בלי חולצה

לוהטת: ניבר מדר בהלבשה תחתונה

ניבר מדר עבדה במשך תקופה מעבר לים ושבה לישראל היישר לתוך קמפיין חדש להלבשה תחתונה. מדר סיפרה שכמו רבים - גם היא נפגעה כלכלית בתקופת הקורונה ואף שקלה לפרוש מהדוגמנות. לשמחתה, היא מצאה דרך להתגבר על המשבר

 

לוהטת. ניבר מדר (צילום: דודי חסון)
לוהטת. ניבר מדרצילום: דודי חסון

 

אחרי שסיימה את סיבוב העבודה שלה מעבר לים וגם התחדשה בבן זוג, הדוגמנית ניבר מדר (26) שבה לישראל וקטפה קמפיין חדש.

 

הבוקר (ה') הגיעה הדוגמנית לסט צילומי קמפיין אביב-קיץ של מותג ההלבשה התחתונה והפיג'מות "אינטימה", שם הצטרפה לפרזנטורית הנוספת של הקמפיין, אנה ארונוב. במהלך הצילומים סיפרה מדר שנפגעה כלכלית בתקופת הקורונה ואף שקלה לפרוש מהדוגמנות, אך בסופו של דבר מצאה את הדרך להתגבר על המשבר ולהמשיך בעבודה שהיא כל כך אוהבת.

 

כאמור, מדר נמצאת בחודשים האחרונים בזוגיות טרייה, עם תומר טליאס (22), המוכר גם בתור האקס של הדוגמנית סופיה מצ'טנר. לאחרונה סיפרה מדר בריאיון ל-ynet: "למערכת הזאת נכנסתי מפוכחת ואחרת. בדיעבד אני יכולה להגיד שבעבר חיפשתי יציבות באנשים אחרים כי לא הייתה לי כזאת. זאת אחת הסיבות לכך שיצאתי עם גברים בני 40 ומעלה כשהייתי בת 20־21. חיפשתי דמות שתחזיק אותי, מישהו שהוא כבר יציב בחשיבה שלו ויודע מה הוא עושה בחיים". מדר הוסיפה: "ברור שהזוגיות עם תומר, שהוא צעיר ממני, היא אחרת. אבל השוני כאן הוא לא בגלל הגיל אלא בגלל הבדלי התרבויות. מדובר בבחור ישראלי, וזה עולם אחר. זה מרגיש לי בית. מרגיש לי נכון. מרגיש שיש קרקע. היום אני לא מחפשת עמוד שדרה בבן זוגי אלא בעצמי בלבד. נכון שיש בי ביטחון מתוך מערכת היחסים, אבל יש לי את הביטחון בעצמי, וזה הרבה יותר משמעותי לי. אני בתקופה מאוד טובה".


מצטרפת לקמפיין (צילום: דודי חסון)
מצטרפת לקמפייןצילום: דודי חסון

פוזות למצלמה (צילום: דודי חסון)
פוזות למצלמהצילום: דודי חסון

מה שלום בן הזוג החדש? (צילום: דודי חסון)
מה שלום בן הזוג החדש?צילום: דודי חסון

חושבת בשכיבה (צילום: דודי חסון)
חושבת בשכיבהצילום: דודי חסון

צילום: דודי חסון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018