ריחו"ל

כששלגיה ופרינס צ'ארמינג התחתנו במציאות

כוכב "מניפסט" ג'וש דאלאס ואשתו ג'יניפר גודווין הכירו על הסט של "עד עצם היום הזה", והפכו לאחד הזוגות הרומנטיים והמתקתקים ביותר בהוליווד. אז איך הכל התחיל, מה קרה לכתובה ביום החתונה שלהם ומה היא חושבת על הסדרה המצליחה בכיכובו?

זוג מהאגדות. ג'וש דאלאס וגיניפר גודווין (צילום: GettyImages)
זוג מהאגדות. ג'וש דאלאס וגיניפר גודוויןצילום: GettyImages

 

מדובר בעניין שבשגרה: כל כמה זמן יש סדרה תורנית אחרת שזוכה לבאזז גדול סביבה ונחשבת ל"צפיית חובה" – אם לא בגלל האיכות, אז רק כדי להבין על מה כולם מדברים. האחרונה שזכתה להיכלל בקטגוריה הזו הייתה כנראה "משחק הדיונון" וכעת סדרה חדשה מקבלת את הכבוד – "מניפסט".

 

הסדרה אמנם סיימה כבר את עונתה השלישית, אבל כעת שעלתה בנטפליקס, נחשפה לקהל גדול שמקבל אותה בימים אלו בסקרנות רבה. רוב כוכביה אמנם לא מוכרים מדי, אבל אחד מהם הוא השחקן ג'וש דאלאס שברזומה שלו יש סדרה מצליחה אחרת שזכתה לעדת מעריצים גדולה: "עד עצם היום הזה", ששודרה במשך 7 עונות בין השנים 2011 עד 2018, ושידרגה באופן משמעותי את הקריירה שלו כשחקן. זמן קצר לאחר עלייתה של הסדרה לאוויר, התברר שדאלאס זכה כפליים – גם בסדרת מצליחה וגם בבת זוג לחיים.

 

אבל לפני שנגיע לרומנטיקה – נחזור קצת לאחור. "עד עצם היום הזה" עלתה לאוויר בסוף שנת 2011 והפכה מיד ללהיט, כשבראש רשימת הקאסט היו דאלאס והשחקנית גיניפר גודווין, שכיכבה לפני כן בסדרה "אהבה גדולה" ובסרטים כמו "הולך בדרכי" ו"הוא פשוט לא בקטע שלך".

 

דאלאס וגודווין בני ה-32 לוהקו לתפקידים הרומנטיים ביותר שלסדרה היה להציע: היא הייתה שלגייה והוא פרינס צ'ארמינג, ומי שבחר בשניהם לגלם את התפקידים האלו יכול בהחלט לקחת קרדיט על שידוך מוצלח ולדעת שיש לו שליש מקום מובטח בגן עדן.

למלהקים כבר מובטח במקום בגן עדן (צילום: GettyImages)
למלהקים כבר מובטח במקום בגן עדןצילום: GettyImages

 
כשהתחילו הצילומים, גודווין ודאלאס היו במערכות יחסים, אבל עדיין לא זה עם זו: גודווין הייתה מאורסת לשחקן ג'ואי קרן בעוד שדאלאס היה נשוי לשחקנית לארה פולבר. רצו הגורל, צירופי המקרים או הנסיבות – איך שלא תקראו לזה, ושתי מערכות היחסים האלו עלו על שרטון זמן קצר לאחר מכן – גודווין וקרן נפרדו בעוד שדאלאס ופולבר החלו בהליך גירושים לאחר 8 שנות זוגיות – מתוכן היו נשואים במשך 4 שנים.

 

לשני הכוכבים לא לקח זמן רב מדי להתאושש מהפרידות, אולי כי הם מצאו זרועות להתנחם בהן - זה של זו. כפי שקורה לא פעם על סט צילומים של סדרות וסרטים, הכימיה בין השחקנים הראשיים זלגה גם אל מאחורי הקלעים והרבה אחרי שהמצלמות הפסיקו לצלם. גודווין ודאלאס הפכו לזוג, אבל באופן רשמי הקפידו להצהיר שהם רק "ידידים טובים". כמובן שגם אז, כמו היום – ברור לכולם ש"ידידים טובים" הוא בעצם קוד ל"בני זוג שמנסים להסתיר את העובדה שהם ביחד", ויש לזכור שגירושיו של דאלאס עדיין לא נכנסו לתוקף, כך שייתכן והם העדיפו שלא לעורר סערה מיותרת. אחד ממקורביהם אף נחלץ לעזרתם והבהיר לתקשורת: "הם אכן רק ידידים. הם עבדו בקנדה, רחוק מהבית, ובילו ביחד מחוץ לסט. הם התקרבו מאוד אחד לשנייה, כידידים". ובכן, לא לקח זמן רב עד שהידידות שלהם עברה לשלב הבא.


שלגייה והנסיך. מתוך "עד עצם היום הזה" (צילום מסך)
שלגייה והנסיך. מתוך "עד עצם היום הזה"צילום מסך

 

באופן נוח למדי, זמן קצר לאחר שהגירושים של דאלאס הושלמו, הרומן בין שני הידידים הטובים יצא באופן רשמי לאור, ומספר חודשים לאחר מכן, בתחילת 2012 הם כבר עברו לגור ביחד: "לא בזבזנו זמן", אמר דאלאס.

 

"הם מבלים כל רגע אפשרי ביחד. לא הייתה להם סיבה לקחת את זה לאט – הם התאהבו וזה הרגיש נכון עבורם", סיפר מקורב. הוא הוסיף: "ג'וש מקסים, הוא ג'נטלמן בנשמתו, ואני חושב שהיא מאוד מעריכה את זה, שהוא מתחשב יותר מאשר כמה מהגברים האחרים בהוליווד". דאלאס סיפר: "היא האדם הכי נהדר שאני מכיר" ונזכר בימים הראשונים שבהם פרחה ביניהם האהבה, שמצידו – הייתה ממבט ראשון: "ידעתי מיד. ככה זה היה. הסתובבתי, ראיתי אותה וידעתי שאני בצרות מאותו הרגע".

 

גודווין מצידה, סיפרה שגם היא ידעה שהוא האחד מהרגע הראשון, אבל הייתה יותר זהירה ברגשותיה: "היינו חברים במשך חודשים לפני שהתחלנו לצאת ביחד, בגלל שהיינו בטוחים שכשחקנים שנפגשו על הסט - זה כנראה לא יעבוד בינינו ואז אחד מאיתנו ייאלץ לעזוב את הסדרה. אפילו התווכחנו על מי יהיה זה שיעזוב, והחלטנו שאני אשאר".

 

לשמחתם, שניהם הופיעו בסדרה עד תומה, 7 עונות מאוחר יותר: "חודשים ארוכים ורבים אחרי שהחלטנו להיות רק ידידים, יצאנו לדייט", סיפרה גודווין, והוסיפה: "ואז עברנו לגור ביחד ועשינו תינוקות".


"התווכחנו על מי יהיה זה שיעזוב, והחלטנו שאני אשאר" (צילום: GettyImages)
"התווכחנו על מי יהיה זה שיעזוב, והחלטנו שאני אשאר"צילום: GettyImages

 

בשלב הזה, השניים כבר בילו כמעט את כל זמנם ביחד, שכן הם לא רק התגוררו יחדיו אלא גם הלכו ביחד לעבודה – ויש לזכור שהיו להם לא מעט סצנות משותפות, מה שגרם להם להיות צמודים אחד לשנייה כמעט ללא הפסקה.

 

לא מעט זוגות היו מתקשים להתמודד עם הקירבה האינטנסיבית הזו, אך הם דווקא נהנו מכל רגע: "אנחנו מבלים הרבה זמן ביחד, וזה בהחלט יתרון. זה נותן דינמיקה נוספת לדמויות שאנחנו מגלמים", אמר דאלאס לחדשות E! באותה השנה. "הימים שאנחנו עובדים ביחד תמיד נהדרים, היא שחקנית מדהימה ואני לומד ממנה כל כך הרבה", שיבח הכוכב את הפרטנרית הרומנטית והמקצועית שלו. היא מצידה החזירה מחמאות: "הוא מצחיק אותי כל כך, ואפילו כשאנחנו מתווכחים הוא מצליח להצחיק אותי. כמובן שזה מעצבן אותי עוד יותר – אני רוצה לכעוס!", התבדחה.

הזמן הרב שבילו ביחד לא פגע בזוגיות. מתוך "עד עצם היום הזה" (צילום מסך)
הזמן הרב שבילו ביחד לא פגע בזוגיות. מתוך "עד עצם היום הזה"צילום מסך

 

השלב ההגיוני הבא עבור זוג כל כך מאוהב היה כנראה חתונה – או שאולי דווקא היריון? במהלך שנת 2013 השניים הודיעו שהם מצפים לילדם הראשון, ובשורות משמחות על אירוסים הגיעו גם הן, זמן קצר לאחר מכן.

 

גודווין, נאמנה למוטיב הזוגיות המהירה של השניים, סיפרה שידעה שדאלאס יהיה בעלה כבר באחד הדייטים הראשונים שלהם, שנערך איך לא – במקום הכי שמח בעולם, וזה שנתן את ההשראה לסדרת הטלוויזיה בכיכובם: "ידעתי שאתחתן איתו כשהיינו בדיסנילנד, זמן קצר לאחר שהתחלנו לצאת ביחד. היינו על אחת מרכבות ההרים והוא הרים ידיים וצעק 'זה היום הכי טוב בחיי!'. חשבתי לעצמי: 'אנחנו הולכים להתחתן'".

 

זה אכן מה שקרה - החתונה נערכה באפריל 2014, בטקס קטן מאוד שכלל 30 אורחים בלבד. גודווין סיפרה אחר כך: "התחתנתי עם הנסיך שלי. הייתי יחפה ובהיריון באותו הזמן, וכל כך פחדתי שאמעד ואפול. אני לא יודעת מה חשבתי לעצמי". אז גודווין לא נפלה והחתונה עברה בשלום, אבל תקלה מוזרה שאירעה לפני כן איימה לשבש מעט את היום המשמח: הכתובה נגנבה.

 

בעוד שדאלאס נוצרי, גודווין היא יהודייה, ואף סיפרה פעם שבמשך שנים התנתקה לחלוטין מהדת עד שמצאה אותה מחדש: "הייתי יהודייה כי נולדתי כך וכעת אני יהודייה מבחירה", סיפרה פעם. טקס החתונה של השניים היה יהודי וכלל כאמור, כתובה – אך זו נגנבה מהרכב של מארגנת החתונה שלהם, שנפרץ בבוקר החתונה. גודווין סיפרה בתוכניתו של ג'ימי קימל על הסוף המפתיע של אותו אירוע: "כמה שעות לפני הטקס קיבלתי טלפון מהמנהל שלי, שסיפר לי ששני יהודים הלכו ברחוב בהוליווד ומצאו פיסת נייר. הם ידעו לקרוא עברית וידעו שהתאריך י"ג בניסן היה התאריך של אותו יום, ולכן כנראה חשוב למהר ולהחזיר אותו. השם שלי היה כתוב עליו, אז הם בדקו בגוגל מי מייצג אותי והחזירו להם את הכתובה".

 

סוף טוב הכל טוב: החתונה עברה בשלום ושלגייה התחתנה עם הנסיך גם בחיים האמיתיים. שבועות ספורים לאחר מכן הם הפכו להורים לבנם אוליבר, והנה פרט טריוויה מעניין: דאלאס סייע ביילוד התינוק. גודווין סיפרה: "הוא סגר את זה מראש עם המיילד בבית החולים. אף אחד אחר לא ידע. המיילד פשוט זז הצידה ואמר: 'ועכשיו תורך ג'וש'".


בעל, שחקן וגם מיילד. ג'וש דאלאס איש אשכולות (צילום: GettyImages)
בעל, שחקן וגם מיילד. ג'וש דאלאס איש אשכולותצילום: GettyImages

 

שנתיים לאחר מכן, התרחבה המשפחה ואוליבר קיבל אח קטן, הוגו. ההורים שביניכם יוכלו אולי להזדהות עם מסקנותיה של גודווין מחוויית ההורות: "האימהות גורמת לי להרגיש שבמשחק אין יצירתיות. כאמא, אני רוצה להעניק את האוסקר לכל ההורים", אמרה. בתחילה, כך סיפרה – השניים ניסו לעשות את עניין ההורות בעצמם והחליטו שלא לקחת אומנת. בהמשך, הבינו שזה ממש בסדר לקחת קצת עזרה: "הפעם אנחנו עושים את זה סטייל 'דאונטון אבי', עם אומנת ועוזרת לאומנת'", התבדחה גודווין.

 

 

בנוסף לסדרה שבכיכובם – השניים גם שיתפו פעולה ב-2016 בדיבוב הסרט המצויר של דיסני "זוטופיה". אך כל דבר טוב מגיע בסופו של דבר לסיומו והזוגיות הטלוויזיונית של השניים הגיעה לתומה כשהסדרה ירדה מהאוויר בשנת 2018, לאחר 7 עונות.

 

הם לא נשארו מובטלים ליותר מדי זמן, דאלאס החל מיד לעבוד על "מניפסט", בעוד שגודווין לוהקה לסדרה "למה נשים רוצחות", והפעם, מזה שנים רבות – היה להם מרווח נשימה זה מזו. לא שהם היו מעוניינים באחד כזה. דאלאס סיפר: "אני מתגעגע לעבוד לצידה. אני חושב שהיא אמרה לעצמה 'עבדנו וגרנו ביחד במשך שש שנים, תן לי קצת מנוחה', אבל אני מאמין ומקווה שעוד נעבוד ביחד בהמשך".

 

קיבלו מרווח נשימה לא רצוי (צילום: GettyImages)
קיבלו מרווח נשימה לא רצויצילום: GettyImages

 

בינתיים נראה שגודווין לא מתגעגעת יותר מדי, פשוט כי אין לה הזדמנות לכך - גם כשהם נמצאים הרחק זה מזה בגלל צילומים או נסיעות, דאלאס מקפיד להזכיר לה כמה הוא אוהב אותה: "הוא שולח לי הרבה פרחים, או ריבה, כי אני אוהבת ריבה. ואנחנו מדברים בפייסטיים בערך 14 פעמים ביום", סיפרה.

 

בתחילת השנה היא גם סיפרה בריאיון לרדיו שהיא "מעריצה" את הסדרה בה הוא מככב, "מניפסט", אך הוסיפה: "עם זאת, אני מוכנה לכך שבעלי יחזור הביתה מניו יורק". השחקנית גם נתנה טיזר קטן לסוף הסדרה כשאמרה "הוא יסיים בסוף 2022 ואנחנו מתים לצאת לחופשה".

 

ועוד אנקדוטה אחת לסיום: גודווין סיפרה ממש לאחרונה על הצעה מעניינת שהציעה לאחת מחברותיה: היא נידבה את דאלאס לתרום לאותה חברה את הזרע שלו. "הצעתי את הזרע שלו לחברה טובה מאוד שרצתה להיות אם יחידנית. שניהם היו אלו שאמרו לי 'זה עלול לגרום לבעיות'". גודווין חשבה פחות על החסרונות והתמקדה ביתרונות: "יהיו יותר ג'ושים קטנים בעולם!". בסופו של דבר, דאלאס והחברה דחו את ההצעה הנדיבה של גודווין על הסף, למרות שהתעקשה שהיא לא רואה בכך פגם. הצעה מקסימה או רעיון מטריד? תחליטו אתם.

ובכן, מדובר בהצעה... מעניינת (צילום: GettyImages)
ובכן, מדובר בהצעה... מעניינתצילום: GettyImages

הזוג המתקתק של הוליווד. ג'וש דאלאס וגיניפר גודווין (צילום: GettyImages)
הזוג המתקתק של הוליווד. ג'וש דאלאס וגיניפר גודוויןצילום: GettyImages

וד"ש למיקי מאוס. ג'וש דאלאס וגיניפר גודווין (צילום: GettyImages)
וד"ש למיקי מאוס. ג'וש דאלאס וגיניפר גודוויןצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018