ריחו"ל

קניה ווסט לא הוזמן למסיבת יום ההולדת של בתו

הראפר המצליח סיפר לעוקביו באינסטגרם שקים קרדשיאן ערכה מסיבה לבתם, אך סירבה להגיד לו היכן היא מתקיימת. ווסט האשים אותה ואת אמה קריס ג'נר בכך שהן "משחקות משחקים" והבהיר: "הן לא ישחקו את המשחקים האלו איתי". בסופו של דבר קיילי ג'נר וטריסטן תומפסון נחלצו לעזרתו

 
כל יום הוא פתח לסקנדל חדש עבור משפחת קרדשיאן וכל אירוע הוא הזדמנות טובה לקצת דרמה. והפעם האקשן מגיע הודות לקניה ווסט, שבסך הכל רצה להיות נוכח במסיבת יום ההולדת של בתו – אבל לא קיבל הזמנה.

 

אתמול (שבת) פנה הראפר המצליח אל עוקביו בשידור חי באינסטגרם, וסיפר שבתו שיקגו חוגגת ממש באותם רגעים את יום הולדתה הרביעי, אך הוא לא יודע היכן מכיוון שמארגני המסיבה, כלומר אשתו בנפרד קים קרדשיאן – מסרבת להגיד לו היכן היא נערכת.

 

"אני רק מאחל לבתי 'יום הולדת שמח' באופן פומבי", פתח ווסט את דבריו והמשיך: "לא הרשו לי לדעת איפה נערכה מסיבת יום ההולדת שלה. אין כאן עניין חוקי, אלו המשחקים שהם משחקים. אלו סוג הדברים שבאמת השפיעו על בריאותי במשך תקופה ארוכה, ואני סיימתי לשחק. אני לוקח שליטה על מעשיי השנה. אני האבא הכי טוב, הגרסה של יה ללהיות אבא, ואני אגרום לזה לקרות". בהמשך ווסט מאחל לבתו יום הולדת שמח ומסביר שהוא משתף את הווידיאו, אותו הקליט בזמן שנהג ברכבו, על מנת לקבל את תמיכת מעריציו.

 

ההזמנה הלכה לאיבוד בדואר? קניה ווסט (צילום: GettyImages)
ההזמנה הלכה לאיבוד בדואר? קניה ווסטצילום: GettyImages

 

ווסט ממשיך לספר שניסה ליצור קשר עם בני המשפחה והחברים על מנת לקבל פרטים על המסיבה, אך ללא הועיל: "התקשרתי לקים, סימסתי למטפלות, דיברתי בטלפון עם טריסטן (תומפסון), והוא שאל את קלואי למה אף אחד לא נותן לי את הכתובת שבה נערכת המסיבה של בתי כרגע. היא תזכור שלא הייתי שם איתה".

 

ווסט מסביר שהיה אמור להיות בהקלטות במיאמי אבל לוח הזמנים שלו סובב סביב הצרכים של ילדיו: "לקחת אותם לבית הספר, להיות שם עבורם, לוודא שאני נוכח בחייהם". ווסט ממשיך: "הם מוציאים אבות מבתיהם בכוונה תחילה, ולכן אני מדבר. אני משתמש בקולי כדי להגיד שדברים כאלו לא ימשיכו לקרות".

 

הכוכב נוגע כאן בנקודה סבוכה שבה הוא עוסק לאחרונה רבות בראיונותיו השונים: אבות שנמצאים בהליך גירושים ומונעים מהם לראות את ילדיהם. ווסט רמז במהלך השידור שקרדשיאן ואמה, קריס ג'נר, עושות זאת גם הן: "יש הרבה אנשים שלא נמצאים בעמדה להשתמש בקולם בזמן שאנשים משחקים משחקים - אימהות משחקות משחקים, סבתות משחקות משחקים, וכמו שאתם מבינים – הן לא ישחקו את המשחקים האלו איתי".

 

בסופו של דבר האירוע הגיע לסיומו הטוב – סטוריז שהועלו על ידי חלק מהאורחים באירוע תיעדו אותו במסיבה משוחח עם קריס במה שנראתה שיחה שלווה, לפחות כלפי חוץ. בתמונות אחרות רואים את ווסט משחק עם שיקגו כשחיוך על פניהם.

"נשבעת שהייתי בטוחה שסימסתי לך את הפרטים". ווסט וקריס ג'נר (צילום: אינסטגרם)
"נשבעת שהייתי בטוחה שסימסתי לך את הפרטים". ווסט וקריס ג'נרצילום: אינסטגרם

 

מוציאים אגרסיות או משחקים בנעימים? ווסט ובתו שיקגו (צילום: אינסטגרם)
מוציאים אגרסיות או משחקים בנעימים? ווסט ובתו שיקגוצילום: אינסטגרם

 

כשעזב את המסיבה, ווסט ערך שידור חי נוסף והודה לתומפסון על כך שנתן לו הוראות הגעה ולקיילי ג'נר (ואם התעניינתם - כן, היא עדיין בהיריון) על שהכניסה אותו לאחר שהמאבטחים בכניסה מנעו זאת מבעדו: "אני כל כך שמח עכשיו, אני חוזר מהמסיבה" אמר והוסיף: "זה עניין של שיחה, דיאלוג פתוח, כולם נהנו ושמחתי להיות שם עבור ילדיי. אני רוצה להודות לכולם על תמיכתם, שאפשרו לי לקחת שליטה באופן חוקי ורגוע על הסיפור שלי".

 

 

מקורביה של קרדשיאן סיפרו לאתר Page 6 שקים הופתעה מדבריו של ווסט, מכיוון שלטענתה - הם הסכימו מראש לערוך לבתם שתי מסיבות יום הולדת נפרדות: "הם החליטו לערוך שני אירועים נפרדים וזה היה הרעיון שלו. קים נדהמה מכך שהוא האשים אותה בשידור חי, בזמן שזה היה מלכתחילה הרעיון שלו להפריד בין המסיבות. היא ערכה את שלה מוקדם באותו יום והוא היה אמור לערוך מסיבה נוספת. אף אחד לא מנע ממנו להגיע".

 

כפי שאפשר לראות - היא עדיין בהיריון. קיילי ג'נר (צילום: אינסטגרם)
כפי שאפשר לראות - היא עדיין בהיריון. קיילי ג'נרצילום: אינסטגרם

 

לדבריו של ווסט, זו לא הפעם הראשונה שנמנעת ממנו גישה לילדיו. לאחרונה סיפר הכוכב לאתר הבידור Entertainment Tonight על כך שהגיע לביתה של קרדשיאן על מנת לפגוש את הילדים והשומרים סירבו לתת לו להיכנס: "היה רגע שבו המאבטחים עמדו ביני ובין ילדיי, וזה משהו שלא הולך לקרות. אבל לא רציתי לריב בגלל זה. נרגעתי, לקחתי אותם לבית הספר והחזרתי אותם משם. בזמן שנהגתי, נורת' ביקשה ממני להיכנס ולעלות לחדרה כדי לראות משהו. אמרתי לה 'אבא לא יכול להיכנס כדי לראות משהו. אבא לא יכול להיכנס'".

 

ווסט הוסיף שקרדשיאן מעולם לא אמרה לו בעצמה שהיא לא מעוניינת שייכנס פנימה ושהסיבה שנמנעה ממנו הכניסה הייתה שבן זוגה הנוכחי, פיט דיווידסון, היה בבית באותו הזמן: "אני האיש השחור העשיר ביותר בעולם ואבא של נורת', ובכל זאת – המאבטחים מנעו ממני להיכנס לחדר עם בתי, וזה לא משהו שדיברנו עליו. ואז שמעתי שבן הזוג החדש בעצם נמצא בבית שאליו אני לא יכול להיכנס".

 

ווסט הוסיף עקיצה לגבי העובדה שלנורת' יש חשבון טיק-טוק חדש: "האבטחה לא תעמוד ביני ובין ילדיי, והילדים שלי לא הולכים לעשות טיק-טוק ללא רשותי".

לפיט דיווידסון יש עדיפות בימים אלו. קים קרדשיאן ודיווידסון (צילום: אינסטגרם)
לפיט דיווידסון יש עדיפות בימים אלו. קים קרדשיאן ודיווידסוןצילום: אינסטגרם

 

ווסט גם התייחס בריאיון לכך שקנה בית הצמוד לזה שבו מתגוררים קרדשיאן וילדיו והסביר למה עשה זאת: מכיוון שחש שקים ובני משפחתה מנסים לצמצם את הקשר שלו עם הילדים, הוא החליט לכפות את הקירבה שלו בדרכים אחרות: "הם יכולים לצחוק עליי ב'סאטרדיי נייט לייב', לצחוק עליי בתקשורת, הם יכולים לשתול עליי סיפורים, על נשים שאני יוצא איתן ודברים שאני עושה. הם יכולים למנוע ממני עסקאות, לעשות את כל הדברים האלה – אבל אני אומר לכם חד וחלק: אל תתעסקו עם הילדים שלי. ואני אעשה את זה באופן חוקי, אתם לא הולכים לסלק אותי ולחשוב שלא יהיו השלכות. אנחנו לא הולכים לעשות את זה ככה, לא כך. וזה עבור כל אלו שהיו בסיטואציה דומה, שלא יכלו להשתמש בקולם. לכן קניתי את הבית הצמוד לזה של ילדיי".

 

יש לציין שווסט הצהיר בעבר שאינו מתכוון לוותר על נישואיו לקרדשיאן בקלות וכי הוא מתכוון להילחם עליה - מה שאולי מסביר את הרצון של קרדשיאן להימנע מקשר איתו.

מצא דרך אחרת להתקרב לילדיו. ווסט, קרדשיאן והילדים (צילום: אינסטגרם)
מצא דרך אחרת להתקרב לילדיו. ווסט, קרדשיאן והילדיםצילום: אינסטגרם

 

ווסט וקרדשיאן יציינו בחודש הבא שנה לפרידתם. השניים נישאו בשנת 2014 והביאו לעולם ארבעה ילדים. כאמור, קרדשיאן יוצאת בימים אלו עם דיווידסון, בעוד שווסט החל לצאת לאחרונה עם השחקנית ג'וליה פוקס (שכבר הספיקה לחשוף את פרטי הדייטים הראשונים שלהם). הכוכב ככל הנראה לא ממש מרוצה מנוכחותו של דיווידסון בחייה של פרודתו, מכיוון שבסוף השבוע האחרון יצא שירו החדש Eazy, אשר כולל את המילים: "אלוהים הציל אותי מהתרסקות, רק כדי שאוכל לכסח את פיט דיווידסון". לא ברור האם דיווידסון נכח במסיבת יום ההולדת של שיקגו, והאם השניים דיברו אחד עם השני במהלכה.

 

בקרוב יציינו שנה בנפרד (צילום: gettyimages)
בקרוב יציינו שנה בנפרדצילום: gettyimages

תמונה מימים משפחתיים יותר (צילום: אינסטגרם)
תמונה מימים משפחתיים יותרצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018