רכילות+

מאור ומירן בוזגלו: "כמו הקרדשיאנס, רק עם פחות אפסים"

הם הפכו לאחד מהזוגות האהובים ביותר על המסך ("כשעלתה העונה הראשונה, כולם צחקו עלינו"), הם חושבים שצילום הריאליטי המשפחתי עזר לזוגיות ("כשמגיעות המצלמות אנחנו צריכים להתאפס"), ומתעקשים שהילדים שלהם חיים בצורה רגילה לגמרי ("הם נורא צנועים"). מאור ומירן בוזגלו מצטלמים להפקה נוצצת במיוחד וממשיכים לדהור קדימה אל השנה החדשה. צפו

 

 

כשאני מסתכל על מאור ומירן בוזגלו שיושבים לפניי, אני תוהה לרגע אם לא נמאס להם קצת – כשחייהם קשורים אחד באלו של השנייה, לא רק מבחינה אישית אלא גם מקצועית. בעצם נראה שהם כמעט כל הזמן ביחד. אני כמובן שואל אותם אם זה נכון והם ממהרים לחייך ולהרגיע: "אני רוצה לעשות כל דבר עם מאור, אני ממש אוהבת את זה", אומרת מירן והוא מוסיף: "כשאני לבד אני מרגיש סבבה, אבל איתה זה מרגיש לי טבעי, יש אווירה קצת יותר אינטימית וכיפית ומשתדלים להוציא את זה החוצה".

 

בעולם הבידור לא חסרים זוגות מפורסמים, "פאוור קאפלז" אם תרצו, החל מיונית לוי ועידו רוזנבלום ועד רפי רשף ונורית גלרון – הרשימה ארוכה, אך בשנים האחרונות צץ לו בהפתעה פאוור קאפל לא צפוי שכבש אט אט את לב הצופים: שחקן הכדורגל לשעבר מאור בוזגלו ואשתו מירן, שיחד עם בני משפחתו מככבים בריאליטי "הבוזגלוס" (yes). מי שלא הכיר את בני המשפחה מעולם הכדורגל, זכה בזכות הסדרה לעשות זאת בצורה קרובה הרבה יותר, והיו כנראה רבים כאלה, מכיוון שהתוכנית מתחילה בימים אלו את עונתה השישית – לא עניין של מה בכך להפקה ישראלית.

 

והיד עוד נטויה, כמו שאומרים.

מאור: "כשעלתה העונה הראשונה, כולם צחקו עלינו ואמרו 'את מי אתם מעניינים'. היום אנחנו כבר מעל מאה פרקים. זה לא דבר שמובן מאליו וזה באמת מטורף, אפשר לקרוא לזה הקרדשיאנס, רק עם פחות אפסים. אבל זה כיף גדול".

 

 (צילום: אור דנון)
צילום: אור דנון

 

כמה שעות אתם מבלים יחד ביום?

מאור: "אנחנו הרבה מאוד ביחד. גם עם הילדים, למרות שהיא עם העבודה שלה (מירן מוציאה בימים אלו תוכנית דיגיטלית לתרגול יוגה ואורח חיים בריא. ב.ז), ואני כבר מחוץ לכדורגל אמנם אבל עושה המון דברים, אני כל היום בעשייה וביצירה, ועדיין אנחנו מוציאים את הזמן להיות ביחד, על זמן איכות עם הילדים אנחנו לא מוותרים".

 

מירן, זה שאתם רוב הזמן ביחד עוזר לך להיות רגועה יותר ביחס אליו?

מירן חושבת רגע לפני שהיא עונה וניכר שהיא שוקלת את מילותיה: "כן, אתה יודע, בתחילת ה...", היא עוצרת. מאור מעודד אותה לדבר בכנות: "תגידי תגידי, זה בסדר. דברים השתנו".

מירן: "נכון, דברים השתנו. הייתי מאוד קנאית והיום אני ממש לא שם. אני כן עדיין קצת מקנאה לו, לא להגזים".

מאור: "בוא נגיד שזה נהיה הפוך, בלשון המעטה. פתאום אני הפכתי להיות יותר קנאי. אני רואה אותה מהצד והיא הרבה יותר בטוחה בעצמה, היא עברה תהליך".

מירן: "אני חייבת להגיד שזה קצת מפריע לי אפילו, שהוא מקנא. אני אומרת 'איזה מסכן', אני מבינה איך הוא מרגיש, זו תחושה ממש לא נעימה".

 

מאיפה נבעה הקנאה? לא סמכת עליו או שלא סמכת על אחרות?

מירן: "לדעתי זה נבע מחוסר ביטחון, לא הייתי שלמה עם עצמי. גם אמרתי לו, שעליו אני סומכת ב100%".

 

איך מתבטאת הקנאה של מאור?

מירן: "אם גבר מסתכל עלי יותר מדי, אז הוא יכול להגיד לו משהו, 'מה אתה ככה מסתכל?'. מאור אומר כל מה שהוא חושב".

מאור: "יש דרך להסתכל ויש דרך. אני רואה אנשים מסתכלים עליה ואני יכול לזרוק עקיצה עם חיוך".

 

"שיהיו בריאים, אני חושבת שלא יהיו יותר ילדים" (צילום: אור דנון)
"שיהיו בריאים, אני חושבת שלא יהיו יותר ילדים"צילום: אור דנון

 

בואו נדבר תכלס, עד כמה הבוזגלוס שאנחנו רואים על המסך הם טבעיים? כמה זה שואו וכמה זה אמת?

מאור: "יאמר לזכותנו שכמו שאנחנו בסדרה, ככה אנחנו במציאות. אין אצלנו פערים כאלה גדולים".

מירן: "אנחנו הכי אנחנו. אני כבר לא מרגישה מתי יש מצלמות ומתי לא, אז זה לא שאנחנו משנים את ההתנהגות שלנו עבורן".

 

אפרופו תיעוד אותנטי, אני מזכיר להם שאת הבוקר הם פתחו בריב שאותו שיתפו בסטורי באינסטגרם. "אה, אתה מעודכן", צוחק מאור.

 

אבל אני רואה שכבר הספקתם לשכוח ולעבור הלאה.

מירן: "כן כאלה אנחנו, מעבירים ממש מהר. אנחנו יכולים להתווכח או לריב על משהו וזה אף פעם לא יגיע לדיבור לא יפה".

מאור: "יש לנו חוקים".

 

מה החוקים?

מירן: "יש חוק שאין דבר כזה שנדבר לא יפה או בחוסר כבוד, אין מצב. לדעתי זה המפתח לזוגיות טובה".

מאור: "לי יש יותר את העניין של הקלילות. אני לא לוקח את זה קדימה, אני יכול לצחוק על זה או לבוא להתחנף. אין מה לעשות, ככה זה זוגיות, לא?".

מירן: "נכון, גם אם אנחנו בשיא הריב, הוא יכול להגיד לי משהו ואני יכולה להתחיל לצחוק כאילו כלום לא היה. תראה יש גם משברים, ממש לא הכל ורוד ויש ויכוחים, אבל באמת ברוך השם, בסך הכל יש לנו זוגיות ממש טובה. אני רוצה להגיד לך שאני חושבת שהמצלמות עזרו לנו בזוגיות. גם אם יש לנו יום שהוא פחות טוב, כשמגיעות המצלמות אנחנו צריכים להתאפס. וכשיום הצילום נגמר, הכל כבר מאחורינו וכאילו כלום לא קרה".

 

"צחקו עלינו ואמרו 'את מי אתם מעניינים'. היום אנחנו כבר מעל מאה פרקים" (צילום: אור דנון)
"צחקו עלינו ואמרו 'את מי אתם מעניינים'. היום אנחנו כבר מעל מאה פרקים"צילום: אור דנון

 

הם נשואים כבר 12 שנים והורים לארבעה ילדים – שני זוגות תאומים ליתר דיוק, שנולדו בעזרת טיפולי הפרייה: מיילי וריי בני ה-9 ושיין ולאיו בני ה-4.

מאור: "היא אחראית על השמות, אני אחראי על החינוך. יש משמעת בבית".

 

אתה עושה מהם חיילים?

מאור: "לא חיילים, אני דווקא די שטותניק. אני עושה מלא שטויות ואז מירן מתעצבנת עלי שאני מתפזר. אבל כשצריך לעמוד במילה שלנו, אז אני משתדל. אני זה שעומד מול הילדים".

 

איך מסתדרים באמת עם ארבעה ילדים? נשמע מאתגר.

מירן: "זה לא קל. אני מאוד רכה ועוטפת. הוא יותר המחנך וזה שעושה איתם הרבה שטויות, אז גם פה יש חלוקה. לדוגמה, אם אחד מהילדים עושה משהו ואני לא מצליחה להשתלט עליו, אני אומרת 'אני אתקשר לספר לאבא', והם ישר עונים 'לא, בבקשה אל תתקשרי'. הם לא רוצים לאכזב אותו".

 

בשבוע שעבר עלה שמו של הבן ריי לכותרות בנסיבות ספק משעשעות ספק מביכות, כשנשאל בריאיון לטלוויזיה מה אביו אוהב, על כך השיב: "בלונדיניות עם ציצי גדול". הקטע הפך כמובן לוויראלי, הרשת געשה ומירן נאלצה לנסות להרגיע את הרוחות וכתבה לעוקביה: "קודם כל אסביר מאיפה הוא למד את זה – ערב אחד, כשצפה בסרט עם מאור, הוא ראה בחור שאמר שהוא 'אוהב בלונדיניות עם ציצי גדול', ריי התחיל לצחוק והיה נבוך. בשביל להקליל את הסיטואציה, מאור אמר לו בהומור: 'מה אתה נבוך? זה בדיוק כמו אבא' ושניהם התחילו לצחוק. זו פעם ראשונה שריי מתראיין, הוא רצה להצחיק ולהתחכם, אתם יודעים מה זה ילדים. האדרנלין והרצון להצחיק הוציאו ממנו את המשפט הזה". בנוסף היא ביקשה: "לפני שאתם מגיבים תחשבו שיש ילדים קטנים שקוראים את התגובות והן מכאיבות להם, תחשבו עליהם".

 

זו ילדות מוזרה, שמצלמים אותם כל הזמן וכל דבר שהם אומרים עלול ליצור כותרות.

מירן: "נכון, אבל הם ילדים רגילים, נורא צנועים. הם לא מייחסים זה חשיבות".

מאור: "אני בכלל חושב שיש לזה יתרון מאוד גדול. קודם כל אתה נחשף לדברים בגיל מאוד צעיר ואז אתה יודע להתנהל אחר כך כשאתה בוגר. בכלל בהתפתחות שלהם, העולם הולך לכיוון של טיקטוק ודיגיטל, וברגע שיש להם את הכוח למנף את זה, זה יעזור להם בהמשך".

 

שומעים לא מעט על ילדים שגדלים לעיני המצלמות ובסוף משלמים על זה מחיר.

מירן: "קודם כל אנחנו מאוד שומרים עליהם, והם לא מצטלמים כל הזמן, ממש לא. החיים שלהם רגילים לגמרי. כל מי שנכנס אלינו הביתה מופתע, שואל 'ככה אתם?'. אנחנו נורא רגילים".

 

"המצלמות עזרו לנו בזוגיות. גם אם יש לנו יום שהוא פחות טוב, כשמגיעות המצלמות אנחנו צריכים להתאפס" (צילום: אור דנון)
"המצלמות עזרו לנו בזוגיות. גם אם יש לנו יום שהוא פחות טוב, כשמגיעות המצלמות אנחנו צריכים להתאפס"צילום: אור דנון

 

כאמור, לבני הזוג שני זוגות תאומים, אשר הגיעו לעולם אחרי תהליכים לא פשוטים שכללו טיפולי הפריה, עליהם מירן דיברה בעבר לאחר שאזרה מספיק אומץ וביטחון: "פעם הייתי מתביישת בזה, עד שעברתי עם עצמי שינוי והבנתי שזה מאוד שכיח. החלטתי לפתוח את זה באינסטגרם ואני יכולה להגיד שברגע שהעליתי את הפוסט התחלתי לרעוד. אני לא אשכח את זה, אמרתי למאור 'אני לא מאמינה שאני חושפת את זה, מדברת על זה'".

 

מאור: "זה לא רק חיזק אחרים, זה גם חיזק אותה. נתן לה את הכוח להבין שהיא יכולה להשפיע על אנשים ולעזור להם להבין שהם לא לבד".

 

אתם חושבים שיהיה לכם כוח לעוד ילדים?

מירן: "אני אומרת ברוך השם על מה שיש, שיהיו בריאים. אני חושבת שלא".

מאור: "יש לי עכשיו תיעוד שלך אומרת את זה".

 

אחד מסיפורי העלילה המרכזיים שמלווים את משפחת בוזגלו בסדרה וגם בפרויקטים הצדדים שלהם דוגמת "הישרדות VIP", הוא התחושה שההורים יעקב וחני בוזגלו תמיד העדיפו את מאור על פני שלושת אחיו. כשאני שואל אותם אם הם חושבים שגם הם לעיתים מפגינים עדיפות כלפי אחד מילדיהם, הם לוקחים רגע לחשוב.

 

מירן: "זה מגיע בתקופות. יכולים להיות לי יומיים שאני רק עם לאיו ופתאום יומיים אחרי אני יכולה להיות יותר עם שיין. זה מאוד משתנה אבל האהבה היא אותה אהבה".

מאור: "הילדים מכוונים את זה, ילד שרוצה תשומת לב יעשה הכל כדי לקבל אותה, ואנחנו צריכים לנסות ולווסת את הדברים".

מירן: " למי אתה הכי רגיש?".

מאור: "וואו, ללאיו. אי אפשר להסביר את זה, אני אוהב את כולם ברמה מטורפת, אבל לאיו... אני יכול להגיד שהוא תפס אותי במקום הכי קשה מבחינת הקריירה שלי בכדורגל. בתקופה שלא יכולתי לראות כדורגל והייתי מחוץ לזה, והוא החזיר אותי בכוח. הוא יושב עליי בכוח, 'בוא תשחק איתי, בוא תאמן אותי'. ילד בן 4! מטורף כמה שהוא הוציא אותי מהסלון".

 

"הייתי מאוד קנאית, היום אני ממש לא שם, זה הפוך - בלשון המעטה" (צילום: אור דנון)
"הייתי מאוד קנאית, היום אני ממש לא שם, זה הפוך - בלשון המעטה"צילום: אור דנון

 

היית רוצה שהם יהיו שחקני כדורגל?

מירן: "הלוואי ולא".

מאור: "קודם כל אם ישאלו את מירן, זה 'הלוואי ולא', אבל עבורי, הכדורגל נתן לי חיים. ברור לי שזה מקצוע מאוד כפוי טובה ואכזרי, במיוחד בתרבות הישראלית וצריך המון אופי והרבה מאוד מזל כדי להצליח".

 

מאור, מפריע לך שהאחים שלך טורחים להזכיר שאתה המועדף?

מאור: "זה אף פעם לא עניין אותי, אבל אפשר גם להבין את הצד שלהם. מבחינה טלוויזיונית זה אחלה נושא להוציא אותו החוצה, אבל מבחינת המשפחה אני יכול להגיד שתמיד היינו מאוד מאוחדים עם הרבה מאוד פירגון אחד לשני, גם עם זה שאבא שלי תמיד היה בנטייה לכיוון שלי. אבל אני מאוד מבין את האחים שלי. הם קיבלו משהו אחר מאבא שאני כמעט ולא קיבלתי ממנו. בסוף כמו שהוא אומר, האצבעות לא שוות".

 

מירן, אם מאור הוא הילד המועדף אז את הכלה המועדפת? איך זה עובד?

מאור: "בתחילת הקשר זה היה מורכב. היא נכנסה למשפחה לא רגילה".

מירן: "מאוד קשה להיכנס למשפחה ולתפוס את הילד המועדף. אני יכולה להבין את חני ויעקב, באה מישהי ולוקחת את הבן שהוא כל עולמם, אז היה לא קל. לא הייתה להם בעיה ספציפית איתי, אלא בעיה נורמטיבית של הורים שהיו קשורים לילד שלהם בצורה קיצונית. היה משברון קטן אבל בשנים האחרונות אנחנו בקשר טוב ממש".

 

"יש לנו חוק שאין דבר כזה שנדבר לא יפה או בחוסר כבוד אחד לשניה, אין מצב" (צילום: אור דנון)
"יש לנו חוק שאין דבר כזה שנדבר לא יפה או בחוסר כבוד אחד לשניה, אין מצב"צילום: אור דנון

 

ואיך הקשר עם הגיסות?

מירן: "אני בסדר עם כולן, אני לא מישהי שרבה ונכנסת לעימותים, עימותים עושים לי לא טוב. אני אוהבת את כולן הכל בסדר. עם פאני אני קצת יותר בקשר, קשר רגיל, לא חברות".

 

עם עדי מרגישים שיש עניין קצת יותר מורכב.

מירן: "כן כי היה איזה מקרה, וגם כשפתרנו אותו יש הרגשה של משהו לא נקי לגמרי בגלל מה שהיה. אבל בסך הכל כשאנחנו נפגשות ומדברות, הכל בסדר".

 

מאור, מה חשבת על האחים שלך בהישרדות? אסי זכה אבל אוהד שהגיע עונה אחר כך הודח ראשון.

מאור: "כל מה שאסי עשה ב'הישרדות' לא מובן מאליו, לקחת דאבל ולעשות עונה מטורפת. גם כאסטרטג הוא הפתיע אותי ולא היה מאושר ממני כשהוא זכה. עם אוהד זה היה משהו ידוע מראש, אמרתי לו שאם הוא יעבור את הסיבוב הראשון אנחנו נתחבק. הוא הלך עם תחושה שאין לו מה להפסיד".

 

עכשיו תורכם? נראה אתכם בעונה הבאה?

מאור: "קשה לי להאמין, אני לא רואה את עצמי שם. נראה לי שאני מאכזב עכשיו הרבה אנשים".

 

הכל בסדר, נראה אתכם ב"בוזגלוס".

מאור: "כן, עונה שישית ומשוגעת. אנחנו כל פעם אומרים את זה אבל היא באמת משוגעת".

מירן: "אתם הולכים להיות בשוק, לגמרי".

 

"כל מי שנכנס אלינו הביתה מופתע, שואל 'ככה אתם?' אנחנו נורא רגילים" (צילום: אור דנון)
"כל מי שנכנס אלינו הביתה מופתע, שואל 'ככה אתם?' אנחנו נורא רגילים"צילום: אור דנון

"מאוד מבין את האחים שלי. הם קיבלו משהו אחר מאבא. בסוף, כמו שהוא אומר, האצבעות לא שוות" (צילום: אור דנון)
"מאוד מבין את האחים שלי. הם קיבלו משהו אחר מאבא. בסוף, כמו שהוא אומר, האצבעות לא שוות"צילום: אור דנון

"ללכת ל'הישרדות' אחרי מה שאסי עשה זה הפסד ידוע מראש. התשובה היא חד משמעית לא" (צילום: אור דנון)
"ללכת ל'הישרדות' אחרי מה שאסי עשה זה הפסד ידוע מראש. התשובה היא חד משמעית לא"צילום: אור דנון

 

צילום: אור דנון

סטיילינג: דניאלה קפלוטו (לסוכנות Artbook)

איפור: טלי מואס

שיער: אבישי מסטי

הפקה: ערן רחמני

צילום וידאו: אסף מגל

 

ייצוג מאור ומירן בוזגלו: סוכנות ייצוג 1 - אמנים ויוצרים

 

קרדיטים לבוש:

 

תמונת השער

מירן: שמלה בעיצוב אישי - דרור גבע, עגילים - Daniella Capelouto Jewellery, גרביונים - רנואר

מאור: חליפה - BAMOSS SQUARE

 

לוק שני

מירן: שמלת נוצות - דילן פריאנטי, תכשיטים - Daniella Capelouto Jewellery.

מאור: טוטאל לוק - BAMOSS SQUARE

 

לוק שלישי

מירן: שמלת קטיפה שחורה עם שורות פייטים כסופים - אמפוריו ארמני ל "פקטורי 54", תכשיטים - Daniella Capelouto Jewellery

מאור: טוטאל לוק - BAMOSS SQUARE

 

לוק רביעי

מירן: חליפת קטיפה - אמפוריו ארמני ל"פקטורי 54", תכשיטים - Daniella Capelouto Jewellery

מאור: חולצה - רנואר, בלייזר - BAMOSS SQUARE

 

לוק חמישי 

מירן: שמלה מיני לבנה מיני - אתי נימני, תכשיטים - Daniella Capelouto Jewellery, גרביונים - רנואר

מאור: טוטאל לוק - BAMOSS SQUARE

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018