רכילות+

אורטל עמר: "כשצילמו את בן אל בחו"ל עם מישהי אחרת, זו הייתה נקודת שבירה"

לאחר לידתו של בנה תו, אורטל עמר התמודדה עם דיכאון לאחר לידה וקשיי הסתגלות להיותה אמא. בשיחה אינטימית במיוחד עם רוסלנה רודינה במהלך פרק של "גולסטאריות 3", היא גם חושפת את הנסיבות שהובילו לפרידה שלה ושל בן אל תבורי: "חסמתי אותו, הוא חסם אותי, התחלנו להפעיל עורכי דין". צפו

 

 

תוכנית הריאליטי "גולסטאריות 3" (HOT) קיבצה יחדיו כמה מהנשים הבולטות בביצה, ביניהן גם אורטל עמר שכיכבה לא פעם בכותרות בשנים האחרונות, לרוב בזכות הקשר עם בן אל תבורי, בן זוגה לשעבר ואבי בנה, שידע עליות ובעיקר מורדות. במהלך התוכנית, בין המשחקים והגולים, ניהלו כוכבות התוכנית שיחות אישיות שכללו את הווידויים המרגשים והמתבקשים - אחד מהם ישודר בשבוע הבא, ובו עמר מספרת לחברתה לחדר רוסלנה רודינה על התקופה הלא פשוטה שקדמה ללידת בנה תו, על הדיכאון שחוותה אחרי הלידה ועל הסיבות שהובילו לפרידה המתוקשרת מבן אל: "גיליתי במקרה שאני בהיריון, הוא לא היה מתוכנן", מספרת עמר. "הייתי מרוכזת מאוד במערכת יחסים שלי עם בן אל, מרוכזת מאוד בעבודה ובחיים שלי, ופתאום מגיע יצור קטן שאתה כל עולמו ואתה צריך לעשות המון ויתורים. זה היה מאוד קשה לשנינו".

 

עמר ממשיכה ומספרת: "הייתי בדיכאון מאוד רציני אחרי הלידה, הרגשתי שסוף העולם הגיע. התחלנו לריב המון, 'למה את לא עם תו עכשיו, למה אתה לא עם תו, אני רוצה לצאת, אני רוצה לחיות, שהחיים שלי ימשיכו ככה'. לקחתי קצת כדורי הרגעה למשך תקופה, כדורי שינה. זה איזן אותי מאוד".

 

המשבר הגדול ביחסיה עם תבורי הגיע כשהכוכב טס לחו"ל ותועד שם מבלה עם אישה אחרת: "כשבן-אל טס לחו"ל וצילמו אותו עם מישהי אחרת, זו הייתה נקודת שבירה של אל חזור", סיפרה עמר. "כשראיתי את הסרטון ההוא, לא האמנתי שהוא עשה לי את זה, ממש כעסתי עליו. לא האמנתי שהוא מרשה לעצמו לעשות את זה מול כולם. לא משנה מה היה ביניהם, גם אם זה היה סתם סרטון, הסיטואציה הייתה לא מכבדת ואי אפשר לחזור אחורה אחרי דבר כזה. היה לי נורא קשה לסלוח על זה. הוא היה בחו"ל למשך חודש ואני כבר לא עניתי לו להודעות. חסמתי אותו, הוא חסם אותי, כבר לא היה בינינו קשר, התחלנו להפעיל עורכי דין, והיה ברור לנו שנפרדים".

 

עמר גם סיפרה לרודינה על הנתק ששרר ביניהם אחרי הפרידה, ועל כך שתבורי לא התראה עם בנו במשך שמונה חודשים. "זה לא היה פייר כלפי תו, וגם כאב לי, כי אני רואה את תו גדל ואומר עוד מילה ואומר עוד משהו ובן אל לא נוכח, הוא לא רואה את זה. כאב לי הלב מאוד. אני לא יכולה להכריח אף אחד להיות בקשר - לא איתי ולא עם הבן שלו", אמרה לרודינה והוסיפה: "עברנו דברים מאוד חמורים". צפו בקטע המלא בראש הכתבה.

 

"אני לא יכולה להכריח אף אחד להיות בקשר, לא איתי ולא עם הבן שלו". אורטל עמר (צילום: אמיר מאירי)
"אני לא יכולה להכריח אף אחד להיות בקשר, לא איתי ולא עם הבן שלו". אורטל עמרצילום: אמיר מאירי

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018