רכילות+

החוגר נגזר: נועה קירל השתחררה מצה"ל

אחרי שנתיים של שירות צבאי, הזמרת המצליחה הזדכתה על המדים, גזרה את החוגר והשתחררה מצה"ל. "בצבא הרגשתי כמו כולם, רגילה - משהו שאני לא אחווה בשום מקום אחר"

 

 

נועה קירל הגיעה הבוקר (ב') לבקו"ם, הזדכתה על המדים, גזרה את החוגר, השתחררה מצה"ל וחזרה להיות אזרחית. "בצבא הרגשתי כמו כולם, רגילה - משהו שאני לא אחווה בשום מקום אחר", אמרה לנו ברגע השחרור.

 

"זה יום מאוד מרגש עבורי! מצד אחד שמחה להתחיל פרק חדש ובוגר יותר בחיי ומצד שני עצובה לסיים תקופה של השירות הכי משמעותי וכיף שיכולתי לבקש", כתבה הזמרת בחשבון האינסטגרם לצד תמונה בה רואים אותה גוזרת את החוגר, ולא שכחה לעקוץ: "אני לא אשכח כמה אש חטפתי כשהתגייסתי (כרגיל כשקורה משהו באופן תקדימי שנוגע אליי) - 'בטח היא לא תגיע בכלל', "זה שירות זה?', ומיליון תגובות במהלך השירות שלי שזלזלו במה שאני יכולה באמת לתת מעצמי לצבא. אני לא אשכח כמה קשה היה לי לקבל את התגובות האלו, במיוחד שעקב המצב הרפואי שלי לא רצו לגייס אותי אבל הפכתי עולמות כדי להתגייס ולשרת את המדינה שלי והדבר האחרון שרציתי זה יחס מיוחד".

 

קירל המשיכה: "ידעתי שרק במסגרת צבאית אני באמת אוכל לחוות שנתיים שבהן ארגיש כמו כולם, הכי ישראלית, בלי שום יחס מועדף או מיוחד וסביר להניח שלא תהיה לי הזדמנות לחוות את התחושות האלה בשום מסגרת אחרת בחיים הלא שגרתיים שלי. וכל כך רציתי להרגיש את זה. אז נכון, אני לא באמת יכולה להיות לגמרי רגילה אבל אני כן יכולה להשתמש בזה כדי לעשות את השירות הכי משמעותי שאני יכולה לתת. וכך היה".

 

בשעה טובה! (צילום: אינסטגרם)
בשעה טובה!צילום: אינסטגרם

 

משוחררת! נועה קירל (צילום: מוטי לבטון)
משוחררת! נועה קירלצילום: מוטי לבטון

 

בדיוק לפני שנתיים, בפברואר 2020, הגיעה קירל לבקו"ם בלבוש אזרחי ועיניים נוצצות והתגייסה למסלול הטאלנט של צה"ל. במהלך שירותה הצבאי הופיעה הזמרת המצליחה בפני חיילים ברחבי הארץ ואת הופעת הפרידה שלה מצה"ל ערכה אמש, כשנתנה את שואו חייה בפני פלוגת לוחמים. "הופעה אחרונה בצה״ל. אין דרך להסביר את ההתרגשות, אני אוהבת אתכם", כתבה קירל באינסטגרם.

 

נפרדת מהלוחמים ומצה"ל (צילום: מוטי לבטון)
נפרדת מהלוחמים ומצה"לצילום: מוטי לבטון

 

כפי שפרסמנו בתחילת השבוע, מחר תעלה קירל על מטוס, יחד עם בני משפחתה, לחופשה מפנקת בת חמישה ימים בדובאי, שם תחגוג את השחרור. לחופשה צפוי להצטרף גם בן זוגה של קירל בחודשים האחרונים, הדוגמן תומר הכהן, שאומנם נבצר ממנו להגיע לבקו"ם וללוות את הזמרת בשחרורה, אבל הוא יהיה שם לצידה בכיף האמיתי.

 

בעוד חודש וחצי צפויה קירל לחזור לארצות הברית, שם היא מפתחת את הקריירה הבינלאומית שלה. עד כה הוציאה שלושה סינגלים בינלאומיים. שיהיה בהצלחה!

ויאללה, מהבקו"ם לדובאי (צילום: מוטי לבטון)
ויאללה, מהבקו"ם לדובאיצילום: מוטי לבטון

 

עם ההורים הגאים (צילום: מוטי לבטון)
עם ההורים הגאיםצילום: מוטי לבטון

יפה לך אזרחי (צילום: מוטי לבטון)
יפה לך אזרחיצילום: מוטי לבטון

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018