רכילות+

גל גברעם חושפת: אני בדיכאון כבר חצי שנה

כוכבת הרשת ויוצאת "האח הגדול" מסבירה למאות אלפי עוקביה לאן נעלמה בחודשים האחרונים ומבטיחה: "יהיה בסדר, אני מטפלת בעצמי"

גל גברעם באחת ההופעות הבודדות שלה בחודשים האחרונים, ביום ההולדת של אורן אסידו (צילום: אמיר מאירי)
גל גברעם באחת ההופעות הבודדות שלה בחודשים האחרונים, ביום ההולדת של אורן אסידוצילום: אמיר מאירי

אחרי שהורידה את הרגל מהגז ברשתות החברתיות ושמרה על פרופיל נמוך בחודשים האחרונים, כוכבת הרשת ויוצאת "האח הגדול" גל גברעם משתפת את העוקבים שלה בכנות כי היא חווה דיכאון בחודשים האחרונים.

 

"לא בא לי לשקר", היא כותבת ומבהירה: "כי די, נמאס לי וזה כבר לא עובד כל כך (זה לא עבד גם פעם, תמיד הייתי גרועה בזה)". גברעם ממשיכה ומתארת את מצבה בחודשים האחרונים. "הכי הרבה נמאס לי מתחושת האכזבה שמסביבי ואני לוקחת כאן את מלוא האחריות ולא מחפשת אשמים כי לא כל אחד חייב להתמודד עם זה. לא כל בן אדם יכול להתמודד עם זה, לא כל בן אדם יכול או רוצה להכיל דבר כזה וזה בסדר. זה שאני לא עונה לטלפונים, כל אתרי החדשות והבידור שיודעים שאני כרגע לא מתראיינת. כל הגופים המסחריים ומשרדי היחצ שיודעים שאני כבר לא לוקחת עבודות חדשות. החברים שלי שפשוט הפסקתי לענות להם אחד אחת ובן הזוג שהתמודד עם כל כך הרבה דברים שהוא לא צריך".

 

גברעם לא מתביישת וקוראת לילד בשמו: "לא התביישתי בזה בעבר וגם לא היום, ומרגיש לי שהיום כבר יש לזה שם וכולם חווים את זה ויודעים על מה אני מדברת. אז אני בדיכאון כבר צי שנה. היו תקופות נמוכות יותר והיו ימים ממש טובים. ניסיתי לקפוץ בין לבין להישבר כמה שיותר לעצמי בתוך עצמי ועם עצמי כדי שאף אחד לא יראה, אבל אז הגיע הקש ששבר את גב הגמל ולא יכולתי יותר. הרמתי את הטלפון לסוכנת שלי ואמרתי לה לעצור הכל ואמרתי לאמא שאני שוב בדיכאון וזהו".


גל גברעם משתפת בסטורי (צילום: אינסטגרם)
גל גברעם משתפת בסטוריצילום: אינסטגרם

 

בהמשך הסטורי, גברעם גם מפיחה תקווה בלב העוקבים: "הפרופורציות שלי לגבי החיים השתנו מאוד, אני לא יודעת מה אני רוצה לעשות כרגע, אין לי מושג מה החלומות שלי יותר" היא כותבת, אבל מבהירה: "יהיה בסדר, אני מטפלת בעצמי ואני מודעת לעצמי וזה בסדר גמור, זו תקופה והיא תעבור. אז יהיו ימים טובים יותר, העיקר לא לכעוס על עצמי ולהמשיך בתוך השקר הזה".

 

נזכיר שגברעם השתתפה בעונה ה-11 של תוכנית הריאליטי "האח הגדול" בדצמבר 2020. היא הודחה תשיעית ויצא בלי פרס כספי, אבל פגשה שם את בן זוגה תום חיימוב. מאז שהשניים יצאו מהבית שבנווה אילן הם מטפחים מערכת יחסים צמודה, עברו לגור יחד ונתפסים כזוג דביק וצמוד גם באירועים וגם ברשתות החברתיות.

 

בחודשים האחרונים כוכבת הרשת לא ממש נראתה באירועים מתוקשרים ושיתפה פחות ברשתות החברתיות, כשבשבועות האחרונים, קצת לפני שחרורה מצ"״ל - בסוף חודש דצמבר - היא כבר הפסיקה לתפעל את האינסטגרם לגמרי, מה שגרם למעריציה הרבים לדאוג ולכתבי הבידור לשאול לשלומה. כעת כאמור, היא חושפת את הסיבה לשקט התעשייתי. המדור מאחל בריאות ושולח חיבוק.


עם הבויפרנד, תום חיימוב (צילום: אור גפן)
עם הבויפרנד, תום חיימובצילום: אור גפן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018