ריחו"ל

כוכבת הפורנו במיל' ג'נה ג'יימסון אובחנה עם תסמונת גיליאן-בארה

הכוכבת חשפה בפני עוקביה שהיא מאושפזת בבית החולים לאחר שהרגישה שהיא לא יכולה לעמוד על הרגליים. מדובר במחלה אוטואימונית שפוגעת במערכת העצבים

רק בריאות! ג'נה ג'יימסון (צילום: אינסטגרם)
רק בריאות! ג'נה ג'יימסוןצילום: אינסטגרם

 

כוכבת הפורנו האגדית, ג'נה ג'יימסון (47), חשפה כי אובחנה בתסמונת גיליאן-בארה (תסמונת דלקת רב-עצבית עולה חריפה), מחלה אוטואימונית נוירולוגית הפוגעת במעטפת העצב ובמערכת העצבים ההיקפית.

 

בסוף השבוע האחרון פרסם בן זוגה, איש העסקים הישראלי ליאור ביטון, סרטון בחשבון האינסטגרם של אשתו וסיפר כי היא מאושפזת בבית החולים לאחר שלא הרגישה טוב. לפיו, כוכבת הפורנו לשעבר אושפזה לאחר שלא הפסיקה להקיא במשך שבועיים, אך לאחר שבדיקת ה-CT שערכו לה יצאה תקינה, היא שוחררה לביתה. ביטון הוסיף וסיפר כי ביום שבת האחרון ג'יימסון חזרה לבית החולים. "היא לא הצליחה להחזיק את עצמה. שרירי הרגליים שלה היו מאוד חלשים והיא לא הייתה מסוגלת ללכת לשירותים. היא נפלה והייתי צריך להרים אותה למיטה".

 

ביטון הוסיף כי מצבה החמיר משמעותית לאחר יומיים וסיפר כי הרגליים שלה לא הצליחו לשאת אותה. "היא לא הייתה מסוגלת ללכת בכלל". בעקבות ההתדרדרות במצבה, ביטון לקח את בת זוגו לבית החולים, שם ערכו לה בדיקת MRI וקבעו כי היא סובלת מתסמונת גיליאן-בארה.

 

 

תסמונת גיליאן-בארה מתפתחת ברוב המקרים בעקבות זיהום המוביל לתגובה של מערכת החיסון. התסמונת גורמת לכך ששרירי הגוף נחלשים עד למצב של שיתוק מוחלט - המוביל למצב שהרגליים והידיים אינן מגיבות לפקודות המוח. על פי המכון הלאומי לבריאות, רוב החולים מחלימים לחלוטין, בדרך כלל לאחר טיפול באמצעות אימונוגלובולינים (IVIG) במינון גבוה, הטיפול אותו עוברת ג'יימסון כעת.

 

אתמול (ב'), פרסמה ג'יימסון וידיאו בחשבון האינסטגרם שלה ועדכנה את העוקבים במצבה: "היי חברים, מה קורה? אני עדיין בבית החולים, מתמודדת עם תסמונת גיליאן-בארה ואני מטופלת. רציתי לומר שראיתי את כל ההודעות ששלחתם לי ואני מעריכה את זה מאוד".

 

  

נזכיר כי ג'יימסון וביטון יחד כבר כמעט שבע שנים, והיא אפילו עברה הליכי גיור כדי להתחתן כדת משה וישראל עם בחיר ליבה, ישראלי לשעבר שעוסק בתחום היהלומים שעבר ללוס אנג'לס. השניים הביאו לעולם בת, בת אל (4), וגרים בחודשים האחרונים בהוואי.

 

משפחתיים. ליאור, ג'נה ובת אל (צילום: אינסטגרם)
משפחתיים. ליאור, ג'נה ובת אלצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018