ריחו"ל

אישה נשואה: פריס הילטון התחתנה

כוכבת הריאליטי ובן זוגה בשנתיים האחרונות, היזם והדי.ג'יי קרטר ראום, מיסדו את הקשר ונישאו לעיניי בני משפחה וחברים באחוזת פאר בבל אייר. "הנצח שלי מתחיל היום", כתבה הכלה הטרייה

קבלו את הכלה. פריס הילטון (אינסטגרם)
קבלו את הכלה. פריס הילטוןאינסטגרם

 

אמש (ה') ובזמן שישנתם, יורשת העצר פריס הילטון ובן זוגה בשנתיים האחרונות, היזם והדיג'יי קרטר ראום, מיסדו את הקשר ונישאו לעיני בני משפחה וחברים מפורסמים רבים. החתונה התקיימה באחוזת הפאר של סבה המנוח של הילטון בבל אייר.

 

"הנצח שלי מתחיל היום... 11/11", כתבה כוכבת הריאליטי המאושרת (והמעושרת) בחשבון האינסטגרם שלה לצד תמונה שלה ככלה.

 

כמובן שהחתונה היוקרתית של הילטון משכה אליה כוכבים מפורסמים רבים, בהם קים קרדשיאן, ניקול ריצ'י, אשלי בנסון ואמה רוברטס. "פריס וקרטר היו מוקפים בהמון אהבה ובהתרגשות גדולה ביומם החשוב והגדול", מסר מקור יודע דבר לחדשות E!.

 

 

 

 

נזכיר כי הילטון וראום הכריזו על אירוסיהם בחודש פברואר האחרון, ביום הולדתה ה-40 של הכוכבת. "כמישהי שטיילה ללא הפסקה, בשנה האחרונה הקורונה אילצה אותי להישאר בבית ולחשוב לעומק על הדברים החשובים לי. הקשר שלי עם קרטר והזמן שביליתי איתו היו מתנה. אני נרגשת לקראת הפרק החדש בחיינו", אמרה בהצהרה רשמית לאחר האירוסים.

 

בני הזוג החלו לצאת לפני קצת יותר משנתיים, אך מכירים אחד את השני כבר יותר מ-16 שנים. מאז החלה הזוגיות שלהם, הילטון הקפידה להעלות תמונות וסרטונים רומנטיים של שניהם ולא פעם גם השתפכה: "אני אוהבת בך הכול ואת כל מה שעשית עבורי. שינית את חיי בכל כך הרבה דרכים ועזרת לי להפוך לאישה שאני אמורה להיות. מעולם לא הייתי מאושרת או חיה יותר. אני מכורה לך בכל צורה אפשרית", כתבה באחד הפוסטים שלה. שיהיה במזל!

 

שיהיה במזל. פריס הילטון וקרטר ראום (צילום: GettyImages)
שיהיה במזל. פריס הילטון וקרטר ראוםצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018