רכילות+

הגבר הסקסי של ישראל לשנת 2021: תום חיימוב

לרגע היה נדמה שכל האפשרויות פתוחות, אבל אז המעריצות של כוכב הריאליטי במיל' נכנסו לפעולה והצביעו בהמוניהן. תום חיימוב, עורך דין בן 34 שהתפרסם לראשונה כדייר ב"האח הגדול" הוא הגבר הסקסי של ישראל לשנת 2021. במקום השני - תומר הכהן, דוגמן, שחקן ובן זוגה הלא רשמי של נועה קירל

זכה ברוב הקולות: תום חיימוב (צילום: עומרי רוזנגט)
זכה ברוב הקולות: תום חיימובצילום: עומרי רוזנגט

 

אחרי סוף שבוע מותח ועמוס טלטלות, זה קרה: אתם בחרתם את הגבר הסקסי של Pplus לשנת 2021, והזוכה הלוהט הוא - תום חיימוב. כוכב הריאליטי ועורך הדין החתיך ניצח בהפרש ניכר אחרי שלאורך כל סוף השבוע היה ראש בראש עם תומר הכהן, דוגמן עולה ובן זוגה המוכחש של נועה קירל.

 

חיימוב בן ה-34 זכה לתמיכה גם מבת זוגו גל גברעם, שקראה לעוקבים ולמעריצים שלה להצביע לו, והוא אכן זכה ל-32 אחוזים מהקולות שלכם, בעודו עוקף כאמור את הכהן שהגיע למקום השני עם 19% מהקולות, רן דנקר שהגיע למקום השלישי עם 11% ובמקום הרביעי, שר התיירות יואל רזבוזוב.

 

צפו בתום חיימוב מגיב הבוקר על הזכייה:

 

 

המעריצות הצביעו בהמוניהן. חיימוב (צילום: אינסטגרם)
המעריצות הצביעו בהמוניהן. חיימובצילום: אינסטגרם
 

 

תחרות הגבר הסקסי היא מסורת שהתחילה ב-Pplus בשנת 2015, כקונטרה ל"גבר הסקסי ביותר בעולם" של מגזין People. הבוקר (א'), עורך הדין שהתפרסם לראשונה כדייר מן המניין בעונה ה-11 של "האח הגדול", הצטרף לרשימת הגברים הסקסים של ישראל לצד בר ברימר (2020), כתב החדשות תמיר סטיינמן (2019), דודו פארוק (2018), אביב אלוש (2017), עידן רול (2016) ורון אלוף (2015). את כתבת השער המלאה עם הגבר הסקסי לשנת 2021, תוכלו לקרוא ביום חמישי הקרוב, כאן ב-Pplus.

 

אנחנו אפילו לא כועסים שאתה בזוגיות. עם גל גברעם (צילום: ניר פקין)
אנחנו אפילו לא כועסים שאתה בזוגיות. עם גל גברעםצילום: ניר פקין

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018