רכילות+

ליהיא גרינר: "אם לא אייל, לא היו מדברים עלייך", רוסלנה: "אף אחד לא מסקר אותך כי את לא מעניינת"

הסכסוך בין משתתפות הריאליטי "גולסטאריות" מסלים, כשהתכתבויות בין רוסלנה רודינה, ליהיא גרינר ותקוה גדעון דלפו לרשת וחשפו מציאות מכוערת מאחורי חיבוקים מזוייפים

עוד לא התחילה העונה וכבר יש דם! הגולסטאריות  (צילום: רפי דלויה)
עוד לא התחילה העונה וכבר יש דם! הגולסטאריות צילום: רפי דלויה

 

העונה השלישית של "גולסטאריות" אמורה לעלות בתחילת החודש הבא, אבל אם מישהו חשב שכוכבות הריאליטי המדובר יחכו להשקה החגיגית כדי להתחיל לעשות רעש - הוא ממש טועה. הבוקר (ב'), נפתחה חזית חדשה בקבוצת הוואטסאפ "גולסטאריות 3", עם ברכות ליום ההולדת של תו פרינס, בנה של אורטל עמר שחוגג היום שלוש, ולאלי, בתה של ליהיא גרינר שחוגגת שנתיים. תקוה גדעון הייתה הראשונה לעשות רעש, כשכתבה לגרינר: "מזל טוב גם לך שהמלטת היום לפני שנתיים", כשהיא מתייחסת בהומור לריב הקודם של גרינר ורוסלנה רודינה.

 

נזכיר כי לפני שנה, כשרק התחילו הצילומים לתוכנית, גרינר פרשה ואמרה שהסיבה היא כלכלית. "הבנתי את הסכומים שהבנות מקבלות ואמרתי שאין מצב שאני אעבוד כל כך קשה, אעשה צחוקים וכיף, והפלקטים מקבלות כפול וחצי ממני בגלל שההיא המליטה תינוק מבן אל וזאת המליטה מאייל גולן". מאז כמובן הייתה סולחה בין הבנות, והרוחות נרגעו - עד הבוקר.

 

קרב חתולות. ליהיא גרינר ורוסלנה רודינה (צילום: עידן חסון, אביב חופי)
קרב חתולות. ליהיא גרינר ורוסלנה רודינהצילום: עידן חסון, אביב חופי

 

רודינה פחות העריכה את הבדיחה וכתבה: "שכל אחד יסתכל על עצמו, עם זכוכית מגדלת רצוי. חוסר מודעות. צריך לדעת למי להתייחס ולמי לא". גדעון ניסתה להוריד את גובה הלהבות והתנצלה: "די, חשבתי שזה יצחיק אותי, אין לי באמת כוח לריב שלכם שוב. זה שידור חוזר של שידור חוזר, מעדיפה לראות סברי מרנן".

 

בהמשך ההתכתבויות שהגיעו לידי Pplus, רואים איך הדברים בין גרינר ורודינר מסלימים. הראשונה כתבה: "אם לא היה לך ילד איתו היית נעלמת מזמן, לא להתחיל איתי בבקשה, זו האמת וכולם יודעים את זה, זה בעיה שאת מאמינה שאת בזכות עצמך, זה חמוד", ועל כך ענתה רודינה: "גברת ליהיא, אך ורק בזכות עצמי, תשלימי ותקבלי את זה. מה שאני עשיתי בקריירה שלי עוד מאה שנה לא תצליחי לעשות ולחלום, אז תחזרי לפינה שלך ולמציאות העקומה שלך. אם את לא נכנסת לריבים אף אחד לא מסקר אותך כי את לא מעניינת אף אחד. תתמודדי חמודה".

 

כנראה שגרינר לא השתכנעה, והגיבה לה: "אם לא היה אייל, כן? לא מדברים עליך. חחח הרגת אותי". על כך רודינה לא הצליחה להבליג וכתבה: "חחח נשמה, אם לא אני, אייל היה מסיים קריירה. בואי, אם יש משהו שאת לא יכולה לקבל ולקחת ממני, זה את מה שאני עשיתי עוד 100 כמוך לא יעשו".

 

בינתיים, גדעון שהבינה שהיא זרקה גפרור למדורה וברחה, התנצלה והודתה שהיא לא התכוונה, וגרינר ענתה: "נשמה אני צחקתי, רוס רצתה להיות מגעילה שוב". לרודינה כנראה נמאס סופית ולאחר ההתכתבות הסוערת, היא עזבה את הקבוצה בדרמטיות. נמשיך לעקוב בדריכות!

 

 (צילום פרטי)
צילום פרטי

 (צילום פרטי)
צילום פרטי

 (צילום פרטי)
צילום פרטי

 (צילום פרטי)
צילום פרטי

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018