פפראצי

רכב במחיר של וילה: ניקול ראידמן נוסעת בג'יפ היוקרתי שלה

מצלמת הפפראצי שלנו נתקלה בניקול ראידמן, שכיאה לתדמית המעושרת שלה, לא מסתפקת ברכב פשוט אלא באחד בינלאומי ויוקרתי במיוחד, אשר שוויו כמה מיליוני שקלים. ויש גם צ'ופר חשוב: הוא ממוגן נגד ירי ופיצוצים, אתם יודעים, למקרה שתסתבכו עם האנשים הלא נכונים

 

רק כמה מיליונים בודדים. ניקול ראידמן (צילום: מוטי לבטון)
רק כמה מיליונים בודדים. ניקול ראידמןצילום: מוטי לבטון

 

לא פעם ולא פעמיים יצא לנו לתעד במדור הפפראצי את רכבי היוקרה של המפורסמים, החל מהרכב של בן אל תבורי שעלותו כמעט מיליון שקלים, הג'יפ המפואר של עומר אדם ועד הרכב של אופירה אסייג בשווי של 600 אלף שקלים. למרות כל תגי המחירים המדהימים האלה, יש מי שעוקפת את כולם בסיבוב - וזו כמובן לא אחרת מאשר ניקול ראידמן.

 

הרכב המדובר הוא אמנם לא חדש, אבל בהחלט נראה כאילו רק אתמול ראידמן הורידה מעליו את הניילונים ושמה מפיץ ריח דובדבן. תפסנו את המעושרת יושבת ברכבה היוקרתי אחרי אימון כושר, שותה משקה חלבון ולוקחת לעצמה רגע של מנוחה במזגן.

 

כמובן שמיהרנו לברר ולבדוק פרטים על הג'יפ המטורף הזה, אתם יודעים - למקרה שנרצה לרכוש אחד דומה, וגילינו שהוא שייך למעשה לחברת מרצדס, על אף שהסמל שלו לא מוכר בישראל וזאת מאחר שאין לו סוכנות בארץ - מה שמעיד על מחירו המאוד גבוה. אם במבט ראשון הרכב נראה לכם כמו טנק, לא פלא: מדובר ברכב ממוגן נגד ירי ופיצוצים (אם חס וחלילה ייתקלו הנוסעים בו במטען חבלה או ברימון) אשר פופולארי בעיקר במדינות המפרץ ובאמריקה הלטינית.

 

גורמים מתחום הרכב מספרים לנו כי מחירו של הג'יפ, שמגיע בהתאמה אישית, נע בין מיליון לארבעה מיליון שקלים בחו"ל, אבל בהגיעו לארץ המסים המקומיים עלולים להכפיל אותו. את החישובים שלכם תעשו לבד וגם את הפנטזיה של "מה הייתי יכול לעשות בכסף הזה".

למי שחשב שיש לה נהג - אז ממש לא (צילום: מוטי לבטון)
למי שחשב שיש לה נהג - אז ממש לאצילום: מוטי לבטון

טנק באמצע היום (צילום: מוטי לבטון)
טנק באמצע היוםצילום: מוטי לבטון

יש שם מקום לנגן דיסקים? (צילום: מוטי לבטון)
יש שם מקום לנגן דיסקים?צילום: מוטי לבטון

"חיוך של מיליון דולר" מקבל משמעות אחרת (צילום: מוטי לבטון)
"חיוך של מיליון דולר" מקבל משמעות אחרתצילום: מוטי לבטון

יום טוב! (צילום: מוטי לבטון)
יום טוב!צילום: מוטי לבטון

 

צילם וחזר הביתה ברגל: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018