רכילות+

אייל גולן ודניאל גרינברג מתגרשים

שנתיים לאחר שמיסדו את הקשר והביאו לעולם שני ילדים משותפים, אייל גולן ודניאל גרינברג נפרדים. "הם ימשיכו לשמור על קשר חברי ויגדלו את הילדים במשותף", כך נמסר מטעמם

ברייקינג ניוז! אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: אור גפן)
ברייקינג ניוז! אייל גולן ודניאל גרינברגצילום: אור גפן
 

 

הזמר אייל גולן ואשתו בשנתיים האחרונות, דניאל גרינברג, מתגרשים - ארבעה חודשים אחרי לידת בנם השני, רון.

 

בהודעה רשמית שיצאה מטעמם של השניים נמסר: "אייל ודניאל החליטו לצאת לדרך חדשה כל אחד בנפרד מתוך חברות, אהבה והבנה. השניים ימשיכו לשמור על קשר חברי ויגדלו את הילדים במשותף. יצויין כי למרות שהגיעו להחלטה זו חגגו יחד את הברית לבנם רון ויצאו לחופשה משותפת יחד, ודניאל אף ליוותה את אייל בהופעת חורף בהיכל התרבות שהתקיימה השבוע ויחסיהם היום טובים מתמיד".

 

מקורבים לבני הזוג מספרים כי הם יודעים על הפרידה כבר חודש ואף מסרו כי דניאל, שרוצה להשאיר את בתם מיאל במסגרות, מצאה דירה ברחובות, בקרבת ביתו של גולן.

 

נציין כי הבשורה על הפרידה לא בהכרח מפתיעה. מאז נישואיהם של השניים ידעו אייל ודניאל מספר משברים, קטנים, גדולים ואחד כזה שגרם לגרינברג, שהייתה אז בהיריון ראשון עם בתם מיאל, להסיר את כל התמונות המשותפות מהרשתות החברתיות, לעזוב את הבית ולנסוע לבית מלון עם מספר חברות. למרות כל הסימנים המעידים על משבר, גרינברג הכחישה בתוקף כי הנישואים שלה ושל בעלה עלו על שרטון.

 

את ההודעה החברית והנעימה על הפרידה ככל הנראה ניתן לקשור לכך שבשבועות האחרונים, שמו של גולן חזר לכותרות בהקשר של פרשת "משחקי חברה" בה היה מעורב יחד עם אביו. סיבה מספיק טובה להוציא הודעת פרידה מנומסת ומכובסת, כפי שקראתם כאן.

 

נזכיר כי הזוגיות של השניים נחשפה בדיוק לפני שלוש שנים, בדצמבר 2018, והקצב הרומנטי התקדם במהירות האור. אייל ודניאל הקפידו להציף את הרשתות החברתיות בתמונות משותפות ולהגיע יחד לאירועים מתוקשרים, ובשורת האירוסין לא איחרה לבוא.

 

באוגוסט 2019, במהלך חופשה בקפריסין, שלף גולן טבעת והציע לדניאל נישואים. האחרונה נענתה בחיוב והשניים נישאו שבעה חודשים לאחר מכן, במרץ 2020 - עם פרוץ הקורונה בישראל, מה שאילץ אותם לערוך אירוע מצומצם - יחסית.

 

בספטמבר 2020 ילדה גרינברג את בתם המשותפת הראשונה, מיאל, וכעבור שנה, בספטמבר 2021 הביאו השניים לעולם את בנם המשותף השני, רון.

 

נראו לאבי דאבי במסיבה (צילום: ענת מוסברג)
נראו לאבי דאבי במסיבהצילום: ענת מוסברג

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018