רכילות+

הנשיא לשעבר רובי ריבלין בזוגיות חדשה

בגיל 82, נשיא המדינה לשעבר נמצא במערכת יחסים חדשה, שנתיים אחרי שאשתו הלכה לעולמה. המדור מתרגש בקטע לא פרופורציונלי להציג את שרית צמח, תושבת רמת גן בשנות השישים לחייה, שעסקה בעבר בתחום החינוך

 

איך אפשר שלא להתאהב בך? רובי ריבלין (צילום: מוטי לבטון)
איך אפשר שלא להתאהב בך? רובי ריבליןצילום: מוטי לבטון

 

הנשיא מאוהב: שנתיים וקצת אחרי שאשתו, נחמה, הלכה לעולמה, אנחנו שמחים לעדכן שנשיא המדינה לשעבר רובי ריבלין (82) נמצא בזוגיות חדשה - כפי שפרסמה העיתונאית ליאורה גולדנברג שטרן.

 

בת הזוג החדשה של הנשיא לשעבר ריבלין היא שרית צמח, תושבת רמת גן בשנות השישים לחייה, שעסקה בעבר בתחום החינוך. אנשים שנפגשו עמה מספרים כי מדובר באישה מאוד נעימה ולבבית שניהלה בעבר גני ילדים וכבר הוצגה בפני מעגל החברים הקרוב של ריבלין.

 

שרית צמח ( )
שרית צמח

בשיחה שקיימה צמח עם בן כספית ואריה אלדד ב- 103fm היא סירבה להתייחס לעניינים הזוגיים. "אנחנו מכירים הרבה שנים, עבדתי איתו לפני כ־30 שנה וכעת חזרתי לעבוד איתו" סיפרה והוסיפה שלגבי חייה הפרטיים, "אני לא מעוניינת לדבר על זה. אני אוהבת אותו כבן אדם ונשיא אבל מעבר לזה, שום דבר אישי". לגבי זה שהשניים נצפו יחד בכמה אירועים אמרה צמח "מפרסמים הרבה דברים, חשבו שהיינו באזכרה של בן גוריון בשדה בוקר. זה שטויות". עוד היא הוסיפה כי "כל מה שעשה בארצות הברית - זה מה שמעניין עכשיו, זוגיות לא זוגיות? זה קשקוש, הרי".

 

צמח לא חסכה במחמאות על רבלין, "הוא איש יקר, חכם ואהוב על כל עם ישראל . הוא אכן מקסים, חכם, שנון".

 

נשיאה העשירי של מדינת ישראל, שביולי האחרון סיים את תפקידו, איבד את אשתו לאחר כמעט חמישים שנים יחד. נחמה ריבלין הייתה חולה במחלת ריאות, עברה השתלת ריאה שלא צלחה, וחודשים ספורים לאחר מכן, הלכה לעולמה. כעת, כאמור, הוא נמצא במערכת יחסים חדשה והמדור מצחצח את עדשות מצלמת הפפראצי כבר מעכשיו.

 

מטעמו של ריבלין לא נמסרה תגובה.


עם אשתו ז"ל נחמה ריבלין ונשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ (צילום: אלכס קולומויסקי)
עם אשתו ז"ל נחמה ריבלין ונשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפצילום: אלכס קולומויסקי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018