ריחו"ל

בפעם השישית: פמלה אנדרסון מתגרשת

בדיוק שנה לאחר שמיסדו את הקשר בטקס רומנטי אינטימי, פמלה אנדרסון ובעלה, שומר הראש האישי שלה דן הייהרסט, מתגרשים. לא נעים להגיד - אבל ראינו את זה בא

ושוב לבד. פמלה אנדסרון (צילום: Gettyimages)
ושוב לבד. פמלה אנדסרוןצילום: Gettyimages

 

כוכבת "משמר המפרץ" פמלה אנדרסון ובעלה בשנה האחרונה, בנאי בשם דן הייהרסט, מתגרשים, כך פורסם בסוף השבוע האחרון. נציג מטעמה של אנדרסון אישר את הפרידה למגזין People אך לא הרחיב. מצד שני - כמה הרחבה ניתן לספק על נישואים שנמשכו שנה.

 

לטובת מי שפספס נזכיר כי בינואר 2021 נישאה השחקנית בפעם השישית (!), הפעם להייהרסט, שהפך להיות שומר הראש שלה. השניים ערכו טקס אינטימי בערב חג המולד בחצר ביתה של אנדרסון, בוונקובר שבקנדה. "אני בדיוק איפה שאני צריכה להיות, בזרועותיו של האדם שאוהב אותי", אמרה בריאיון ל"דיילי מייל".

 

פמלה ודן נפגשו לראשונה ממש לפני שנגיף הקורונה השתלט על חיינו. "השנה הזו הרגישה כמו שבע שנים בחייהם של הכלבים", אמרה אנדרסון בנימה מתלוצצת, והוסיפה כי זו הייתה התאמה מידית וטבעית. נציין כי החתונה המפתיעה התקיימה בדיוק שנה לאחר שאנדרסון נישאה לג'ון פטרס, מפיק סרטים הוליוודי, והתגרשה פחות משבועיים לאחר החתונה. מזהים פה דפוס חוזר?

 

 

כאמור, זו תהיה הפעם השישית שאנדרסון מתגרשת, ואי אפשר שלא לערוך סקירה מהירה של עברה הרומנטי של המתגרשת הסדרתית. ב-1995 נישאה אנדרסון לטומי לי, לאחר היכרות שנמשכה 96 שעות בלבד. השניים נישאו על חוף הים ואנדרסון לבשה ביקיני במקום שמלת כלה. שנה לאחר מכן, ב-1996, נולד בנם הבכור ברנדון תומאס, ובשנת 1997 נולד בנם השני, דילן. לאחר התעללויות ממושכות מצידו של לי, השניים נפרדו והתגרשו סופית בשנת 1998.

 

ביולי 2006 התחתנה אנדרסון עם קיד רוק, ביאכטה על חופי צרפת, וארבעה חודשים לאחר מכן, בנובמבר של אותה השנה, אנדרסון הגישה בקשה לגירושים. נמשיך. באוקטובר 2007 נישאה הכוכבת לריק סלומון וארבעה חודשים לאחר מכן, בפברואר 2008, השניים התגרשו - אך בשנת 2014 נישאו שוב, נישואים שהחזיקו מעמד עד אפריל 2015. בינואר 2020 אנדרסון נישאה בפעם החמישית, הפעם למפיק הסרטים ההוליוודי ג'ון פטרס, אך הנישואים המדוברים הסתיימו פחות משבועיים לאחר שנערכו. תקראו לנו מטורפים, אבל יש לנו הרגשה שעוד נדווח על מערכת גירושים שביעית. נמשיך לעקוב!

 

מחכים לחתונה השביעית (EPA)
מחכים לחתונה השביעיתEPA

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018