רכילות+

אגם רודברג: "חושבת לפעמים על כל מה שעברתי. לא הייתי מאחלת את זה לילדים שלי"

כשהיא נמצאת בחודש שמיני להריונה השני, השחקנית מודה שקשה לה יותר הפעם, ובאותה נשימה מתגעגעת לעלות על הבמה בתיאטרון. וגם: למה היא לא חושפת את בתה הלני ברשתות, איזה חשקים יש לה ומה היא תעשה אם ילדיה ירצו להיות שחקנים? צפו

 

 

על סט הצילומים של מותג בגדי ההיריון Babe, אפשר למצוא מיץ תפוזים בשפע, לבקשת הפרזנטורית אגם רודברג שנמצאת בחודש השמיני להיריונה השני, וברשימת החשקים שלה מככב פרי ההדר. והוא לא לבד: "לא נעים לי להגיד אבל הקרייבים שלי בהיריון הזה הם פיתה כוסמין עם שוקולד השחר, ואני תוקעת כמויות של שוקולד! פתאום בא לי לשתות מיץ תפוזים כל הזמן, שניצל תירס, גלידות עתירות שומן... אחרי זה ניתן בראש, אני מקווה". 

 

בחודש הבא רודברג צפויה להביא לעולם אח או אחות קטנים לבתה הבכורה הלני, שביוני ימלאו לה שנתיים - אך רודברג עוד לא חשפה אותה לקהל הרחב. "לא דחוף לי להראות אותה, אני מרגישה שהיא צריכה לבחור את זה, גם אם זה יהיה בגיל צעיר. אני מרגישה שזה משהו שצריך לבוא ממנה".

 

למי היא דומה?

"הרבה אומרים לאבא, עכשיו היא מתחילה להיות דומה לי, לא יודעת".

 

ובאופי?

"לא יודעת, לא נראה לי שהיא תהיה שחקנית..."

 

את כל כך הרבה שנים בתעשייה, הרבה יותר ממחצית חייך.

"התחלתי בגיל 10. זה כל חיי בערך. אני חושבת לפעמים על כל מה שעברתי, אני לא חושבת שילד צריך לעשות את זה בגיל כזה. זה פחות נכון בעיניי, לא הייתי מאחלת לילדים שלי". 

 

עם זאת, היא מבהירה: "לא הייתי משנה שום דבר במסלול חיים שלי, כי אני בן אדם שמאמין שמה שצריך לקרות קורה, אבל לא הייתי מייעצת את זה לאנשים שאני אוהבת. כמו חברים שפונים אליי לגבי הילדים שלהם, אני מייעצת להם לחכות עם זה".

 

ואם הלני תבוא אלייך בגיל 10 ותרצה לשחק? לדגמן?

"זו שאלה שאני שואלת את עצמי הרבה. אני אייעץ לה לחכות עם זה".

 

לא מספרת אם יש לה בן או בת. אגם רודברג  (צילום: זוהר גור אריה )
לא מספרת אם יש לה בן או בת. אגם רודברג צילום: זוהר גור אריה

 

בין סט אחד לשני, רודברג בת ה-36, שלקחה בהיריון הנוכחי הפסקה מבימות התיאטרון, מודה שקשה לה יותר הפעם. "עם הלני היה לי הרבה יותר קל, כי לא הייתה לי עדיין ילדה לטפל בה בבית, ושיחקתי בתיאטרון יחסית עד שלב מתקדם. פה, קיבלתי החלטה לא לחזור לתיאטרון ובדיעבד אני לא בטוחה שזו הייתה החלטה חכמה מצידי. יש משהו בזה שאת הולכת לעבודה ומשחקת על הבמה ונוסעת ברחבי הארץ להצגות. למרות שזה קשה ומצריך מלא אנרגיה, זה יותר מעביר את הזמן.

 

"בהיריון הזה, יש לי דואליות ופחד להתלונן כי אני אומרת לעצמי 'סתמי את הפה', אני נכנסת להיריון מהר ויש לי כל כך הרבה חברות שעוברות טיפולים, ואני כל כך מעריכה אותן. מצד שני באמת קשה לי, מה אני אעשה? זה יותר מורכב. נשמע שאני רק מתלוננת אבל אם להיות אמיתית וכנה עם עצמי אז יותר קשה לי".

 

רודברג חושבת עוד רגע ומוסיפה: "אבל אני אחזור, אני מרגישה שאני בשלה. לא הייתי שם שנתיים ואני מאוד אוהבת לעבוד, זה כיף לי". 

 

חשק עז למיץ תפוזים. רודברג  (צילום: גיא כושי יריב פיין )
חשק עז למיץ תפוזים. רודברג צילום: גיא כושי יריב פיין

גדלה משבוע לשבוע. על סט צילומי Babe  (צילום: גיא כושי יריב פיין )
גדלה משבוע לשבוע. על סט צילומי Babe צילום: גיא כושי יריב פיין

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018