רכילות+

קאמבק: אלה לי להב ומאיה ג'ריס שוב ביחד

פרסום ראשון: חודשים ספורים לאחר פרידה פומבית ומאוד לא נעימה, הזמרת הצעירה וכוכבת הרשת עושות קאמבק רומנטי. השתיים היו בנות זוג במשך כחמישה חודשים ונפרדו זמן קצר לאחר שעברו להתגורר יחדיו. לאחר הפרידה ג'ריס הצהירה: "על מה שהיא עשתה, אני לא אסלח לה בחיים"

 

לא החזיקו מעמד בנפרד. אלה לי להב ומאיה ג'ריס (צילום: ענת מוסברג)
לא החזיקו מעמד בנפרד. אלה לי להב ומאיה ג'ריסצילום: ענת מוסברג

 

בסוף חודש יולי האחרון, כוכבת הרשת מאיה ג'ריס והזמרת אלה לי להב נפרדו לאחר חמישה חודשי זוגיות. ג'ריס עזבה את ביתן המשותף בצפון תל אביב וסיפרה לנו: "על מה שהיא עשתה, אני לא אסלח לה בחיים". ובכן, כעת מתברר שהזמן בנפרד כנראה השכיח את המחלוקות והכעסים - בשבועות האחרונים השתיים נצפו מבלות יחדיו לא מעט, וכעת זה רשמי: אחרי תקופה של חודשיים וחצי בנפרד ולמרות ההצהרות הקשות - הן שוב ביחד, כך אישרו ל-Pplus מקורבים לשתיים.

 

כאמור, להב וג'ריס היו בנות זוג במשך כחמישה חודשים, הגיעו יחדיו לאירועים ואפילו התגוררו ביחד בדירה בצפון תל אביב, אליה עברו כחודש בלבד לפני הפרידה. בסוף חודש יולי האחרון מערכת היחסים בין השתיים עלתה על שרטון, ולהב עזבה בכעס את הבית.

 

בזמנו פגשנו את ג'ריס בשעה שהעבירה את חפציה כשהיא מלווה בחברותיה, ביניהן חברתה לשעבר ג'קלין שסיפרה למצלמות: "הגעתי לעזור למאיה לארוז את הדברים שלה. אני יודעת קצת יותר מדי ואני חושבת שעל בגידה לא סולחים".

 

מסוכנות LIVE המייצגת את ג'ריס נמסר כי הם לא מגיבים על חייהם האישים של המיוצגים שלהם.

 

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור, של להב מסר: "אינני מגיב על חייהם הפרטיים של האמנים אותה אני מייצג".

 


אהבה צעירה (צילום: אמיר מאירי)
אהבה צעירהצילום: אמיר מאירי

שוב ביחד (צילום: אור גפן )
שוב ביחדצילום: אור גפן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018