ריחו"ל

זאין מאליק תקף את יולנדה, הטריד את ג'יג'י - ונידון למאסר על תנאי

כוכב להקת "וואן דיירקשן" הורשע בתקיפת יולנדה חדיד, אמו של בת זוגו לשעבר ג'יג'י חדיד, בזמן ששהתה בביתם. לפי מסמכים משפטיים שנחשפו, הוא דחף אותה לעבר שידה וגידף בצרחות את השתיים ואת בתו

ג'יג'י חדיד וזאין מאליק (צילום: Gettyimages)
ג'יג'י חדיד וזאין מאליקצילום: Gettyimages

 

הפרשה מסתבכת: יום לאחר שנחשף שיולנדה חדיד התלוננה שזאין מאליק הכה אותה והטריד את בתה ג'יג'י, בת זוגו לשעבר - היום (ו') נחשף שהזמר נשפט והורשע בפרשה. כוכב להקת "וואן דיירקשן" קיבל 90 יום מאסר על תנאי עבור כל סעיף שבו הואשם ו-360 ימים בסך הכל. בנוסף, הוא חויב להשתתף בסדנת ניהול כעסים ולקחת חלק בתוכנית נגד אלימות במשפחה, ונאסר עליו ליצור כל קשר עם יולנדה חדיד. אם מאליק יעמוד בתנאים, בעוד שישה חודשים השופט יוכל לשחרר אותו מהמאסר על תנאי.

 

כזכור, אמש נחשף כי בעקבות התלונה של יולנדה חדיד, ג'יג'י ומאליק נפרדו. מאז, אחותה בלה ואחיה אנואר הסירו עוקב מהזמר ברשתות החברתיות.

 

לפי הפרטים החדשים, שהתפרסמו באתר TMZ, מאליק הואשם בארבע עבירות פליליות, ונכון לכתיבת שורות אלה הוא הודה רק באחת מהן (זאת למרות שלפי מסמכים אחרים שהתפרסו, הוא טען שאינו אשם). לפי הדיווח, זאין נכח בבית שלו ושל ג'יג'י חדיד בפנסילבניה ב-29 בספטמבר, ונקלע לוויכוח קולני עם יולנדה. במהלך חילופי הדברים הוא כינה אותה "זונה הולנדית" והורה לה להתרחק מבתו, אותה תיאר כ"הזרע המז*** שיצא מהז** שלי".

 

על פי הדיווחים, הזמר הודה לכאורה כי "דחף את יולנדה לעבר השידה וגרם לה לעוגמת נפש ולכאב פיזי". זאת בעוד שהזמר מכחיש באופן פומבי שנרשם כל מגע פיזי בינו לבין אמה של בת זוגו לשעבר. לפי המסמכים המשפטיים שנחשפו, מאליק אף צרח על ג'יג'י חדיד בטלפון: "תגדלי ביצים ותגני על בן הזוג שלך מפני האמא המז***ת שלך בבית שלי". מקורות יודעי דבר מסבירים כי הדוגמנית שהתה בפריז בזמן התקרית. עוד פורסם כי אחד המאבטחים היה בקרבת מקום, אך מאליק דרש שייצא מהבית ואף נאבק בו.

 

חדיד ומאליק החלו לצאת בשנת 2015 ונפרדו וחזרו אחד לשנייה מספר פעמים, עד שנראה שמצאו יציבות לפני קרוב לשנתיים. זמן קצר לאחר הקאמבק האחרון שלהם, התברר שג'יג'י בהיריון ראשון ובתם קאי נולדה בספטמבר 2020.

 

זאין מאליק עם ג'יג'י ויולנדה חדיד (צילום מסך: אינסטגרם)
זאין מאליק עם ג'יג'י ויולנדה חדידצילום מסך: אינסטגרם

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018