רכילות+

מעיין אשכנזי: "כשהייתי בת 12 הפסקתי לאכול עד שאיבדתי את ההכרה. זו הייתה טעות חיי"

היא כבר לא תגרוף את מיליון השקלים ב"הישרדות", אבל תעשה בכיף עוד ריאליטי ("אני כאן כדי להישאר"). היא לא בקשר עם האקס אביחי אבל לא מתעצבנת על השאלות ("זה חלק מהחיים שלי ולא צריך למחוק אותו"), והיא הצליחה להפוך את דימוי הגוף הנמוך למקצוע - למרות שלפעמים עדיין קשה לה. מעיין אשכנזי מדברת על הכל ומבהירה: "אשמח למצוא אהבה ולהיות בזוגיות בריאה וטובה". צפו

 

 

"אמרו לי ב'האח הגדול': 'היית כזו מאמי לאומית ופה אנחנו רואים בך משהו אחר'. וזה נכון. אבל בשביל להגיע לגמר ב'האח הגדול' את יותר מראה את היום-יום שלך, את טוב הלב שלך, את האמת שלך, וב'הישרדות' את צריכה לשקר, לתחמן ולבגוד כדי להגיע לסוף", אומרת מעיין אשכנזי, ואז פונה למצלמה בשאלה: "באתי לשחק משחק, משחק שהוא די מלוכלך, ואני חושבת שכל מי שהיה באי יצאו בו צדדים לא הכי חיוביים - אבל אני חושבת שזה נסלח. אם אנחנו סלחנו אחד לשני, מי אתם שלא תסלחו לנו על הדברים שאמרנו אחד לשניה?".

 

היא אמנם הודחה מ"הישרדות VIP" (ב, ד, ושבת ברשת) לפני שבועיים, אך אשכנזי ממשיכה לככב בווילת המודחים ואף מבטיחה שלא פחות מעניין שם ("תראו את כל האמת"). לאי בפיליפינים היא הגיעה אחרי סיבוב ראשון בריאליטי אחר, "האח הגדול", ואם תשאלו אותה, היא ממש לא שוללת השתתפות בעוד תוכנית מציאות. "אני לא פוסלת, אני אוהבת טלוויזיה", היא אומרת ומודה שיש מצב גם לעוד "האח הגדול": "באהבה אני אעשה את זה שוב". יותר מזה, היא גם שולחת עקיצה כלפי אלו שמתביישים ועושים את זה בכל זאת: "לעומת הרבה אחרים, אני מודה בזה שאני רוצה להישאר כאן ועכשיו, אני נהנית מזה". וכן, היא הייתה שמחה לקבל גם את המיליון, תודה ששאלתם, אבל אין ספק שזה לא מה שמוביל אותה.

 

 (צילום: רן יחזקאל)
צילום: רן יחזקאל

 

עבור מי שלא זוכר, נספר שבעונה השמינית של "האח הגדול" בה השתתפה, היא אמנם לא יצאה כמנצחת הגדולה אך הכירה את בן זוגה בשלוש השנים הבאות, אביחי אוחנה (שכן זכה). השניים הפכו לחביבי הקהל ומדורי הרכילות, ואפילו נקנתה כבר טבעת אירוסים, אך אז הגיע היום ההוא באוגוסט 2020 בו אשכנזי פירסמה פוסט וחשפה כי הם נפרדו.

 

למרות שעברה כבר שנה וחצי מאז הפרידה, המעריצים של בני הזוג לא מצליחים להירגע וגם אשכנזי יודעת להגיד שזו השאלה הכי שכיחה שהיא נשאלת. "עד היום כשאני הולכת ברחוב שואלים אותי על אביחי. סורי, אין לי מושג מה איתו חוץ מזה שאני יודעת שהוא חזר לאילת ועזב את הרצליה".

 

בגלל זה הלכת ל"הישרדות"? היה לך חשוב שהצופים יראו אותך לבד?

"לא היה איזה רגע שאמרתי 'אני רוצה שהצופים יראו בי משהו אחר ולא כמו ב'האח הגדול', אולי באמת מעיין בכוחות עצמה, לא תחת כנפיו של גבר כמו שהייתי עם אביחי, שגם לא הייתי תחת כנפו - הזוגיות האמיתית שלנו הייתה רק כשיצאנו מהבית, אבל היה לי חשוב שיראו שיש בכולנו הכל מהכל, לטוב ולרע".

 

לא רצית להשתחרר מ"מעיין ואביחי"?

"זה אף פעם לא הפריע לי".

 

"לעומת הרבה אחרים, אני מודה בזה שאני רוצה להישאר כאן ועכשיו. אני נהנית מזה" (צילום: רן יחזקאל)
"לעומת הרבה אחרים, אני מודה בזה שאני רוצה להישאר כאן ועכשיו. אני נהנית מזה"צילום: רן יחזקאל

 

אשכנזי מוסיפה ומספרת שהשניים לא בתקשורת בכלל ושהיא אפילו לא יודעת להתעדכן בחייו, היות והוא עזב את הרשתות החברתיות שלו. "אני חושבת שהוא בזוגיות אבל אין לי מושג מה קורה איתו, אני מאמינה שהוא במקום טוב".

 

אין סמסים מדי פעם?

"אין שום דבר, לא דיברתי איתו ולא ראיתי אותו יותר משנה, וזה בסדר".

 

הוא לא סימס לך כש"הישרדות" התחילה?

"לא, וזה גם לא אופייני לו לסמס לי, זה לא מתאים לו אז לא התאכזבתי ולא ציפיתי. כשאביחי שם קאט למשהו בחיים - זה קאט. הוא מאוד קיצוני, שחור או לבן, אין אמצע. אם אני הייתי רואה אותו מככב ב'הישרדות' או בתוכנית ריאליטי כלשהי, יכול להיות מאוד שהייתי מסמסת, במיוחד אם הוא היה מדבר עליי ועליו כמו שיצא לי לדבר באיזשהו פרק. אבל זו אני, וזה לא חייב להיות הוא וזה בסדר, אין לי אליו שום כעס, כלום. אני בטוחה שבתוך תוכו הוא גאה במה שהוא רואה. היה ונגמר ונגמר יפה ובטוב, והכל טוב. עד היום שמים אותי ואותו בהרבה סיטואציות באותה משבצת וזה רק מחמיא לי. אביחי היה חלק גדול וחשוב בחיים שלי והרבה בזכותו הפכתי להיות בן אדם טוב יותר, אז אין לי בעיה שעד היום יש אנשים שאומרים 'אביחי ומעיין, מעיין ואביחי', זה בסדר, זה היה חלק מהחיים שלי וזה לא משהו שאפשר למחוק וגם לא צריך".

 

"אם אנחנו סלחנו אחד לשני, מי אתם שלא תסלחו לנו על הדברים שאמרנו אחד לשניה?" (צילום: רן יחזקאל)
"אם אנחנו סלחנו אחד לשני, מי אתם שלא תסלחו לנו על הדברים שאמרנו אחד לשניה?"צילום: רן יחזקאל

 

לפרקים, זה נשמע כאילו אשכנזי מדקלמת את מה שהיא חושבת שנכון להגיד או את מה שבן השיחה רוצה לשמוע, אבל אחרי זמן מה מבינים – היא באמת אדם אופטימי מטבעה, ואפילו השהות על האי ויותר מכך, הצפייה בעצמה ובחבריה על המסך - לא הצליחה להרוס לה את מצב הרוח. "הכי היה לי חשוב לראות שבני הברית שלי באמת היו בני ברית, ג'קי אהובת ליבי, יונתן חבר טוב שלי וגם דודו - הם שלושת האנשים שהיה לי הכי אכפת לראות שהכל איתם חלק כמו שחשבתי ובפרקים אני ללא ספק רואה את זה".

 

כשאת רואה את שירה או קובי ביום-יום את אומרת להם שלום?

"כשאני רואה את שירה אני אומרת לה שלום, אני פשוט חושבת שזה כבוד למישהי שיכולה להיות אמא שלי ודי, המשחק עבר. בפעם הקודמת שראיתי את קובי - פגשתי אותו באיזה אירוע - לא אמרתי לו שלום והוא לא אמר לי וזה ממש בסדר כי הוא באמת לא מעניין אותי. אין בינינו שום קשר ביום יום. האמת שבכללי, חוץ מפאני וג'קי אני לא מדברת עם אף אחד יותר מדי. אני בקשר טוב עם אודליה ועם אוהד, אבל אין לי קשר יומיומי עם אף אחד. כל אחד חזר לחיים שלו, לנישה שלו, למשפחה. המשחק אמנם לא מאחורי כולם, אבל הוא נגמר, כבר עבר הרבה זמן".

 

את מרוצה ממה שאת רואה על המסך?

"אני מרוצה. גם ממה שיצא ממני וגם מאיך שערכו אותי, אני מאוד אוהבת את כולם שם, מהשורדים ועד ההפקה. אני גם אגלה לך סוד, אני מאוד אוהבת לראות את עצמי על המסך. אם עכשיו אני מתראיינת לתוכנית הבוקר – אני מקליטה וחוזרת הביתה לראות איך הייתי".

 

"אביחי היה חלק מהחיים שלי וזה לא משהו שאפשר למחוק וגם לא צריך" (צילום: רן יחזקאל)
"אביחי היה חלק מהחיים שלי וזה לא משהו שאפשר למחוק וגם לא צריך"צילום: רן יחזקאל

 

את גם מבקרת את עצמך?

"בטח. תמיד מבקרת. אין פעם אחת שלא ביקרתי. איך נראיתי, הזווית שצילמו אותי, הגמגום, תשובה שהייתי צריכה לענות בצורה אחרת... אני מאוד פרפקציוניסטית".

 

ואיך זה לראות את עצמך על המסך פיזית?

"וואי, זה מה זה קשה לי לראות את עצמי על המסך עם ביקיני, במיוחד בתור ילדה בת 12 שהייתה עם הפרעות אכילה".

 

אשכנזי שיתפה בעבר כי סבלה מדימוי גוף נמוך שהוביל להפרעות אכילה בעבר, וכעת היא מודה, שגם אם היא הצליחה להתגבר, זה תמיד נשאר איתה. "בוא נגיד שבגלל ההפרעות אכילה שהיו לי, החלטתי שאני הולכת לעולם הספורט. גם לשמור על בריאות וגם לשמור על הגוף שלי", היא אומרת.

 

"הייתי ילדה מלאה כשהייתי בת 12 והחברות שלי היו מאוד מאוד רזות ותמיד רציתי להחליף איתן בגדים ולא יכולתי. נורא רציתי להיות כמוהן אז הפסקתי לאכול, פשוט חודשיים הפסקתי לאכול, חייתי על חסות ועל דברים שהם בלי פחמימה. עשיתי במקביל ספורט עד שיום אחד איבדתי את ההכרה באימון ספינינג. הזמינו לי אמבולנס, לקחו אותי לבית חולים, הייתי מאושפזת כמה ימים".

 

12 זה ילדה, מאיפה מגיע הרעיון בכלל של להתחיל לאכול חסה?

"את רואה כתבות, את רואה סיפורים, את רואה טלוויזיה ואת מבינה שכך תרדי נורא מהר במשקל. זו הייתה טעות חיי אבל מצד שני, למדתי מזה המון ופיתחתי מזה את הידע ואת הנכונות שיש לי היום לעשות דברים בצורה יותר נכונה ובריאה. היום אני מאמנת כושר, אני המראה של המון בנות, עושה להם תפריטים וחשוב לי להחדיר בהן דברים בריאים ולא קיצוניים".

  

"לא עונה באינסטגרם לבחורים כי בימינו הם עושים צילום מסך" (צילום: רן יחזקאל)
"לא עונה באינסטגרם לבחורים כי בימינו הם עושים צילום מסך"צילום: רן יחזקאל

 

היא חושבת עוד רגע ומספרת על כמה מתאמנות אצלה במכון, נשים מלאות שמגיעות לפעמים רק עם טופ. "אני מקנאה בהן. איזה בטחון עצמי יש להן, איך הן אוהבות את עצמן. איזה יפה זה לראות את זה", היא אומרת ומודה: "אני עד היום לא מסוגלת לפעמים, זו שריטה שלי עם עצמי".

 

את חושבת שאם היית קצת יותר מלאה, עדיין היית מסוגלת ללכת ל"הישרדות", שיראו אותך בביקיני 24/7?

"לפני הישרדות, כשידעתי שזה סגור וחתום, עשיתי דיאטה, לא כאסח, בריאה, אימונים כמה פעמים בשבוע, שמרתי יותר על תזונה, אז זה עזר לי ובאתי להישרדות כשאני בסדר עם עצמי. תמיד אפשר לשאוף לעוד - במיוחד עם השריטות שיש לי, אבל הייתי שלמה עם עצמי וגם היום, למרות שעליתי קצת במשקל מאז שחזרתי".

 

בכלל, נראה שאשכנזי היא המבקרת החמורה ביותר של עצמה. זה לא שהיא לא מנידה עפעף כשמעמתים אותה עם ביקורת חיצונית, אבל היא למודת ניסיון ולא נופלת בפה של הטוקבקיסטים. "פיתחתי עור של פיל ואני יודעת להתמודד עם זה, וכמו שאמרתי כבר, אני אוהבת את העולם הזה ואני כאן להישאר. אני נתקלת ברחוב באנשים שאומרים לי 'וואו, הטלוויזיה משמינה אותך, הטלוויזיה ממש לא אוהבת אותך, את נורא קטנה, נורא רזה', ואני באמת חושבת שטלוויזיה קצת משמינה, קצת מרחיבה, אמרו לי גם 'השפתיים שלך נראות כמו כל הפרצוף שלך, ובמציאות זה לא נכון'. בסדר, תמיד לאנשים יהיה מה להגיד".

 

זה לא מבאס אותך?

"לא, דווקא את העניין של השפתיים לא ראיתי כמו שאנשים אחרים אומרים. חוץ מזה אני אוהבת שפתיים, אם לא הייתי אוהבת לא הייתי מגדילה את זה בחומצה היאלורונית, אז לא באמת אכפת לי. ובכלל אני בעד שכל אחד יעשה מה שעושה לו טוב, ישנה מה שהוא לא אוהב בו, זה רק מעלה את הביטחון".

 

" מה זה קשה לי לראות את עצמי על המסך עם ביקיני, במיוחד בתור ילדה בת 12 שהייתה עם הפרעות אכילה" (צילום: רן יחזקאל)
" מה זה קשה לי לראות את עצמי על המסך עם ביקיני, במיוחד בתור ילדה בת 12 שהייתה עם הפרעות אכילה"צילום: רן יחזקאל

 

אחרי "הישרדות" עלו החיזורים? יותר הודעות, יותר פניות?

"אני אגיד לך את האמת, אני מרגישה שאני מקבלת את אותם החיזורים ואת אותן ההודעות באינסטגרם מכל מיני בחורים. אני פשוט משתדלת לא לענות באינסטגרם לבחורים כי בימינו הם עושים צילום מסך וגם אני לא כל כך מאמינה בזוגיות דרך האינסטגרם או רשתות חברתיות. אף פעם לא הייתי באפליקציות או משהו כזה".

 

ויש מישהו?

"לא, אין עכשיו אף אחד. אני אשמח למצוא אהבה ולהיות בזוגיות בריאה, נכונה וטובה. כשזה יגיע ויהיה לי נכון ואמיתי ולא משהו שאני אהיה בו עם ספקות או סימני שאלה, אני אגיד. כנראה שמאז אביחי היו לי סימני שאלה ובגלל זה רשמית לא יצאתי החוצה עם אף אחד".

 

"אמרו לי 'השפתיים שלך נראות כמו כל הפרצוף שלך, ובמציאות זה לא נכון'. בסדר, תמיד לאנשים יהיה מה להגיד" (צילום: רן יחזקאל)
"אמרו לי 'השפתיים שלך נראות כמו כל הפרצוף שלך, ובמציאות זה לא נכון'. בסדר, תמיד לאנשים יהיה מה להגיד"צילום: רן יחזקאל

 

צילום: רן יחזקאל

סטיילינג: ישראל רחמני

איפור ושיער: אסף מלמד

הפקה: ערן רחמני

 

ייצוג מעיין אשכנזי: סוכנות itmodels

 

קרדיטים לבוש:

 

לוק 1 - בגד גוף: Asia, מגפיים: אלדו

לוק 2 - בלייזר חום: עמנואל, מגפיים: אלדו

לוק 3 - חולצה מכופתרת ושמלת מחוך משבצות פפיטה: אסיה

לוק 4 - טופ וחצאית קטיפה: Asia

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018