רכילות+

אשלי וקסמן ביוטי חושפת איך נראה גופה אחרי ניתוח היפרדות שרירי הבטן

כוכבת הרשת והביוטרית חשפה כי היא עוברת ניתוח בגלל היפרדות שרירי בטן ובקע טבורי ועל הדרך גם עושה מתיחת בטן, ופירגנה למאות אלפי העוקבים שלה בתמונה כנה במיוחד

 

 

כוכבת הרשת והביוטרית אשלי וקסמן בקשי כבר חשפה בעבר את הבטן שלה לאחר ארבע לידות ודיברה באומץ לב ובכנות על כך שמצאה והוציאה גוש מהשד שלה. הבוקר (א'), שיתפה וקסמן בקשי את מאות אלפי העוקבים שלה כי עברה ניתוח לתיקון היפרדות שרירי בטן, בקע טבורי ומתיחת בטן לפני שבוע והעלתה תמונה של הבטן החבושה. "בוקר טוב. בנוסף להכל, קמתי בבוקר עם הקאות וכאבי בטן. להקיא כשלפני כמה ימים תפרו לך את שישי הבטן ביחד, ממש ממש לא כיף", כתבה בסטורי.

 

התמונה שהעלתה אשלי וקסמן בקשי הבוקר (צילום: אינסטגרם)
התמונה שהעלתה אשלי וקסמן בקשי הבוקרצילום: אינסטגרם

 

בבוקר הניתוח העלתה וקסמן בקשי סרטון ובו הסבירה על ההליך: "זה ניתוח לתיקון היפרדות שרירי הבטן כתוצאה מהריונות. יש לי גם בקע טבורי. בגלל שגם ככה הולכים לעשות לי את הניתוח וגם ככה אני אהיה עם צלקת, אז על הדרך אני עושה גם מתיחה של העור". בסרטון חשפה את הבטן שנוצרה לה בעקבות ההיריונות.

 

נזכיר כי בחודש אוגוסט האחרון, כתבה כוכבת הרשת פוסט שהפך לוויראלי במיוחד: "הבאתי 4 ילדים נפלאים לעולם ונשארתי עם מזכרות. במהלך ההריונות סבלתי מאד מסימפיוליזיס (כאבים נוראיים) וכמעט שנתיים אחרי הלידה האחרונה אני עדיין עם היפרדות שרירי הבטן. דיאסטזיס רקטי זה כשהבטן בולטת בן הרווח שבין שרירי הבטן כי הם נפרדו. הרבה פעמים קוראים לזה גם ה'פאוץ'. למעשה כל הבטן בולטת החוצה בהיעדר תמיכה של שרירים. זה מאד נפוץ בקרב נשים שעברו הריונות חוזרות (2/3) ובמיוחד הריונות צפופים".

 

עוד כתבה וקסמן בקשי: "חשוב לי לעלות את המודעות לנושא כי הרבה פעמים אנחנו חושבות שאנחנו 'תקועות' עם שומן בטני אבל זה יכול להיות משהו אחר לגמרי שלא משנה כמה תרדי במשקל עדיין תשארי עם בטן בולטת (ואיברים לא מוגנים, וגב גמור)".

 

חושפת את הבטן אחרי הלידות. וקסמן בקשי (צילום: אינסטגרם)
חושפת את הבטן אחרי הלידות. וקסמן בקשיצילום: אינסטגרם

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018