ריחו"ל

"לאוון ווילסון יש ילדה בת 3 שהוא לא ראה מעולם"

בת זוגו לשעבר של השחקן סיפרה כי הוא מתנכר לבתם המשותפת, לילה, ומעולם לא פגש אותה. "אוון תומך בה כלכלית אך מעולם לא פגש את בתו. היא זקוקה לאבא"

לא מעוניין בקשר עם בתו. אוון וילסון (צילום: Gettyimages)
לא מעוניין בקשר עם בתו. אוון וילסוןצילום: Gettyimages

 

השחקן אוון ווילסון תחת מתקפה: ורוני וונגסביראטס, בת זוגו לשעבר, טוענת כי הוא מעולם לא היה בקשר עם בתם המשותפת, לילה בת השלוש. "לצערי, הוא מעולם לא פגש אותה", אמרה בריאיון בלעדי ל"דיילי מייל" והוסיפה כי הוא אמנם תומך בה כלכלית אך לא ראה אותה מימיו, ומנגד, מקפיד לבלות בקביעות עם שני ילדיו הגדולים, רוברט פורד (10) ופין (7).

 

בסוף השבוע האחרון חגגה לילה את יום הולדתה ואמה ניצלה את ההזדמנות לברך אותה ברשתות החברתיות ועל הדרך חשפה את הדמיון החיצוני בינה ובין אביה שמתנכר לה. "יום הולדת 3 לילדה הפרועה שלי, אני אוהבת אותך כל כך".

 

יש לציין כי זו אינה הפעם הראשונה שוונגסביראטס מעבירה מסרים לווילסון דרך התקשורת. בריאיון לאתר בשנת 2019, סיפרה כי השחקן אינו מעורב כלל בגידול בתו. "אוון תומך כלכלית אבל הוא לא מעורב בכלל בגידול הילדה, הוא לא פגש אותה בכלל. לילה זקוקה לאבא! זה מצחיק איך אוון ממשיך לקבל ולשחק בתפקידים של אבות והוא מעולם לא פגש את בתו שלו. התחננתי בפניו לפגוש אותה, להיות מעורב".

 

לילה בת ה-3 (צילום: אינסטגרם)
לילה בת ה-3צילום: אינסטגרם

 

ווילסון (52) ווונגסביראטס יצאו לסירוגין במשך חמש שנים, אך בצורה לא מחייבת. בשנת 2018, לאחר לידתה של בתם, ווילסון עבר בדיקת אבהות שאישרה כי הוא אכן האב. על פי אתר us weekly, השחקן לא היה בלידה ובהמשך, כשהשניים הגיעו לבית משפט כדי לסדר ביניהם את נושא הסדרי הראיה, הוא "סימן את האופציה 'בלי ביקורים'" והבהיר כי הוא לא מעוניין במשמורת.

 

בלי אבא. מימין: לילה, ורוני וונגסביראטס וחברה הריונית (צילום: אינסטגרם)
בלי אבא. מימין: לילה, ורוני וונגסביראטס וחברה הריוניתצילום: אינסטגרם

 

לשחקן כאמור שני ילדים נוספים, משתי נשים שונות. רוברט, מבת זוגו לשעבר ג'יין דואל, ופין, מבת הזוג הקודמת קרוליין לינדקוויסט. עם שני בניו ווילסון מקפיד לשמור על קשר צמוד ואף נתפס בעדשת הפפראצי לא פעם כשהשלושה מבלים יחד. בריאיון לאלן דג'נרס בשנת 2017 סיפר ווילסון בגאווה על היחסים עם ילדיו - וביניהם. "זה לא ייאמן כמה פין מעריץ את פורד. בכלל, כל מה שפורד אומר פשוט מצחיק. אני כבר רואה איך זה יהיה כשהם יגדלו ויהפכו לנערים".

 

ווילסון המשיך להיזכר ברגעים משפחתיים, וסיפר: "הלכנו לטייל בפארק הלאומי סקוויה ויש להם שם את העץ הגבוה ביותר בעולם, אז אמרתי לילדים 'היי חבר'ה, זה העץ הגדול ביותר בעולם', ופורד ענה לי משהו כמו 'ראיתי גדול יותר'. הסברתי להם שזה העץ הכי גבוה ופורד אמר לי 'טוב, אם אתה אומר', ואמרתי לו 'לא, אני לא אומר. יש פה את השלט הזה, ממש כאן', והוא אמר 'אני לא יכול לקרוא'". 

 

ווילסון בבילוי משותף עם אחד מבניו (צילום: spalshnews)
ווילסון בבילוי משותף עם אחד מבניוצילום: spalshnews

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018