רכילות+

השקה ראשונה אחרי הפרידה: כמה קיבלה ירדן הראל?

מאז הפרידה מעומרי שלום, מגישת הטלוויזיה לא הגיעה לאירועים ולא התראיינה למצלמות. כעת, היא מגיעה להשקה ראשונה. אז כמה "שווה" פרידה?

צ'ק נאה לשעה וחצי של עבודה. ירדן הראל (צילום: מוטי לבטון)
צ'ק נאה לשעה וחצי של עבודה. ירדן הראלצילום: מוטי לבטון

 

פחות מחודשיים עברו מאז שירדן הראל ובעלה עומרי שלום הטילו פצצה בביצה שלנו והכריזו על פרידה אחרי 22 שנות זוגיות. במהלך השבועות שחלפו, השניים התייחסו לפרידה ברשתות החברתיות שלהם באופן מינורי וכולם למעשה חיכו לראות מי יהיה הראשון שיצליח לגייס את הראל לדבר על הפרידה מול המצלמות.

 

נזכיר שבכל אירוע השקה בביצה הכוכבים מקבלים לא מעט כסף כדי להגיע ולעשות פוזות למצלמות, ואם יש להם משהו מעניין לדבר עליו, או אז הם יכולים לדרוש ולקבל צ'ק גבוה במיוחד. לכן, כשמדובר באירוע שבאמת הרעיד את אמות הסיפים של הביצה כמו הפרידה של בני הזוג, ההנחה הייתה שהראל תשלשל לכיסה סכום גבוה במיוחד. ובכן, הבוקר (א'), התקיימה השקה לחנות חדשה בתל אביב, ומגישת הטלוויזיה באמת הגיעה לדבר לראשונה מול מצלמות על הפרידה תמורת שמוערך ב-40 אלף שקלים על ידי גורמים בתעשייה.

 

לשם השוואה, כשנינט טייב ילדה לראשונה, לפני שבע שנים, היא קיבלה 100 אלף שקלים כדי להגיע לתקלט באירוע מתוקשר 10 ימים לאחר לידה. כשצצו שמועות על הפרידה של אילנית לוי ואלירז שדה, מגישת הטלוויזיה דרשה וקיבלה סכום של 60 אלף שקלים, לאורטל עמר הוצעו 50 אלף שקלים כדי להגיע להשקה רגע אחרי ריב עם בן אל תבורי (היא סירבה אגב), ואפילו לתמר יהלומי, בת הזוג של שרית חדד, הציעו סכומים שמתקרבים לשש ספרות כדי להגיע לאירוע השקה ולדבר על הזוגיות שהייתה מתחת לרדאר.

 

הפרידה שזעזעה את הביצה. ירדן הראל עומרי שלום (צילום: אינסטגרם)
הפרידה שזעזעה את הביצה. ירדן הראל עומרי שלוםצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018