ריחו"ל

אחרי הפרידה: אילון מאסק והאקסית הביאו לעולם בת שנייה

המיליארדר ובת זוגו לשעבר, הזמרת גריימס, הביאו לעולם בת משותפת שנייה. התינוקת, שזכתה לשים המוזר Exa Dark Sideræl, נולדה בחודש דצמבר האחרון, שלושה חודשים לאחר שהשניים נפרדו

אילון מאסק וגריימס (קרדיט: Gettyimages)
אילון מאסק וגריימסקרדיט: Gettyimages

 

חצי שנה לאחר שנפרדו, אילון מאסק ובת זוגו לשעבר, הזמרת גריימס, חשפו כי הביאו לעולם בת שניה בעזרת אם פונדקאית. בריאיון למגזין "ואניטי פייר" מוקדם יותר השבוע סיפרה הזמרת כי בתם נולדה בחודש דצמבר האחרון, והוסיפה כי השניים החליטו להעניק לה את השם Exa Dark Sideræl, אך בכוונתם לקרוא לה Y.

 

רגע לפני שתרימו גבה בנוגע לשם הנבחר, נזכיר כי לבנם הבכור החליטו מאסק וגרימס להעניק את השם המאוד קליט X Æ A-12, וכמובן שזה הגיע עם הסבר: "ה-X מייצג משתנה לא ידוע", חלקה גריימס, ואנחנו מבטיחים לכם שזה רק הולך ומשתפר. "Æ הוא איות של AI (אהבה/בינה מלאכותית) והסיומת של השם, A-12, הוא התייחסות למטוס שנבנה עבור ה-CIA בשנות השישים. A-12 , שזה בעצם Sr-17, שזה המטוס החביב עלינו. בלי נשק, בלי אמצעי הגנה, רק מהירות. נהדר בקרב אך לא אלים".

 

לצערם של השניים (וקצת לשמחתו של הילד), כמה ימים לאחר מכן נודע להורים הטריים כי על פי חוקי המדינה אין אפשרות לשלב ספרות בשם פרטי ולכן השניים נאלצו לשנות את השם של בנם ל-X Æ A-Xii.

 

יצירתיים. אילון מאסק וגריימס (קרדיט: Gettyimages)
יצירתיים. אילון מאסק וגריימסקרדיט: Gettyimages

 

ויש לנו חדשות טובות ל-Y הקטנה. בריאיון הוסיפה גרימס כי היא מודעת לכך שלא לכולם קל לעכל את השמות "המיוחדים" שהחליטו השניים להעניק לילדיהם, ובמידה ובתה תרצה לשנות את שמה ביום מן הימים היא לא תתנגד לכך. המלצת המדור: לשריין תור במשרד הפנים ASAP.

 

נזכיר כי בחודש ספטמבר האחרון המיליארדר ובת זוגו הזמרת נפרדו אחרי שלוש שנים של זוגיות צמודה. מאסק אישר את הידיעה והוסיף כי השניים ימשיכו לשמור על יחסים טובים. "נפרדנו אך אנחנו עדיין אוהבים זה את זו, נפגשים לעיתים קרובות ושומרים על יחסים מצוינים".

 

בריאיון למגזין התייחסה גריימס למצב היחסים בינה לבין האקס, ואמרה כי היא רואה את אילון כחבר טוב, ולכל אחד מהם יש חיים נפרדים משלו. "אנחנו גרים בבתים נפרדים, אבל אנחנו החברים הכי טובים. אנחנו מתראים כל הזמן. יש לנו את הקשר שלנו ואני לא מצפה שאנשים אחרים יבינו זאת". חלום שלנו לשמוע אתכם צועקים את השמות של הילדים בביקור הבא בגינה. שיהיה במזל! 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018