ריחו"ל

בתו של ביל גייטס נישאה: כמה עלתה החתונה?

ג'ניפר גייטס, בתם הבכורה של ביל ומלינדה גייטס, נישאה לבחיר ליבה - רוכב סוסים מקצועי מוסלמי. השניים נישאו בטקס אינטימי דתי-מוסלמי ולאחר מכן בטקס אזרחי נוסף עם מאות מוזמנים

חתן וכלה! ג'ניפר גייטס ונייל נאסר (צילום: spalshnews)
חתן וכלה! ג'ניפר גייטס ונייל נאסרצילום: spalshnews

 

חמישה חודשים לאחר שפירקו את הנישואים, ביל גייטס ואשתו מלינדה חיתנו את בתם הבכורה ג'ניפר (25), שנישאה לבחיר ליבה נייל נאסר, רוכב סוסים מקצועי. השניים ערכו טקס דתי מוסלמי וסודי ביום שישי ואתמול (שבת) ערכו טקס נוסף, הפעם אזרחי ופחות חשאי, באחוזה של משפחת גייטס שבניו יורק.

 

לטקס השני הגיעו כ-300 אורחים, הכלה לבשה שמלה שעוצבה על ידי ורה וונג באופן אישי ולוותה בתשע שושבינות - שלבשו שמלות תואמות בצבע ירוק. קבלת הפנים החלה בשעה 15:00 בכניסה לאחוזה, שם התכנסו האורחים ולשם הגיעה הכלה הטרייה כשהיא מלווה בשני הוריה. שעתיים לאחר מכן נשמעו קריאות צהלה - כאשר הוכרז (שוב) כי השניים בעל ואישה.


לא בלי ההורים! ביל ומלינדה מלווים את בתם  (צילום: spalshnews)
לא בלי ההורים! ביל ומלינדה מלווים את בתם צילום: spalshnews

 

בהמשך האירוע הנשואים הטריים יחד עם שאר החוגגים עברו ל"גן בוטני" שהוקם במיוחד לטובת האירוע, שם נהנו מאוכל טוב, אלכוהול משובח וכמובן שפקדו את רחבת הריקודים. רגע מרגש של אב ובת נרשם כשג'ניפר ואביה רקדו ריקוד סלואו מסורתי לצלילי השיר Can You Feel The Love Tonight של אלטון ג'ון.

 

אירוע החתונה של גייטס נמשך כיומיים, ודיווחים מעבר לים מעריכים כי העלות עומדת על 2 מיליון דולר. האירוע עצמו הופק על ידי מתכננת החתונות המפורסמת מרסי בלום, שהפיקה בעבר את חתונותיהם של לברון ג'יימס, קווין בייקון ובילי ג'ואל.

"רגע מאמי, השמלה שלך" (צילום: spalshnews)
"רגע מאמי, השמלה שלך"צילום: spalshnews

 

לקראת תחילת הטקס אמצעי הביטחון עלו דרגה והמשטרה המקומית בליווי משטרת ניו יורק סגרו את הכביש שמחוץ לאחוזה המשפחתית ונאסר על כל תנועה למעט המוזמנים וספקי האוכל. במקביל, כלבי גישוש הופעלו באזור בניסיון למנוע טרגדיה.

  

"שעות ספורות לפני החתונה ועדיין יש המון מה לעשות", סיפרה השכנה דיאן בת ה-70 ל"דיילי מייל", והוסיפה: "אם הייתי האמא של הכלה הייתי סובלת מהתקף חרדה". שכנה אחרת הביעה את התרגשותה, ואמרה: "אנחנו שמחים מאוד עבור משפחת גייטס אבל רוצים לשמור על הטבע והאקלים". דיאן גם הוסיפה: "הדבר היחיד שאני לא אוהבת זה את העצים המזויפים, הן ירוקים ומגעילים. הם היו צריכים להיראות כמו עצי סתיו ולא עצי קיץ. מישהו לא חשב על זה עד הסוף".

ברכות לנשואים הטריים! (צילום: spalshnews)
ברכות לנשואים הטריים!צילום: spalshnews

 

לסיום כמה פרטים על החתן בר המזל שהתברג לאחת המשפחות העשירות ביותר בעולם: נייל נאסר נולד בשיקגו להורים מצריים. הוא בילה את רוב ילדותו בכווית, שם יש להוריו משרד אדריכלות ועיצוב. נאסר דובר שלוש שפות - אנגלית, צרפתית וערבית ומייצג כיום את מצרים כרוכב סוסים מקצועי.

 

על פי הדיווחים ובעיקר הוכחות באינסטגרם - גייטס ונאסר החלו לצאת אי שם בשנת 2017, אז עלתה תמונה ראשונה של הזוג לרשתות החברתיות. בעבר סיפרה גייטס כי מה שחיבר ביניהם זה האהבה שהם חולקים לספורט הרכיבה על סוסים.

 

ברכות לזוג הטרי! (צילום: אינסטגרם)
ברכות לזוג הטרי!צילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018