לספוטיפיי נמאס לחכות להארי ומייגן

חברה ספוטיפיי איבדה את הסבלנות כלפי הדוכסים מסאסקס וכעת פועלת לטובת גיוס אנשי תוכן שיעבדו מול הארי ומייגן ויגרמו להם לייצר פודקאסטים, כפי שהבטיחו. "גיוס של כישרונות פנימיים מהצד של ספוטיפיי תבטיח שהם סוף-סוף יסחטו מהדוכסים חומרים והם ייאלצו לכבד את החוזה שלהם", מסר מקור יודע דבר

בפרק הבא של "המתחזים"? הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: GettyImages)
בפרק הבא של "המתחזים"? הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: GettyImages

 

בדצמבר 2020 הודיעו הנסיך הארי ומייגן מרקל על שיתוף פעולה חדש ורווחי (18 מיליון פאונד) עם חברת ספוטיפיי. במסגרת הפרויקט התחייבו הדוכסים לייצר פודקאסטים אשר מטרתם לקדם ערכים משותפים, אך נראה שהתחייבויות לחוד ומעשים לחוד.

 

שבועות ספורים לאחר שפורסם כי הדוכסים מסאסקס ישתפו פעולה עם ספוטיפיי, השניים פרסמו את הפודקאסט הראשון (והאחרון) שלהם בו אירחו כוכבים גדולים ומוכרים כמו אלטון ג'ון ואף נתנו לבנם הבכור ארצ'י לקחת חלק פעיל ולמלמל כמה מילים למיקרופון. הפודאקס גרף כותרות ברחבי העולם, עורר עניין אך מאז נדם קולם.

 

 

אתרים בחו"ל מדווחים כי חברת ספוטיפיי נאלצה לקחת את העניינים לידיים מאחר והדוכסים לא מספקים את התכנים עליהם התחייבו. בזמן שמהחברה ציפו לסדרת פודקאסטים שלמה, הדוכסים כאמור ייצרו פודקאסט אחד בלבד, לכבוד תקופת החגים של סוף 2020. בחודש יולי האחרון חברת "ארצ'וול" (החברה שהקימו הדוכסים) שכרה את רבקה סנאנס, מפיקת פודקאסטים מנוסה, שהבטיחה ואישרה כי יהיה תוכן נוסף מהדוכסים בהמשך שנת 2021 - מה שלא קרה, ואילץ את ספוטיפיי לחשב מסלול מחדש.

 

כעת נודע כי ספוטיפיי שוכרת צוות מפיקים חדש שיעבוד עם הדוכסים. המשרות פתוחות לקהל הרחב ומציעות חוזה של שישה חודשים. לפני שתרוצו לשלוח קורות חיים, נציין כי העבודה תתרחש בלוס אנג'לס. "אנחנו מרכיבים כעת צוות חדש שיבנה וישיק תוכנית מקורית חדשה עם ארצ'וול, שפעלת למען הקול הנשי". עוד פורסם מטעם החברה כי מועמד מושלם הוא כזה שיש לו ניסיון עם טאלנטים בעלי פרופיל גבוה, שמתעניין באקטיביזם חברתי לצד תרבות הפופ. ובמה כרוכה המשרה? על פי הדיווחים, המפיק החדש יהיה שותף פעיל לחלוטין וכמו כן יהיה מעורב בכל שלב בפודקאסטים - החל מהרעיון, דרך המחקר ועד ההפקה בסופו של דבר.

 

"ספוטיפיי חיכתה הרבה מאוד זמן לתכנים של הארי ומייגן וכעת נראה שהם סוף-סוף לקחו את העניינים לידיים שלהם", אמר מקור יודע דבר לעיתון "הסאן", והוסיף: "גיוס של כישרונות פנימיים מהצד של ספוטיפיי תבטיח שהם סוף-סוף יסחטו מהדוכסים חומרים והם ייאלצו לכבד את החוזה שלהם".

 

חייכו, אכלתם אותה (צילום: Splashnews)
חייכו, אכלתם אותהצילום: Splashnews
 

 

אם נהיה כנים, זה לא בהכרח מפתיע שהדוכסים מסאסקס לא מספקים את התכנים המבוקשים שהתחייבו עליהם. בכל זאת, מאז פרישתם מהמלוכה בינואר 2020 הספיקו הנסיך הארי ומייגן מרקל לחתום על עסקת ענק עם נטפליקס (שגם היא טרם נתנה פירותיה), להקים את עמותת ארצ'וול, לכתוב ספר ילדים ולצאת לסבב הרצאות אשר משלשל לכיסם חצי מיליון דולר מכל הרצאה.

 

בנוסף הקימו הדוכסים בשנה האחרונה שבע חברות - שתיים מהן נקראו Cloverdale Inc על שם הרחוב בו התגוררה מרקל בצעירותה. טרם ידוע או מובן מה בדיוק עיסוקה ופועלה של כל חברה. משרדי החברות ממוקמים בבוורלי הילס. מהצד המנחם: לפחות לערוכי הדין של ספוטיפיי יש כתובת לשלוח מכתב תביעה, במידה ויהיה צורך - כמובן.

מרוצים מאוד יחסית לנוכלים
מרוצים מאוד יחסית לנוכלים

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018