ריחו"ל

אחרי שדיבר על ג'ניפר גארנר: ג'ניפר לופז כועסת על בן אפלק

מקורב לכוכבת סיפר שהיא נחרדה לשמוע שבן זוגה אמר כי הנישואים לגארנר גרמו לו להתמכר לאלכוהול: "גוררים גם אותה לתוך זה בגלל שהיא יוצאת איתו, והיא לא מעוניינת בכך". ובזמן שאפלק ניסה להסביר לג'ימי קימל שדבריו הוצאו מהקשרם, הגולשים נחלצו להגנתה של גארנר

לא ממש מרוצה ממנו כרגע. בן אפלק וג'ניפר לופז (צילום: Gettyimage)
לא ממש מרוצה ממנו כרגע. בן אפלק וג'ניפר לופזצילום: Gettyimage

 

לבן אפלק יש שתי נשים חשובות בחייו העונות לשם ג'ניפר, ובימים אלו – כנראה ששתיהן כועסות עליו. השבוע התארח הכוכב בתוכניתו של הווארד סטרן וסיפר לו שאחת הסיבות בגללן התמכר לאלכוהול הייתה שלא היה מאושר בנישואיו לג'ניפר גארנר ושאם היה עדיין נשוי לה, ככל הנראה עדיין היה שותה. דבריו כמובן עוררו לא מעט רעש ציבורי וכעת מסתבר שגם בת זוגו הנוכחית, ג'ניפר לופז, לא ממש מרוצה ממנו.

 

אחד ממקורביה של הזמרת סיפר לאתר הרכילות Page Six שדבריו של הכוכב ערערו אותה, בעיקר מכיוון שהיא לא רוצה ששמה ייקשר בשערורייה שכזו: "היא מאוד כועסת, גוררים גם אותה לתוך זה בגלל שהיא יוצאת איתו, והיא לא מעוניינת בכך". עוד הוסיף המקורב שלופז חוששת שדבריו של אפלק יפגעו בניסיונותיה ליצור קשר קרוב יותר עם ילדיו של אפלק: "היא פגשה את ג'ניפר גארנר והיא מנסה להכיר את הילדים שלהם טוב יותר". עוד אמר המקורב על אפלק: "הוא היה מאוד פזיז וחסר אחריות בדבריו".

"אל תערב אותי בזה"  (צילום: Splashnews)
"אל תערב אותי בזה" צילום: Splashnews

 

אפלק מצידו, ניצל את המשך סבב הראיונות שהוא עורך בימים אלו לקראת צאת סרטו החדש The Tender Bar, על מנת להבהיר את דבריו ולהסביר שלא הובן כהלכה. הכוכב התארח אמש (ד'), בתוכניתו של ג'ימי קימל וסיפר שבמהלך הריאיון עצמו חש שהכל מתקדם כשורה ושיצא ממנו בהרגשה טובה - ורק מאוחר יותר הבין שהדברים שאמר חוללו סערה ברשת. וההסבר שלו לבלגן? ניחשתם נכון - דבריו הוצאו מהקשרם: "היו מאזינים שדיברו על הריאיון וגרמו לדבריי להישמע כאילו הם ההפך מכוונתי האמיתית", אמר.

 

אפלק האשים את הגולשים בכך שהתמקדו בחלק קטן מהשיחה ולא בריאיון המלא: "אני לא רוצה שילדיי יחשבו שאי פעם אגיד משהו רע על אמא שלהם. אמרתי לאחר מכן שאנחנו מכבדים זה את זו מאוד וכמה שאכפת לנו אחד מהשנייה ומהילדים, ושהם תמיד במקום הראשון עבורנו".

 

עוד התלונן אפלק על כך שהדברים בהם בחרו הגולשים להתמקד "גרמו לי להישמע כמו מישהו נוראי, חסר רגישות וטיפש". הוא הוסיף שהוא מודע לכך שחייו האישיים מעוררים עניין, אבל בכל הנוגע למשפחתו עליו "להציב גבולות ולהעמיד דברים על דיוקם".

 

לסיכום הוא ביקש להבהיר: "זה לא נכון, ואני לא מאמין בזה. זה הפוך לגמרי ממי שאני וממה שאני מאמין בו". יש לציין שלמרות הנאמר על כעסה של לופז, היא ליוותה את אפלק לריאיון עם קימל והשניים תועדו על ידי הפפראצי כשהם דווקא מחויכים ובמצב רוח מרומם.

דווקא לא נראית כועסת (צילום: Mega)
דווקא לא נראית כועסתצילום: Mega

"ספר לי עוד על כמה שאתה לא מובן כהלכה" (צילום: Mega)
"ספר לי עוד על כמה שאתה לא מובן כהלכה"צילום: Mega

 

ג'ניפר גארנר זכתה גם היא לתיעוד של הפפראצי שתפס אותה בזמן שצעדה עם הבת שלה ושל אפלק, סרפינה (15), וגם שתיהן לא נראו מוטרדות במיוחד מהכותרות הרבות שעורר אפלק בימים האחרונים.

 

גארנר עצמה לא הגיבה לדבריו של בעלה לשעבר, אך האינטרנט נחלץ להגנתה וגולשים רבים הזכירו לאפלק שלמרות שטען שהנישואים הלא מאושרים לגארנר דחפו אותו לשתות – היא זו שהייתה שם בשבילו ברגעי השפל, תמכה בו ואף הסיעה אותו למכון הגמילה: "איזה שלב בגמילה הוא להאשים את אשתך לשעבר?", שאל אחד הגולשים וכינה את אפלק "זבל". גולש אחר צייץ: "כשאתה לא מסוגל לקבל את העובדה שאתה זה שאשם בבעיית השתייה שלך, כנראה שעדיין יש לך בעיית שתייה". אחרים פשוט ציינו שגארנר מאז ומתמיד הייתה יותר מדי טובה עבורו, וגולשת נוספת קראה ללופז להיזהר: "אפילו אם הוא מאמין שהנישואים לג'ניפר גארנר גרמו לו לשתות, זה לא משהו שהוא היה צריך להגיד – למען ילדיו וגם למען הגינותו האישית. אולי ג'ניפר לופז צריכה לחשוב מחדש".

 

לעומתם, היו גם כאלו שהבינו למה הכוכב התכוון בדבריו: "בן אפלק שתה כי הוא היה אומלל. זו לא עקיצה לעבר ג'ניפר גארנר, זו האמת שלו. הוא היה בנישואים לא מאושרים. אני מכבדת אותו על כך שדיבר על ההתמכרות שלו לאלכוהול בצורה כל כך פתוחה", צייצה גולשת סימפטית.

"מתי אבא ילמד לשתוק?". ג'ניפר גארנר ובתה סרפינה (צילום: Backgrid)
"מתי אבא ילמד לשתוק?". ג'ניפר גארנר ובתה סרפינהצילום: Backgrid

רוב הגולשים בצד שלה. גארנר ואפלק (צילום: Gettyimages)
רוב הגולשים בצד שלה. גארנר ואפלקצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018