שייק יור בום בום: הנסיך וויליאם מנענע את הישבן

הדוכסים מקיימברידג' הגיעו לביקור מלכותי בחוות קקאו שבחוף הופקינס, שם תושבי המקום קיבלו את פניהם בריקוד סוחף שגרם לקייט לפצוח בריקוד ולנסיך וויליאם לנענע. "היה לנסיך קצב יפה", סיפרה תושבת המקום. צפו

 

 

הנסיך וויליאם וקייט מידלטון נשלחו על ידי המלכה אליזבת לסיור מלכותי בקאריביים במטרה לחזק את הקשרים המלכותיים. ברגע האחרון הצליחו השניים "לדחוף" ביקור נוסף בחוות הקקאו שבחוף הופקינס, שם קיבלו אותם תושבי המקום בריקוד סוער, שסחף אליו גם את הדוכסים.

 

מידלטון, כהרגלה, מיד שיתפה פעולה ופצחה בריקוד יחד עם תושבי המקום, ובצעד מאוד לא צפוי גם בעלה, הנסיך וויליאם, הצטרף בתנועות אגן מרשימות, כאלה שגרמו לתושבי המקום להריע ולוויליאם להסתיר את פניו במבוכה. "הנסיך נענע את מותניו לצלילי המוזיקה והיה לו קצב יפה. היה לי לעונג", אמרה הגברת קאצ'ו שרקדה עם הנסיך, ולא שכחה לשבח גם את הדוכסית: "גם קייט הייתה מצוינת, בהחלט יש בה מן התרבות של בני הגאריפונה".

 

 
לאחר שהסתיים החלק של הריקודים הדוכסים מקיימברידג' המשיכו בסיור והתרשמו מחוות הקקאו. השניים קיבלו הסבר מפורט על איך מייצרים פולי קקאו ואת כל התהליך עד שהם הופכים להיות שוקולד. המדריך שעשה להם את הסיור הראה להם כיצד הפעולה נעשית, מה שגרם לקייט להתרשם ולוויליאם לחשוש לאצבעותיו: "אתה גורם לזה להיראות מאוד קל", אמרה הדוכסית, והנסיך הצטרף: "אם הייתי עושה את זה הייתי מאבד אצבע".
 
ובכל זאת, נראה שוויליאם כן היה מוכן לקחת את הסיכון ולאבד אצבע או שתיים, לפחות זו התחושה שקיבלו תושבי המקום לאחר שהנסיך שאל האם ניתן להצטרף לכוח העובד. "האם אתה מעסיק חניכים? אפשר לבוא לעבוד אצלך?", שאל הנסיך את חוליו סאקי, הבעלים של חברת השוקולד המשפחתית. וויליאם, קח בחשבון שמחוות הקקאו לא מכניסים דיבידנדים מלכותיים (של מיליונים) כל שנה. רק אומרים.
 
אנחנו לא נירגע בקרוב. הנסיך וויליאם, קייט מידלטון והגברת קאצ'ו (צילום: Gettyimage)
אנחנו לא נירגע בקרוב. הנסיך וויליאם, קייט מידלטון והגברת קאצ'וצילום: Gettyimage

הכי אקזוטיים (צילום: Gettyimage)
הכי אקזוטייםצילום: Gettyimage

לא, אתם משהו (צילום: Gettyimage)
לא, אתם משהוצילום: Gettyimage

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018