רכילות+

בן אל תבורי: "רוצה לבקש סליחה מאורטל"

פרק נוסף בסאגה המשפחתית עלה ברשתות החברתיות, כשתבורי פרסם פוסט התנצלות וחשבון נפש. "אם פגעתי במישהו, אני מצטער מעומק ליבי" כתב

הזמן בלוס אנג'לס עשה לו טוב. בן אל תבורי (צילום: מוטי לבטון)
הזמן בלוס אנג'לס עשה לו טוב. בן אל תבוריצילום: מוטי לבטון

 

בן אל תבורי נמצא בלוס אנג'לס בשבועות האחרונים, וכנראה שהמרחק מישראל גורם לו לחשב מסלול מחדש, ולשקול שוב את המילים שכתב נגד האקסית ואם בנו אורטל עמר. אמש (ד'), העלה הזמר פוסט ובו הוא מתנצל בפניה ומספר על חשבון הנפש שהוא עושה. "לפעמים צריך רגע, רגע לעצור לחשוב להפנים ולקבל את כל מה שנשלח לנו בחיים.

לדעת לסלוח, לכבד, ולהעניק כמה שיותר... אז זה הרגע שלי", כתב תבורי.

 

בהמשך הפוסט שאף הפך לסטורי באנגלית אחרי כמה שעות, הוא הבהיר שהוא מתנצל בפני עמר (למרות שהמדקדקים יגידו שהניסוח נתון לפרשנות): "אני רוצה לבקש סליחה מאורטל אם היא נפגעה ממילים שכתבתי", כתב תבורי והוסיף: "בסופו של יום יש לי ילד מדהים ממנה! והרבה בזכותה. אז סליחה".

 

הפוסט של בן אל תבורי (צילום מסך)
הפוסט של בן אל תבוריצילום מסך

 

נזכיר כי ההתנצלות מגיעה שבועיים אחרי שהזמר האשים את אם בנו תו פרינס בניכור הורי, כתב שעמר היא "אקסית שסוחטת אותו יום יום" ואפילו יצא נגד מערכת בתי המשפט: "הכל שם מכור מראש, השופטת בכלל לא מתייחסת למילים או למכתבים שאני כותב". אלא שכעת, כאמור, הזמר עושה עם עצמו חשבון נפש ולוקח את הדברים בחזרה. "אם פגעתי במישהו אני מצטער מעומק ליבי. כיום אני יכול להגיד שאני מרגיש בן אל חדש", כתב בפוסט.

 

נזכיר שהיחסים בין האקסים ידעו עליות וירידות רבות, ואחרי תקופה סוערת למדי שכללה נתק מוחלט, השניים חידשו את הקשר לפני יותר משנה ותבורי התאחד עם בנו. כעת, בעקבות הפוסט, אפשר לקוות כי השניים ייצליחו ליישר שוב את ההדורים - למרות שמקורבים לעמר אומרים כי הסיכוי קלוש מאוד והיא לא סולחת על הדברים הקשים שנאמרו נגדה בעבר.

 

אורטל עמר ותו פרינס (צילום פרטי)
אורטל עמר ותו פרינסצילום פרטי

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018