ריחו"ל

נוצצת כמו יהלום: ריהאנה הפכה לאמא

מזל טוב לריהאנה ולבן זוגה, הזמר אייסאפ רוקי, שהביאו לעולם בן בכור אחרי שנתיים וחצי של זוגיות. לאחר שהכוכבת בישרה על ההיריון, היא הצהירה שיש לה מטרה: "אני מקדמת את הרעיון של להיות סקסית. החברה גורמת לנשים בהיריון להרגיש שהן צריכות להסתתר, ואני לא מאמינה בשטויות האלה"

אמא טרייה. ריהאנה (צילום: GettyImages)
אמא טרייה. ריהאנהצילום: GettyImages

 

זה הזמן להגיד מזל טוב לריהאנה, שמעבר להיותה זמרת מצליחה, כוהנת אופנה ואחת הנשים השיקיות ביותר בהוליווד - הפכה כעת גם לאימא לבן בכור. אתר TMZ מדווח שהלידה התרחשה לפני קרוב לשבוע, ב-13 במאי, וכי שמו של התינוק עדיין לא ידוע.

 

הכוכבת בת ה-33 בישרה שהיא בהיריון בחודש ינואר, בעזרת תמונות שבהן חשפה בטן היריונית לצידו של בן זוגה, הראפר אייסאפ רוקי. בחודשים שקדמו להכרזה, נפוצו שמועות על כך שהזמרת בהיריון – אך מכיוון שהיא התמודדה במשך רוב שנות הקריירה שלה עם שמועות דומות שהתבררו ככוזבות – לא היה ברור אם הפעם הן אכן נכונות. כאמור, בסוף חודש ינואר אישרה הכוכבת שהיא אכן מצפה לתינוק ראשון.

   

 

אחרי שבמשך החודשים הראשונים היא שמרה את ההיריון בסוד, לאחר שהוא יצא לאור ריהאנה הקפידה להסתובב בעיקר בבגדים חשופים שהדגישו את בטנה ההולכת וגדלה. היא אף אמרה בריאיון: "אני מקדמת את הרעיון של להיות סקסית. כשנשים נכנסות להיריון, החברה גורמת להן להרגיש שהן צריכות להסתתר ושהן לא סקסיות כרגע, ואני לא מאמינה בשטויות האלה". היא הוסיפה: "לכן אני מנסה כרגע דברים שלפני ההיריון אולי לא היה לי האומץ לנסות. ככל שהבגד יותר קטן, גזור ועם רצועות – יותר טוב עבורי".

 

"מנסה דברים שלפני ההיריון אולי לא היה לי אומץ לנסות" (צילום: GettyImages)
"מנסה דברים שלפני ההיריון אולי לא היה לי אומץ לנסות"צילום: GettyImages

 

במגזין Vogue אף תהו אם היא עושה שינוי אופנתי בכל הקשור ללוק לא מתנצל של נשים הריוניות: "היא מכניסה ניצוצות לסטייל ההיריוני", אמרה למגזין הסטייליסטית ויועצת האופנה סולאנג' פרנקלין. "היא לא מסתתרת והיא לא מתאימה את עצמה בכוח. יש לה אנרגיה משתפכת ויופי שופע וחסר בושה".

 

יחד עם זאת, סיפרה הכוכבת שהמראה הזוהר שלה לא מגיע בקלות: "הפנים מתעגלות והופכות לשמנמנות, האף הולך ומתרחב. הכל מאתגר, החל מלהתלבש ועד להתאפר. אבל אני אוהבת אתגרים", אמרה והוסיפה: "יש את הזוהר של ההיריון, אבל יש גם ימים אחרים. במיוחד בשליש האחרון שבו את מתעוררת ואומרת לעצמך 'אני חייבת להתלבש?'".

גם נשים בהיריון יכולות להיות סקסיות (צילום: AP)
גם נשים בהיריון יכולות להיות סקסיותצילום: AP

 

ההורים הטריים החלו לצאת ביחד בשנת 2020, לאחר שהיו מיודדים במשך שנים, אך הכחישו בתחילה את העובדה שהם ביחד. רק לאחר חודשים ארוכים של שמועות לגביהם, אישר אתר People בנובמבר 2020 שהשניים אכן זוג. הם מצידם נמנעו מלהיראות ביחד בציבור, עד שבמאי 2021 הכוכב אמר בריאיון למגזין GQ שריהאנה היא "אהבת חיי" ו"האישה שלי". בנוסף אמר אז: "זה כל כך טוב יותר כשאתה עם האחת שלך. היא לבדה שוות ערך למיליוני אחרות ביחד. כשזה זה – זה זה. היא האחת".

ברכות! ריהאנה ואייסאפ רוקי (צילום: GettyImages)
ברכות! ריהאנה ואייסאפ רוקיצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018