רכילות+

הכנסה צדדית? מאיה בוסקילה מוכרת תיקים בעשרות אלפי שקלים

הזמרת העלתה לאינסטגרם תיקי מותגים שברצונה למכור וביקשה מעוקבות "רציניות בלבד" ליצור איתה קשר. על הפרק - שאנל ב-19 אלף שקלים, דיור וסלין

 

 

מכירת חיסול: תקופה מורכבת עוברת על הזמרת מאיה בוסקילה, לאחרונה היא נפרדה מבן זוגה עוזי אזולאי וכעת היא מפרסמת כי היא מוכרת פריטים מארון הבגדים שלה. "הבטחתי, אז אני מקיימת - שאלו אותי המון בזמן שהייתי בחו"ל, מאיפה השמלה הזאת, מאיפה התיק הזה, מאיפה הנעליים והחלטתי שאני עושה מכירה מתוך הארון שלי, שחלקה הולך למעשר לילדים נזקקים וזהו, אני הולכת למכור דברים. הם די יקרים, למבינות עניין ולבחורות שאוהבות מותגים, מחורפנות כמוני, אין הרבה דברים, אבל הנה פתחתי את הארון ואני מקווה שתאהבו, אז בהצלחה", אמרה לעוקביה באינסטגרם.

 

בסטוריז שהעלתה, הציגה בוסקילה מספר תיקי יוקרה ואת המחיר שהיא דורשת עבורם, למשל שני תיקי שאנל ב-19 אלף שקלים כל אחד, תיק של דיור ב-8,500 שקלים, תיק של סלין ב-5,500 שקלים ו"הזולים" מביניהם, של מארני וג'יבנשי, סביב ה-2000 שקלים לתיק. נזכיר כי גם רוסלנה רודינה ערכה מכירה דומה באינסטגרם שלה בסוף השבוע האחרון.

 

אם שאלתם את עצמכם מה שווי התיקים המקוריים או במילים אחרות, מה גודל ההנחה, אנחנו יכולים לספר לכם שמדובר במחירים לא רעים, למשל, תיק ה"ג'מבו" השחור של שאנל יעלה לכם כ-9,000 דולר (בסביבות ה-29 אלף שקלים), תיק הדיור כ-5000 דולר (16,145 שקלים) וסלין כ-2250 דולר (7265 שקלים).

 

מאיה, מדוע את מוכרת את התיקים, זקוקה למזומנים?

"אין תגובה".

19,000 שקלים. מחיר לכל כיס? (צילום: אינסטגרם)
19,000 שקלים. מחיר לכל כיס?צילום: אינסטגרם

מחיר של רכב יד שניה (צילום: אינסטגרם)
מחיר של רכב יד שניהצילום: אינסטגרם

קטן ויוקרתי (צילום: אינסטגרם)
קטן ויוקרתיצילום: אינסטגרם

עסקה משתלמת? (צילום: אינסטגרם)
עסקה משתלמת?צילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018