעמה שלא ידעה את תאריך הדיון ושהיא נמצאת כרגע בחו"ל בענייני עבודה. מקורביה האשימו את שין בכך שידע שהיא לא תהיה זמינה בתאריך המדובר: "הוא עשה זאת בכוונה מכיוון שידע שהיא לא תוכל להגיע. הוא דחה ודחה את מועד הדיון וסירב להגיד לה מתי הוא יתקיים".

 

עוד האשימו מקורביה של ריצ'רדס את שין בכך שלא שילם לה מזונות במשך ארבע השנים האחרונות, והבהירו כי לולה עדיין מתגוררת עם אמה מלבד בתקופות שבהן היא נמצאת בצילומים, ואז היא אכן גרה אצל אביה עד לשובה של האם.

 

יש לציין ששין ניצל את הדיון בבית המשפט כדי לבקש מהשופט לאשר לו לשלם פחות דמי מזונות גם לאשתו השלישית, השחקנית ברוק מולר, לה היה נשוי אחרי ריצ'רדס במשך שלוש שנים עד לגירושיהם ב-2011 ואיתה יש לו תאומים בני 12. השופט החליט לדחות את הדיון בנושא למועד אחר.

 

מקורביה של ריצ'רדס סיפרו שהכוכבת עצובה על מה שאירע בינה ובין בתה: "דניס היא כמו כל אם גרושה אחרת, שמתמודדת עם בת מרדנית. היה עדיף לסמי אם דניס וצ'רלי היו משתפים פעולה בכל הנוגע להורות שלהם, אבל הם לא עושים זאת".

 

לפי איך שזה נראה כרגע, בני הזוג לשעבר וילדיהם לא ממש עומדים לאחד כוחות על מנת לחגוג יחדיו את חג ההודיה או את חג המולד הקרובים, אבל אם להסתמך על ההיסטוריה הארוכה שלהם המורכבת מריבים, פיוסים והפסקות אש חוזרות ונשנות, או בקיצור: דרמה בלתי פוסקת, אפשר לקוות שהם עוד ייקחו את עצמם בידיים, לפחות לזמן מה עד שיריבו שוב.

מתפייסים ורבים בלי הפסקה. שין וריצ'רדס (צילום: GettyImages)
מתפייסים ורבים בלי הפסקה. שין וריצ'רדסצילום: GettyImages

 

הכוכב של הוליווד הוא לא מציאה גדולה 

ריצ'רדס הייתה אשתו השנייה של שין - קדמה לה הדוגמנית דונה פיל, שנישאה לו בשנת 1995 בתזמון גרוע מאוד – בדיוק כשנחשפה רשימת הלקוחות המפורסמים של היידי פליס, מנהלת בית בושת יוקרתי שאירח כמה מהגברים המפורסמים בהוליווד. שין נקרא להעיד במשפט שהתנהל נגד פליס, אז הודה שבילה עם עובדות המקום ובזבז על שירותיהן סכום של 50 אלף דולר.

 

ובכן, לגלות שבעלך הטרי הוא לקוח של מקום מהסוג הזה היא בהחלט לא דרך ראויה להתחיל איתה נישואים מוצלחים, ואכן – השניים התגרשו כעבור חצי שנה בלבד. ואולי היא הייתה צריכה לצפות את הנולד? שין, בנו של השחקן מרטין שין, היה אחד הכוכבים המצליחים והלוהטים של שנות ה-80 ותחילת שנות ה-90, ועם הזמן התפרסם לא רק בזכות סרטיו המצליחים אלא גם בגלל אורח החיים הפרוע עד מאוד שסיגל לעצמו, שכלל התמכרויות לסמים ולאלכוהול, אישפוזים במכוני גמילה, וכאמור – בילויים בחברת נערות ליווי.

תיחזק קריירה מצליחה לצד אורח חיים מפוקפק (צילום מסך)
תיחזק קריירה מצליחה לצד אורח חיים מפוקפקצילום מסך

 

לאחר הגירושים שין לא נרגע: ב-1996 הוא נעצר בחשד שהכה את בת זוגו דאז וב-1998 עבר שבץ לאחר שעשה מנת יתר ואושפז בכפייה במכון גמילה. נראה שהאשפוז עזר, לפחות לכמה שנים, מכיוון שכשפגש את ריצ'רדס היא חשבה שימיו הפרועים כבר מאחוריו, כך סיפרה לאחר מכן. היא טעתה כמובן – אבל לקח לה זמן להבין זאת.

 

שין וריצ'רדס הפכו לזוג לקראת סוף שנת 2001, לאחר שנפגשו כשנה קודם לכן על סט צילומי הסרט "עצה טובה", בו כיכבו שניהם ומאוחר יותר בסדרה "ספין סיטי" שבה שין כיכב וריצ'רדס התארחה. היא בעצמה הייתה כוכבת גדולה, וכיכבה ברשימות השונות שדירגו את הכוכבות היפות של הוליווד.

 

גם היא הייתה כוכבת לוהטת (צילום: GettyImages)
גם היא הייתה כוכבת לוהטתצילום: GettyImages

 

תקופת הדייטינג שלהם הייתה קצרה מאוד והם התארסו חודשיים בלבד לאחר שנודע שהם ביחד. ריצ'רדס סיפרה שהיא ידעה שהוא האחד בשבילה כבר בדייט השני שלהם, ולו רק הייתה יודעת מה צופן העתיד הזוגי שלהם, אולי הייתה שוקלת לצאת לעוד דייט או שניים לפני החתונה ולהכיר קצת יותר לעומק. כחצי שנה לאחר מכן הם כבר היו נשואים.


כשנשאלה ריצ'רדס לפני כמה שנים מה בדיוק חשבה לעצמה כשנכנסה לקשר עם שין, שהיה ידוע באורח חייו הפרוע, בלשון המעטה, היא הסבירה: "כשהתחתנתי איתו, הוא לא היה 'ילד רע'. הוא היה פיכח כמעט ארבע שנים ואדם שונה מאוד. אורח החיים שלו היה אחר לגמרי. הוא היה 'ילד רע' לשעבר, אפשר להגיד". היא הוסיפה: "התאהבתי במי שהוא היה כשפגשתי אותו, איש חזק שידע להודות בחולשות שלו ולהתגבר עליהן".


מדייט ראשון לחתונה בפחות משנה (צילום: GettyImages)
מדייט ראשון לחתונה בפחות משנהצילום: GettyImages

 

שין, שכבר היה אז אב לבת אחת ממערכת יחסים קודמת, הביא לעולם כאמור שתי בנות נוספות עם ריצ'רדס, סמי שנולדה ב-2004 ולולה שנולדה כשנה אחריה. עד שלולה הגיחה לעולם, הנישואים של הוריה כבר עלו על שרטון.

 

"כשהייתי בהיריון עם לולה המצב התדרדר מאוד, אלו היו זמנים קודרים, רעילים. הגשתי בקשה לגירושים כשהייתי בחודש השישי איתה", סיפרה ריצ'רדס לאחרונה בתוכנית הריאליטי בה היא מככבת "עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס". בבקשת הגירושים שלה טענה ריצ'רדס ששין מכור לאלכוהול ולסמים ושנהג לאיים עליה - וזה לא הכל, היא גם סיפרה ששין אהב לצפות בפורנו של בחורים בעלי מראה צעיר ונמשך לנערות בגיל העשרה. הוא הכחיש את הטענות והבהיר לתקשורת שהמשטרה בדקה את הטענות ולא מצאה להן אף הוכחה: "נתתי להם את כל המחשבים שברשותי וקיבלתי אותם בחזרה כשבועיים לאחר מכן. לא שמעתי מהם מאז".

 

למרות ההאשמות של ריצ'רדס, השניים ניסו לתת צ'אנס נוסף לנישואים לאחר שלולה נולדה, אך במהרה נפרדו שוב, הפעם לתמיד. ריצ'רדס, שבזמן גירושיהם הייתה בת 34, התבדחה מאוחר יותר בריאיון: "הוא אוהב בנות 20, אני מבוגרת מדי בשבילו".

 

ב-2008 ריצ'רדס כיכבה בתוכנית ריאליטי מבית ערוץ E!: "דניס ריצ'רדס: זה מסובך", ששרדה 2 עונות. היא סיפרה לא מזמן שנאלצה לעשות אותה על מנת לשלם לעורכי דינה בזמן הגירושים: "צ'רלי אמר שהוא רוצה לרושש אותי, והוא עשה זאת. החובות המשפטיים הצטברו מהר", אמרה.

החובות המשפטיים רוששו אותה (צילום: GettyImages)
החובות המשפטיים רוששו אותהצילום: GettyImages

 

פעם שלישית - בהחלט לא גלידה

באותה שנה שין נישא בשלישית, לשחקנית ברוק מולר (בניגוד לדבריה של ריצ'רדס, מולר כבר הייתה בת 31 בזמן החתונה), בעצמה עם היסטוריה בעייתית לא פחות משל בעלה הטרי – שכללה מעצר על נהיגה בשכרות ובגין אחזקת סמים. אם היה מישהו שחשב שיש כאן פוטנציאל לנישואים ארוכים ומאושרים, הוא טעה: 10 חודשים לאחר החתונה השניים הביאו לעולם תאומים, ופחות משנה לאחר מכן הם כבר התגרשו, לאחר שמולר הוציאה נגד שין צו הרחקה בטענה שתקף אותה. הוא הודה, ונגזר עליו להתאשפז במכון גמילה והשתתפות בסדנת טיפול בכעסים. ליום הולדתה הוא צייץ לה ברכה מכל הלב: "מזל טוב ברוק! למה שלא תכבי את הנר הזה?" והוסיף תמונה של עוגה ועליה רימון יד.

 

מולר, שכאמור נכנסה למערכת היחסים הזו אחרי שכבר נעצרה כמה פעמים, המשיכה להסתבך בצרות גם הרבה אחריה, רק שהפעם – היו מעורבים בעניין ילדים צעירים. ילדיהם של השניים נלקחו ממולר ב-2013 לאחר ששירותי הרווחה חשדו שהיא עדיין משתמשת בסמים. היא התאשפזה במכון גמילה, והתאומים עברו לגור זמנית אצל לא אחרת מאשר האישה הקודמת ריצ'רדס. מאוחר יותר הילדים הוחזרו לחזקתה של מולר, אך היא המשיכה להסתבך בשערוריות ולפני כשנתיים הילדים עברו להתגורר אצל הוריה, לפני שהוחזרו אליה שוב.

 

מצא מין את מינו? ברוק מולר (צילום: gettyimages)
מצא מין את מינו? ברוק מולרצילום: gettyimages

 

פיטורים, סכסוכים וגילוי מסעיר

בינתיים שין המשיך להתמודד עם הבעיות שלו – טיפולי הגמילה לא הועילו – חודשים ספורים לאחר האשפוז ב-2011, הוא נעצר שוב לאחר שהשחית סוויטה במלון פלאזה בניו יורק, ועשה בה נזקים בשווי של 7,000 דולר. לאחר מכן נודע שהמאבטחים הוזעקו לחדרו גילו אותו עירום ומתנהג בפראות. נציג מטעמו ניסה להסביר את המעשים בכך ש"גילינו שהוא פיתח תגובה אלרגית לתרופה שנהג לקחת". שין הודה מאוחר יותר שהיה תחת השפעת אלכוהול וסמים בליל האירוע.

 

מן הסתם, אורח החיים המפוקפק של הכוכב זלג גם אל חייו המקצועיים ופגע אנושות בקריירה שלו. שין כיכב באותה תקופה באחת הסדרות המצליחות ביותר על מרקע הטלוויזיה, "2 גברים וחצי", עבורה הרוויח 1.8 מיליון דולר לפרק.

 

ב-2011 החליטו יוצר הסדרה צ'אק לורי ואולפני וורנר לעשות את הבלתי ייאמן – ולהיפטר מהכוכב הראשי והבעייתי שלהם. כמובן שלאורך השנים, לא מעט כוכבים פוטרו מסדרות בגלל התנהגות קלוקלת אבל כאן היה מדובר כאמור באחת הסדרות המצליחות ביותר בטלוויזיה, שבעונתה השמינית עדיין שלטה בטבלאות הרייטינג. אבל הממונים החליטו שהבעיות ששין עושה להפקה לא שוות את הטרחה, והחליפו אותו באשטון קוצ'ר שהוביל את הסדרה למשך 4 עונות נוספות. שין בתגובה תבע מהמעורבים 100 מיליון דולר והעניין הוסדר מחוץ לבית המשפט.

כמו שאפשר לנחש, בשלב הזה לא רק ירדה קרנו של שין אלא התרסקה כמעט לחלוטין, הן בעין התעשייה והן בעין הציבור, ושין הפך לסוג של בדיחה, שלא לומר קריקטורה של כוכב הוליוודי שתיין ובעל קפריזות. למרות זאת הוא קיבל צ'אנס נוסף בסדרה בעלת השם ההולם "סדנה לעצבים", אך גם בה הצילומים לא עברו בשלום. הכוכבת שלצידו סלמה בלייר לא הייתה מרוצה מהתנהגותו של הכוכב על הסט והבהירה לו את מורת רוחה. הוא הודיע להפקה שזה הוא או היא, הם בחרו בו ובלייר פוטרה. בסופו של דבר התוכנית גם כך לא שרדה יותר מדי זמן ובוטלה לאחר 2 עונות בלבד. מאז הרזומה של שין דליל ביותר.

 

ב-2015 שין חשף שהוא נשא HIV, וסיפר שנדבק בנגיף כארבע שנים לפני כן. "אלו 3 אותיות שקשה להתמודד איתן. זו נקודת מפנה בחיים. יש עליי כעת אחריות להשתפר ולעזור לאחרים". שין סיפר שאחת הסיבות בגללן החליט לחשוף את עובדת היותו נשא, הייתה שהיה קורבן לסחיטות על ידי אנשים שגילו את מצבו הבריאותי ואיימו לחשוף אותו: "שילמתי לאנשים מיליונים, ומה שהם שכחו זה שמדובר בכסף שהם גזלו מהילדים שלי". שין העריך ששילם לסחטנים קרוב ל-10 מיליון דולר לאורך השנים. "בטחתי בהם, הם היו במעגל החברתי הכי קרוב שלי, וחשבתי שיוכלו לעזור לי. הם ניצלו את הביטחון שהיה לי בהם כדי לבגוד בי".

 

ריצ'רדס סיפרה אז ששין שיתף אותה במצבו כמה שנים קודם לכן, ושהיא ניסתה להיות שם בשבילו: "עברתי להתגורר בשכונה שלו, והיה קשה להיות כל כך קרובה אליו. אבל בכל פעם שמשהו קרה בבית שלו, הוא ידע שהוא יכול להתקשר אליי גם ב-2 לפנות בוקר, ושאהיה שם בשבילו".

 

שין במהלך הריאיון החושפני
שין במהלך הריאיון החושפני

 

ב-2017 שין חזר לכותרות בנסיבות מטרידות מאוד, אפילו יחסית לתקריות בהן היה מעורב עד כה – המגזין "נשיונל אינקוויירר" פירסם כתבה לפיה ב-1986, שין שהיה אז בן 21, אנס את השחקן קורי היים בן ה-13 (היים התאבד ב-2010) בזמן שהשניים שיחקו ביחד בסרט "לוקאס". שין תבע את המגזין ושני הצדדים הגיעו לפשרה מחוץ לכותלי בית המשפט. אמא של היים הכחישה גם היא את מעורבותו של שין באונס: "הבן שלי מעולם לא הזכיר את צ'רלי, מעולם לא דיברנו על צ'רלי", אמרה. יחד עם זאת, בשנה שעברה הטענות האלו צפו מחדש לאחר שהשחקן קורי פלדמן, שהיה חבר קרוב של היים, חזר על ההאשמות. גם הפעם שין הכחיש וכינה אותן "חולניות ומופרעות".

קורי היים וקורי פלדמן (צילום: Frazer Harrison/Getty Images IL)
קורי היים וקורי פלדמןצילום: Frazer Harrison/Getty Images IL

 

הפירגונים והמחמאות הפכו ללעג ולנאצות

 

ריצ'רדס בינתיים המשיכה לגדל את שתי הבנות וב-2011 הוסיפה למשפחתה בת נוספת, אלואיז, אותה אימצה מיד עם לידתה. התינוקת נולדה עם הפרעת כרומוזומים נדירה שמשפיעה על יכולתה לדבר, והיא מתקשרת כיום בעזרת שפת הסימנים.

 

בשנים הראשונות לאחר הפרידה, היה נראה שריצ'רדס ושין מנסים לשמור על מערכת יחסים ידידותית, לפחות כלפי חוץ. "היא נראית נהדר" אמר שין בריאיון ל"רולינג סטון" ב-2012. "האם אני רוצה לעשות איתה סקס? בטח! האם היא רוצה גם? לא בטוח". ריצ'רדס מצידה, פרגנה גם היא, גם אם בדרך פחות סנסציונית: "אני רוצה להיות בקשר טוב איתו, הוא האב של בנותיי ויש בינינו ידידות טובה. אני אוהבת לבלות איתו ואני חושבת שזה חשוב עבור הבנות שלנו".

 

כהוכחה לכך שהכל באמת בסדר, ריצ'רדס אפילו התארחה מספר פעמים ב"סדנה לעצבים" והארבעה אפילו טסו לחופשות משפחתיות ביחד, אך כשהתעוררו שמועות על קאמבק רומנטי, ריצ'רדס הכחישה בתוקף: "הפכנו להיות כמו אח ואחות. אנחנו חברים מאוד טובים. לא יותר מכך", הבהירה.

שין, ריצ'רדס ובנותיהם סמי ולולה (צילום: אינסטגרם)
שין, ריצ'רדס ובנותיהם סמי ולולהצילום: אינסטגרם

 

למרבה הצער, האידיליה לא שרדה זמן רב. לא ברור מה העכיר את האווירה בין השניים, אבל שלום הבית הפך לכסאח במלוא הכח, שהחל כמלחמת ציוצים פומבית שבה שין האשים את ריצ'רדס שהיא מונעת ממנו לראות את בנותיהם. היא השיבה: "סיימת לקטר? תנסה להישאר על רמה, הילדות שלנו לא צריכות להיות חשופות לכאלו דברים. אתה מוזמן לבלות איתנו את חג המולד, ואני מקווה שתגיע".

 

הטוויטר המשיך להיות זירת מריבות עבור השניים כשב-2015 הכוכב צייץ שריצ'רדס היא "האמא הגרועה ביותר ביקום", כינה אותה, שימו לב: "התפרצות טרוריסטית מרושעת של פריחה בעור", והעליב את כישורי המשחק שלה: "היא לא תדע לשחק שחם לה גם אם תהיה בשריפה, או רטובה אם תהיה בתוך בריכה". לא ברור מה גרם לכך, אבל כדי להמציא עלבון מפורט ומקורי שכזה צריך לכעוס באמת. ריצ'רדס כהרגלה, הגיבה בדרך סולידית יותר, וצייצה: "ככל שמגיבים פחות לאנשים שליליים, כך חייך יהפכו לשלווים יותר".

 

בסופו של דבר היא כנראה הבינה שמשפטי מוטיבציה יכולים לעזור רק עד לגבול מסוים, וחודשים ספורים לאחר מכן פנתה לבית המשפט בטענה ששין לא עומד בתשלומים עבור הבנות ויותר מכך – שהוא משמיץ אותה בפניהן ואיים עליהן שיהרוג אותן ואת אמן. בפעם אחרת, שלח ללולה הודעה בה כתב: "חג מולד שמח עם אמך הלוזרית והמ****נת. אבא שלך כוכב רוק גאון, אמא שלך עלובה". שין ביטל את טענותיה בכך שמדובר ב"ניסיון נואש לקבל עוד כסף", ולגבי ההודעות – טען שחשב שהוא מתכתב עם ריצ'רדס, ולא ידע שאלו הבנות שנמצאות בצד השני.

 

 

חיוכים שמסתירים היטב את הדרמות המשפחתיות (צילום: אינסטגרם)
חיוכים שמסתירים היטב את הדרמות המשפחתיותצילום: אינסטגרם

 

מאז השניים ממשיכים להתכתש ולהאשים זה את זו בלי סוף, כשבזמן הזה ריצ'רדס הספיקה גם להתחתן ב-2018 בשנית, עם השחקן ארון פייפרס. למרות היחסים העכורים, שין שלח איחולים, גם אם לא בדיוק לבביים: "הוא מאחל להם אושר רב", מסר נציגו בפשטות. ריצ'רדס סיפרה מאוחר יותר שהוא דווקא הוזמן לחתונה, אך בחר שלא להגיע: "לא היה אכפת לי אפילו אם היה מגיע עם יצאנית. לא משנה מה קרה בינינו, אני מזמינה את צ'רלי לכל אירוע שקשור אליי ולילדים".

 

בשנה שעברה עוד היה ניצוץ של תקווה לגבי שיקום היחסים של השניים כשריצ'רדס סיפרה: "התקשורת שלי איתו טובה מאוד לאחרונה. אני והוא מתמודדים עם המצב כבר 14-15 שנים. הוא לא אמר אלא דברים חיוביים מאוד, והכל טוב". כעת, לאחר שבתם הבכורה הבהירה שהיא מעדיפה להתגורר עם אביה, ועם פסיקת בית המשפט שהוא יוכל להפסיק לשלם לריצ'רדס מזונות – סביר להניח ששני הצדדים ימשיכו לספק דרמה ומזון למדורי הרכילות. 

צ'רלי שין ודניס ריצ'רדס (צילום: GettyImages)
צ'רלי שין ודניס ריצ'רדסצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018