רכילות+

שלי גפני: "לא קישרתי בין הבחור הנחמד שפגשתי לפני 30 שנה למפלצת שנחשפה"

אתר החדשות הבריטי, "הדיילי מייל", פרסם מסמכים חדשים שחושפים את שמותיהן של שמונה נשים שהגיעו עם הפדופיל המורשע ג'פרי אפשטיין לבקר אצל ביל קלינטון בקדנציה הראשונה שלו, והדוגמנית הישראלית ביניהן. "הייתי בהלם שהבחור היהודי הזה הוא הג'פרי המדובר", מסרה גפני בתגובה


לא היה לה מושג במי מדובר. שלי גפני (צילום: ענת מוסברג)
לא היה לה מושג במי מדובר. שלי גפניצילום: ענת מוסברג

 

שלי גפני בוערת עם 39 מעלות הודות לקורונה, אך זה כאין וכאפס לעומת מבול הטלפונים שקיבלה הבוקר (א'), כשאתר ה"דיילי מייל" הבריטי פרסם כי היא הייתה אחת משמונה הנשים שעבריין המין המורשע ששם קץ לחייו, ג'פרי אפשטיין, הביא עימו לבית הלבן לפגוש את ביל קלינטון.

 

"לא קלטתי שמדובר בג'פרי אפשטיין עד שהכתב של הדיילי התקשר אליי. בהתחלה לא הבנתי על מה הוא מדבר ואיך אני קשורה לזה בכלל", היא מספרת ל-Pplus, ומבהירה שלא היה לה מושג על מעלליו. "ביקרתי בוושינגטון ביחד עם בן זוגי דאז, נסענו עם בחור יהודי נחמד שהתלהב מאוד מכך שאני דוגמנית ישראלית מצליחה ולקח אותנו במטוס שלו לסיור בוושינגטון, למוזיאון היהודי לשואה ולבית הלבן".

 

גפני מסבירה את הרקע לנסיעה: "אתה צריך להבין שבתקופה שבה גרתי בניו יורק כדוגמנית הכרתי מלא אנשים מהתעשייה, ידוענים ועשירים, וזה לא היה חריג שיהודי מתלהב מהרעיון שאני דוגמנית מצליחה שבאה מישראל". בנוסף, גפני הבהירה כי היא לא פגשה את קלינטון עצמו, וגם הקשר עם אפשטיין היה קצר מאוד והתפוגג מהר. "זה היה לפני כמעט 30 שנה, אני לא זוכרת פרטים", היא אומרת על המקרה. "הייתי בת 22 ופגשתי אינספור אנשים חדשים בתעשיית הדוגמנות".

 

הוא שם קץ לחייו והיא צפויה לבלות שנים ארוכות בכלא. גיליין מקסוול וג'פרי אפשטיין (צילום: GettyImages)
הוא שם קץ לחייו והיא צפויה לבלות שנים ארוכות בכלא. גיליין מקסוול וג'פרי אפשטייןצילום: GettyImages

ואיך הרגשת כששמעת על מעלליו?

"לא שמרנו על קשר ולכן לא זכרתי אפילו איך קוראים לו. בכל זאת עברו כמעט 30 שנה. כשהכתב התקשר ושאל אותי אם הייתי עם ג’פרי אפשטיין בבית הלבן הייתי בהלם שהבחור היהודי הזה הוא הג'פרי המדובר. עם יד על הלב, לא עשיתי את ההקשר בין הבחור הנחמד היהודי שפגשתי פעמים ספורות לפני 30 שנה לבין המפלצת שנחשפה בשנים האחרונות".

 

כאמור, הדיילי מייל פרסם כי אפשטיין הביא שמונה נשים עימו לבית הלבן להכיר את ביל קלינטון בין השנים 1993-1995, ושמה של גפני עלה לצד נשים כמו סלינה מידאלפרט, אווה אנדרסון, פרנסין ג'רדין, ג'ניפר גריסון, ג'ניפר דרייבר, וכמובן גיליין מקסוול, שהייתה בת זוגו ויד ימינו והורשעה בסחר בנערות לצורכי מין.

 

מסמכים שלא נחשפו עד כה מאשרים כי הפדופיל המורשע ביקר לפחות 17 בפעמים בביתו הפרטי של קלינטון במהלך כהונתו הראשונה, וכי לא הגיע לבד - אפשטיין לווה בנשים שונות והדיילי מייל אף פרסם תמונות שמאשרות את זהותן של הנשים שהגיעו עימו.

 

אפשטיין שם קץ לחייו בכלא באוגוסט 2019 ואילו מקסוול צפויה לבלות עשרות שנים בכלא.


לא פגשה את קלינטון עצמו. שלי גפני (צילום מסך)
לא פגשה את קלינטון עצמו. שלי גפניצילום מסך

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018