רכילות+

שמחה גואטה: "אני כוסית על בתחושה שלי"

שמחה גואטה היא דוגמנית, אבל רוצה שתפסיקו לצוות לה את צמד המילים "במידות גדולות", היא כוכבת ריאליטי אבל לא מתערבבת עם סלבס בתעשייה והיא מוציאה ליין אופנה אבל בעיקר רוצה להקים משפחה. כעת, כשהיא מככבת על המסך ב"גולסטאריות", היא נחושה להסיר את הסטיגמה השלילית סביב שמנים, רוצה שהדור החדש ילמד לאהוב את עצמו בכל משקל ומבהירה: "אין צורך לדבר על אחרים כדי להגדיל את עצמך". צפו

 

 

"יש תחושה טובה, אני בתקופה טובה", אומרת שמחה גואטה (33) בחיוך כשאנחנו נפגשים. אני חייב להודות שבמהלך הריאיון בהחלט קשה שלא לחוש את האנרגיות הטובות והנרגשות שהיא מקרינה, במיוחד בזמן שהיא מספרת על הפרויקט החדש שלה, שעתיד לתת מענה לקהל גדול שלא תמיד מקבל התייחסות ראויה מרשתות האופנה: "עוד רגע יוצאת הקולקציה החדשה שלי לבגדי ספורט, וכל כך הרבה נשים הולכות לשמוח מזה", היא מבשרת.

 

גואטה היא אחת הדוגמניות המצליחות כיום בארץ, למרות שבניגוד לחברותיה במקצוע, היא נאלצת להסתובב עם טייטל שמלווה לרוב בכוכבית, היא לא רק דוגמנית – אלא דוגמנית "פלאס סייז". על התוספת הזו, היא הייתה שמחה לוותר: "אתה לא תגיד על בר רפאלי שהיא דוגמנית רזה, אז אל תגיד עלי שאני פלאס סייז. אני דוגמנית - נקודה. מבחינתי, כשאני מסתכלת על ההגדרות האלה, שם נמצאת הבעיה שלנו. אנחנו נוטים לקחת אדם ולהכניס אותו לתוך משבצת ואני יותר מדי גדולה כדי להיכנס למשבצת".

 

כאמור, בימים אלו היא מרחיבה אופקים ומוציאה קולקציית בגדי ספורט בשיתוף המותג רייבן, שיפנה לנשים בכל הגדלים והמידות, ולא משנה באיזה צד של הסקאלה הן: "הקולקציה תתן מענה לנשים במידה XS ועד XXXL - שלא יגידו שאני מוציאה מותג שהוא רק לשמנות! גם אותה בחורה שהיא אקסטרה סמול וצריכה לחפש בגדים במחלקת ילדים, תוכל לקנות את זה. זאת אומרת, יש מענה לכולן".

 

 (צילום: ערן לוי)
צילום: ערן לוי
 

 

היום כשאת רוצה משהו בגד לעצמך, את לא מוצאת?

"כזה בגד גוף - לא, אני לא מוצאת. בגדי ספורט שממש אורזים ועוטפים את הגוף... הרי בחורה מתאמנת והיא בסך הכל רוצה שהטייץ לא יתגלגל לה או שהגוזייה תעטוף את החזה שלה כמו שצריך. ועם הליין החדש הצלחנו לעשות את זה. אגב, חשוב לי לציין שכל הבגדים הם תוצרת כחול לבן".

 

מאיפה הגיע הרעיון?

"קודם כל מהאני העצמי שלי. אני יודעת למצוא פתרונות היום, אני יודעת להיות שמנה ואני גם יודעת להיות רזה, אני יודעת שזה חסר גם פה וגם פה, ויש הרבה נשים שפונות אלי ושואלות מאיפה קניתי את זה ומאיפה השגתי את זה. משם זה באמת התחיל, הצורך האמיתי של נשים שפונות אלי ולא מוצאות בגדים ברשתות המסחריות הישראליות".

 

למה הן לא מוצאות בגדים?

"אני חושבת שאין מספיק מענה ברשתות המסחריות בארץ. אני לא אנקוב בשמות, אבל שיהיה רשום 44 וזה בכלל מקסימום 42 - זה פחות מגניב. המידה הממוצעת בארץ היא 42-44 אצל נשים ואין מספיק מענה, או שאין מענה בכלל. אישה שנראית כמוני או אישה רזה מאוד, אין לה מה לחפש ברשתות המקומיות".

 

"התוכן הוא מה שחשוב. אם ניקח בלילה של עוגה ונשים אותה בתבנית של אינגליש קייק או בתבנית עגולה, הטעם יהיה אותו הדבר" (צילום: ערן לוי)
"התוכן הוא מה שחשוב. אם ניקח בלילה של עוגה ונשים אותה בתבנית של אינגליש קייק או בתבנית עגולה, הטעם יהיה אותו הדבר"צילום: ערן לוי

 

מאז שלהי העשור הקודם, גואטה הפכה לאחת הנשים הבולטות בתעשיית הבידור המקומית: מלבד קמפיינים למותגים נחשבים כמו "סופר פארם" ועבודה עם המעצבים רתם לויתן ודרור קונטנטו, היא כיכבה בתוכניות ריאליטי דוגמת "להיות זמרת", "הישרדות VIP", שם אף הגיעה לגמר, ובעונה השלישית "גולסטאריות" (שני-רביעי בשעה 19:30 ב-HOT Real, ב-HOT VOD וב-Next TV). למרות כל העשייה, היא עדיין לא הצליחה לפרוץ את תקרת הזכוכית של מפורסמות במידתה, גואטה היא אחת היחידות בעולם הדוגמנות הישראלי שמתהדרות במידות כמו שלה ועדיין תמיד מזוהה בתור דוגמנית המידות הגדולות: "לא רק דוגמניות, אתה לא תראה למשל אישה שמנה שמנחה בטלוויזיה".

 

למה הן לא על המסך לדעתך?

"אני חושבת שאנחנו חברה שמנופובית, זה לא משהו שאני ממציאה, אנחנו חברה שמנופובית וגם גזענית כאחד. אבל חשוב להגיד 'כן, אני שמנה, אבל אני גם הרבה מעבר. אני לא רק שמנה, אני גם חכמה ואני יפה ויש בי כל כך הרבה דברים, ועל הדרך אני גם שמנה'".

 

היא חושבת לרגע ונזכרת: "אתה יודע, הראו פעם לפנינה רוזנבלום קטע שלי, והיא אמרה 'מי זו השמנה הזאת?', היא לא זיהתה אותי. כתבתי לה, 'היי, נעים מאוד, אני שמחה גואטה ואני הבת של יגאל וגילה גואטה, ואני הבת זוג של, ואני ככה וככה ואני ככה. ואני גם שמנה, אבל אני לא רק'".

 

מה היא ענתה?

"היא התנצלה ואמרה שהיא לא זיהתה. אבל אתה יודע, זה רק מוכיח לנו שאנחנו לא מתקדמים. אם מקבלים אותי, זה בגלל שאני שמחה גואטה, אבל אם לא הייתי נלחמת עבור כל כך הרבה נשים... אני כבר שמונה שנים בתעשייה הזאת, ופונות אלי נשים כל הזמן, נערות, ילדות. נערה שכותבת לי שהיא רוכשת מכנסיים במידה 40 ועוד מכנסיים מידה 38 ברשת מסחרית, כי בנות בבית הספר מסתכלות על הטיקט ואם המידה שלך היא 38 את 'אין' ואם את 40 אז את כבר נחשבת לשמנה. מה קורה פה? אז אנחנו צריכים להתבונן רגע פנימה ולהבין שהתבלבלנו ויש איזשהו מצג שווא".

 

"אני לא חושבת שזה מעליב כשמתייחסים אלייך ככוכבת ריאליטי, כל מה שמפרנס לך את הכיס זה לא מעליב" (צילום: ערן לוי)
"אני לא חושבת שזה מעליב כשמתייחסים אלייך ככוכבת ריאליטי, כל מה שמפרנס לך את הכיס זה לא מעליב"צילום: ערן לוי

 

זו הסיבה, כך גואטה מספרת, שהיא מנסה להימנע כמה שיותר מריטוש או שימוש בפילטרים: "הרי אנשים יודעים איך אני נראית. יש המון נשים שאתה מסתכל עליהן באינסטגרם, ובמציאות הן לא נראות אותו דבר וחבל לי עבורן, בעיקר כי המצג שווא הזה גורם להפרעות אכילה ולהרבה מאוד בעיות אחרות".

 

הפתרון, לפי גואטה, הוא חינוך מגיל צעיר ועבודה על שיפור הביטחון העצמי: "אני חושבת שהכל בסופו של דבר מתחיל ונגמר באני העצמי שלנו. מבחינתי, לבוא לחברי הכנסת ולהגיד להם 'תקשיבו, לא צריכים - אלא חייבים - להכניס לתוכנית הלימודים שיעור אחד בדימוי עצמי במקום אזרחות'. אפשר פחות שעה התעמלות ובמקומה שעה של ביטחון עצמי ודימוי עצמי.

 

"מסתובב פה נוער גאון וחכם ומוכשר והיכולות הטכנולוגיות שלו הן פנומנליות, אבל הוא לא מעריך את עצמו מספיק. ואם אני אהיה אמא בעזרת השם, לי יהיו את הכלים כי עברתי הכל על בשרי, אבל לאימהות אחרות אין את הכלים להתמודד עם ילד שעובר חרם או עם ילדה בולימית. אני מסתכלת ימינה ושמאלה וזה השיח - מה אכלתי היום, מה אני אוכל מחר, מה אני אקזז לעצמי. כולנו סובלים מהפרעת אכילה. גם אני סובלת מהפרעת אכילה, גם אתה סובל מהפרעת אכילה ואנשים אולי חוששים לדבר על זה".

 

המשקל שבו את היום הוא לא המשקל שבו היית עד לפני כמה שנים.

"נכון, הייתי אישה רזה לחלוטין. אבל מה זה אומר עלי? כלום, אני אותה שמחה. קצת יותר חכמה. אני חושבת שהכישלונות שלי והטעויות שלי בחיים הם אלה שחינכו אותי וגרמו לי להיות מוצלחת. אם תשאל אותי אם באותן שנים הייתי מחוזרת יותר ממה שאני היום - אז התשובה היא לא. ולמה? כי יש בי הכול, אני לא רק שמנה".

 

"אנחנו נוטים לקחת אדם ולהכניס אותו לתוך משבצת ואני יותר מדי גדולה כדי להיכנס למשבצת" (צילום: ערן לוי)
"אנחנו נוטים לקחת אדם ולהכניס אותו לתוך משבצת ואני יותר מדי גדולה כדי להיכנס למשבצת"צילום: ערן לוי

 

כמו שאפשר להבין, גואטה לא ממש מתגעגעת לימי הרזון – מבחינתה, המשקל הנמוך יותר שבו הייתה בעבר, לא בהכרח הביא לה תועלת כלשהיא ובטח לא אושר: "התגרשתי ופיתחתי אכילה רגשית כתוצאה מהמשבר. הלב שלי נשבר, ממש נשבר. טסתי לארה"ב וחזרתי פילה, ואמרתי לעצמי 'הכל טוב, זה רק משקל'. ולמשקל אין משקל מבחינתי. המספרים שכתובים לנו על הטיקט של הבגד לא רלוונטיים. לא משנה מה כמות ה-Xים, אין לזה רלוונטיות מבחינתי".

 

יש בזה אולי גם עניין גם של נוחות, בן אדם רזה מרגיש קליל יותר אני מניח.

"אולי, אבל השאלה אם הוא שמח יותר והתשובה היא לא בהכרח. מידות הגוף שלי לא בהכרח מעידות אם אני שמחה או מאושרת, אני יכולה להגיד לך שאני מאושרת עכשיו ואם אחליט עוד חודש לקום ולרדת במשקל, זו החלטה שלי".

 

חשבת על זה? פתאום להחליט, יאללה מחר אני מתחילה דיאטה, עושה כושר?

"לא לא לא, כי אין לזה רלוונטיות. למשקל שלי אין רלוונטיות, אין. אני מצליחה ומוכשרות בזכות היכולות שלי, לא בזכות המעטפת החיצונית שלי"

 

מה תגידי לאנשים שיבואו ויגידו לך "את יודעת, זה לא בריא".

"שאני עושה בדיקות כל חצי שנה והן תקינות. לא היו מוציאים אישה ששוקלת 120 קילו ל'הישרדות' אלמלא הבדיקות שלה לא היו פיקס. אני האישה היחידה עד היום, היחידה, אל תגיד לי מלאות - שמנה רסמי מה שנקרא, שהגיעה לפורמט של בגד ים קטנטן ושרדה עד הסוף. לא בגלל שהיא שמנה ולא בגלל שהיא יפה, אלא בגלל שיש לה כישורים חברתיים טובים מאוד".

 

"אתה לא תגיד על בר רפאלי שהיא דוגמנית רזה, אז אל תגיד עלי שאני פלאס סייז. אני דוגמנית - נקודה" (צילום: ערן לוי)
"אתה לא תגיד על בר רפאלי שהיא דוגמנית רזה, אז אל תגיד עלי שאני פלאס סייז. אני דוגמנית - נקודה"צילום: ערן לוי

 

גואטה שבה ומדגישה שהנקודה החשובה היא לא המראה, אלא ההרגשה והדרך שבה אנחנו רואים את עצמנו ומציגים את עצמנו לאחרים: "תמיד אומרים על שמנים שהם עצלנים ושהם לא מוכשרים. תמיד לוקחים את זה למשפטים כמו 'הוא שמן אז הוא בטח ככה וככה'. אבל זה ממש לא קשור, אתה כל כך מעבר וזה תלוי מה אתה מציג. אני יכולה להגיד על עצמי, שאני לא נותנת לאחרים להרגיש שאני שמנה בכלל. אני כוסית על בתחושה שלי, בהרגשה שלי. ואנחנו עוסקים בנושא הזה עכשיו כי שאלת אותי, אבל זה בכלל לא משהו שצריך לדבר עליו כבר".

 

את אומרת דברים יפים וכל כך נכונים, אבל עדיין יש משהו בתפיסה שלנו ששמן זה שלילי.

"אתה צריך לשאול את עצמך למה שמן זה שלילי. אתה יושבת כאן לפניי כרגע. אתה מרגיש איזושהי שליליות? אתה מרגיש אי נוחות? אנרגיה נחותה? מישהי שהיא פחות חכמה ויפה ממישהי רזה שיושבת לידך כשאתה מראיין?".

 

לא, ממש לא.

"אז למי אכפת?".

 

את אומרת, הכל נמצא בתוכך.

"כן, הכל בי. חד משמעית. אנשים יכולים להרגיש מה שהם רוצים וזה שלהם. לא נוח לך עם מישהו בסביבה שלך שהוא שמן? זה שלך".

 

"אני לא רק שמנה, אני גם חכמה ואני יפה ויש בי כל כך הרבה דברים, ועל הדרך אני גם שמנה" (צילום: ערן לוי)
"אני לא רק שמנה, אני גם חכמה ואני יפה ויש בי כל כך הרבה דברים, ועל הדרך אני גם שמנה"צילום: ערן לוי
 

 

"בהרצאות שלי, בנות שואלות אותי 'למה מסתכלים על רזים ככה ועל שמנים ככה', ואני תמיד אומרת שזה כמו עוגה, אם ניקח את כל הבלילה ונשים אותה בתבנית של אינגליש קייק או בתבנית עגולה, הטעם יהיה אותו הדבר. אז זה לא משנה אם אני עגולה והיא ארוכה והוא נמוך והוא גבוה, מה שבפנים, התוכן זה מה שחשוב. והתוכן שלי מספיק חשוב מהנראות החיצונית שלי".

 

ובכל זאת, את חלק מתעשייה שקצת מקדשת את הרזון.

"אני חייבת להגיד לך שאני לא חושבת שאני חלק מהתעשייה. אני מתפרנסת ממנה, אבל אני לא מרגישה סלב. קשה מאוד להיות בתעשייה הזו בלי שיש לך גב נפשי גדול ומעגל חברים אמיתי. וצריך לשאול 'האם יש חברים בתעשייה?'".

 

מה התשובה?

"התשובה היא שיש אנשים שנכנסים לך ללב אבל מעטים האנשים שהם באמת חברים שלך, כי התעשייה לא מכתיבה אם אנחנו נהיה חברים. אני רואה לפעמים מהצד, אני מסתכלת ורואה את זה הרבה, אנשים מתקלקים עם אנשים - מלשון קליקה, כי זה נכון להם באותו רגע. אני לא יכולה לסבול את ההתנהלות הזו של פותחים מצלמה באינסטגרם כשיש סלבס, וכולם 'היי היי'. אני לא יכולה לסבול את זה, זה מכווץ אותי".

 

כשאת רואה אחרים מתנהגים ככה באירועים שבהם את נמצאת, את מרגישה לא שייכת?

"זה לא שתגיד שאני אאוטסיידרית. אני אהובה מאוד בתעשייה, אין כמעט אנשים שלא אוהבים אותי ואין לי יריבים. ועדיין, זה מזויף. אחרי שאני חוזרת מאיזה השקה או אירוע, ואני לא אוהבת ללכת לדברים כאלו, יום למחרת אני אהיה אצל אמא שלי. אני חייבת אנרגיה, ריפרש כזה, לטהר את האוירה. אולי בגלל שאני יודעת שהכל זמני פה בעולם הזה, אולי בגלל האמונה שלי. המקורות שלי, שאני מגיעה בית שהוא עוגן מאוד גדול. אבא שלי, אמא שלי, הבית שאני מגיעה ממנו הוא מאוד שפוי, הגיוני ומכיל".

 

"אנחנו חברה שמנופובית. לא תראה מגישת טלוויזיה שמנה" (צילום: ערן לוי)
"אנחנו חברה שמנופובית. לא תראה מגישת טלוויזיה שמנה"צילום: ערן לוי

 

גואטה מגיעה מבית חרדי, ואחת הסיבות בגללן זכתה ללא מעט כותרות כשהתפרסמה, היא שאביה הוא חבר הכנסת לשעבר מטעם מפלגת ש"ס, יגאל גואטה. "הדעות שלנו חלוקות", היא מספרת. "אנחנו יכולים לשבת במשך שעות ולהתווכח, להסכים ולא להסכים. הוא הבן אדם שהשיח איתו הכי מאתגר אותי, אבל זה בדמי כי אני הבת שלו".

 

מה הוא אומר על הקולקציה?

"הוא עוד לא ראה אותה אבל אני בטוחה שהוא יאהב אותה. פעם שאלו אותו מה הוא חושב על שער ל"לאישה" שהצטלמתי אליו עם בגד ים. הוא ענה 'היא לא בת 3, היא בת 30 והיא הבת שלי. אני מקבל אותה כמו שהיא למרות שאני אדם דתי, חובש כיפה'. בסופו של דבר אני חיה את חיי ומשתדלת מאוד לכבד אותם. אתה לא תראה אותי מעלה סטורי בשבת".

 

יש מחשבות על ללכת לפוליטיקה ביום מן הימים?

"זה משהו ששואלים אותי הרבה. אני לא יודעת, אבל אני יודעת שאם יהיה מקום שהערכים שלו יהיו זהים לשלי ואצליח לקדם דרכו נשים לתפקידי מפתח ואוכל לשנות משהו, אז אני אהיה שם ולא משנה תחת איזה כובע".

 

לא משנה איזו מפלגה?

"תראה, ש"ס לא מקבלים נשים בכל מקרה אז אני יכולה להיות רגועה, לשם אני בטוח לא אלך".

 

"אישה שנראית כמוני, אין לה מה לחפש ברשתות המקומיות" (צילום: ערן לוי)
"אישה שנראית כמוני, אין לה מה לחפש ברשתות המקומיות"צילום: ערן לוי

 

עד שהיא תיכנס לפוליטיקה ייקח כנראה עוד זמן ובינתיים כאמור, היא חולשת על גיזרת תוכניות הריאליטי בארץ, כשהבולטות ביניהן היו "הישרדות VIP" ו"גולסטאריות". היא לא מוטרדת מהעובדה שייתכן ויראו בה כוכבת ריאליטי ותו לא: "עשיתי כל כך הרבה דברים מעבר. הייתי שדרנית רדיו והנחתי ואני דוגמנית כל כך הרבה שנים, שבאמת אני שמחה בכל מה שאני עושה".

 

ובכל זאת, יעליב או יתסכל אותך אם יחשבו עלייך רק ככוכבת ריאליטי?

"אני לא חושבת שזה מעליב, כל מה שמפרנס לך את הכיס זה לא מעליב. בסופו של דבר, מה שאת מביאה לריאליטי זה את עצמך. כשאני מסתכלת על גולסטאריות וגם על כל תכניות אחרות שהייתי בהן, אני גאה במה שאני רואה כי זו באמת אני".

 

הייתה לך אג'נדה כלשהיא?

"אני חושבת שהגדירו אותי מהר מאוד, עוד לפני שפתחתי את הפה, להביא את הדוגמנית האקסטרה לארג' הראשונה בישראל שצעדה וכל זה. הגדירו אותי מהר מאוד. אבל למי אכפת, עשיתי היסטוריה. יש מישהי שעד היום עשתה את זה? לא".

 

רצית שככה יראו אותך?

"רציתי שיידעו שכל אחת יכולה, זו הייתה המטרה שלי. שילדה שיושבת בבית ולא מעזה ללכת לים עם בגד ים, שתסתכל עלי ותגיד 'היי היא הולכת והיא שמנה, אז למה לא אני?'".

 

אני שואל את גואטה מה הלאה ואם יש כבר תוכניות להמשך. היא חושבת לרגע ועונה: "אני חושבת שהריאליטי הבא יהיה כבר החיים האמיתיים, הרצון לעשות עסקים ולפתוח את המותג החדש. אבל הריל ריל זה להיות אמא, צריך כבר להקים משפחה, חבויה בתוכי מאמא בת 60 שמפוררת קוסקוס לילדים".

 

איפה היא?

"איפה האמא? יש בורא לעולם הזה והוא מכוון את הכול".

 

לא רוצה לצאת עם הזוגיות החוצה עדיין. שמחה גואטה (צילום: ערן לוי)
לא רוצה לצאת עם הזוגיות החוצה עדיין. שמחה גואטהצילום: ערן לוי

 

כשהמדינה הכירה את גואטה לראשונה ב-2015, היא תכננה את חתונתה בריאליטי "ארבע חתונות". עד שהתוכנית עלתה לאוויר – היא כבר הייתה גרושה. מאז הייתה לה זוגיות רצינית נוספת, אך לפני כשנה היא ובן זוגה דאז, יהודה אבולעפיה, החליטו להיפרד לאחר שנה וחצי של זוגיות ומגורים משותפים. לגבי זוגיות חדשה, ובכן - היא מעדיפה לשמור על עמימות.

 

אמרת קודם שכשהיית רזה התחילו איתך גברים באותה מידה שבה מתחילים איתך היום.

"אתה יודע, זה מעניין. כשלא הייתי מפורסמת, היו מתחילים איתי כי אני נורא יפה. והיום לפעמים אני מרגישה שמתחילים איתי כי אני שמחה גואטה. אני מבינה שאני אובייקט, כי אני מודעת לזה שאני יפה ואני מודעת לזה שהפה שלי והמליחות שלי הם... נגדיר את זה כסקסי? אבל זה בולשיט, הכל שטויות. יש גם הרבה כאלה שמתחילים איתי וכותבים 'חלום שלי שאבא שלך יהיה חמי' ככה הם פונים אלי".

 

ויש כרגע מישהו שיכול לקוות שאבא שלך יהיה חמו?

"אני חושבת שכרגע, אני קודם כל במערכת יחסים עם עצמי. בשנה הזו קרו כל כך הרבה דברים ועצרתי לרגע ואמרתי 'אוקיי, תהיי שניה עם עצמך ותביני מה קורה'. השנה הזו מאוד מיקדה אותי וגרמה לי להבין שכל הבלינג בלינג הזה הוא לא לנצח וצריך ערך מוסף גדול יותר מעוד תכנית ריאליטי. הריאליטי הכי טוב זה החיים עצמם".

 

אז שמחה גואטה רווקה ופנויה לקשר?

"אני לא פנויה לקשר כי אני בזוגיות עם עצמי".

 

"אני לא חושבת שאני חלק מהתעשייה. אני מתפרנסת ממנה, אבל אני לא מרגישה סלב" (צילום: ערן לוי)
"אני לא חושבת שאני חלק מהתעשייה. אני מתפרנסת ממנה, אבל אני לא מרגישה סלב"צילום: ערן לוי

 

שמחה, המכבסת מילים הזו לא תעבוד.

"אני שומרת על עצמי. אני לא יודעת מה יהיה מחר, אז מה רלוונטי במה שקורה היום? כשיהיו דברים ברורים יותר, נדבר. אתה יודע, יש כאלו שיוצאים עם מישהו וישר טאק טאק טאק. אני חושבת שהספקתם להכיר אותי ולהבין שיש בי המון צניעות עם כל הגודל הזה. יש דברים שאני בוחרת להתבונן בהם רגע כשאני לבד, לפני שכולם רואים ביחד.

 

"ואני לומדת מטעויות עבר, אם פעם היו באים ומצלמים אותי, ישר הייתי נכנעת ואומרת שכן, אני בזוגיות. אז עכשיו – שניה, אני רוצה להתבונן בדברים שלי לבד. הלב שלי פתוח, אני יכולה להגיד שהוא היה סגור עד לפני חצי שנה כי משהו ננעל, קרה משהו, הייתי צריכה איזו איפוס. מבחינתי, אני לא יודעת מה יהיה מחר אבל אני יודעת שעכשיו טוב ואני חיה כאן ועכשיו מבחינתי. אני חשבתי שבגיל הזה אהיה אמא, זו האמת".

 

ואת מתבאסת שזה לא המצב?

לא, כי זה כנראה לא נכון לי כרגע. כנראה שזה לא הזמן. אבל מתחוללת בי סופה ורצון גדול וזה יקרה כשבורא עולם יחליט שזה נכון לי ומדויק לי. יש בי אמונה גדולה והיא זו שמנחה אותי. בתעשייה שהיא לא נורמלית, אי אפשר להישאר שפוי אם אין אמונה. והאמונה שלי היא המצפן שלי, היא מחדדת לי דברים שאני לא מבינה והרבה פעמים גם לא יודעת". 

 

"צריך כבר להקים משפחה, חבויה בתוכי מאמא בת 60 שמפוררת קוסקוס לילדים" (צילום: ערן לוי)
"צריך כבר להקים משפחה, חבויה בתוכי מאמא בת 60 שמפוררת קוסקוס לילדים"צילום: ערן לוי

ייצוג שמחה גואטה: סוכנות ייצוג 1 - אמנים ויוצרים

צילום: ערן לוי

סטיילינג: אייל חג'בי (לסוכנות סולו)

שיער: לידור חדידה

איפור: אסתי סוקו

צילום וידאו: אורי דוידוביץ'

 

לוקיישן: תיאטרון הקאמרי תל אביב

 

לבוש:

 

לוק 1

בגד גוף שחור - Raven & Simcha Gueta, שמלת פאייטים - דרור קונטנטו

 

לוק 2

טייץ וטופ – Raven & Simcha Gueta, מעיל טרנץ - נעמי בוטיק, נעליים – נייקי

 

לוק 3

שמלה סגולה - דרור קונטנטו, תכשיטים - קרן וולף

 

לוק 4

שמלה כתומה - דרור קונטנטו

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018