רכילות+

איתי גלו: "אני קם בבוקר ואומר שאני רוצה לעשות להיט עם ג'סטין ביבר"

הוא אחד מהתקליטנים המצליחים במדינה ועכשיו גם מפיק מוזיקלי לוהט - עם להיטים של עדן בן זקן ונועה קירל ברזומה. הוא בטוח שקירל היא הביונסה הבאה, חולם לעבוד עם ג'סטין ביבר ומודה על כל יום שבו מתאפשר לו לעשות את מה שהוא אוהב. צפו

 

 

בשנה האחרונה שמו של איתי גלו הפך למוכר מאוד – ולא רק אצל זוגות שעומדים להתחתן. הדי. ג'יי המצליח, שתקלט בחתונות הכי גדולות בביצה, חתום על הלהיט "מועבט" עם עדן בן זקן, ולאחרונה יצא השיר "פעמון" אותו יצר עם אחת, נועה קירל. "זה מטורף! כשהן נכנסות אליי לאולפן אני מתרגש לראות אותן מוציאות מהפה ביט שעשיתי. הן באמת מאמינות שמה שאני עושה זה טוב והן הולכות עם הדעה המוזיקלית שלי. זו חוויה שאי אפשר להסביר".

 

קמת בבוקר ואמרת "אני רוצה לעשות להיט עם נועה קירל?"

"אני קם בבוקר ואני אומר שאני רוצה לעשות להיט עם ג'סטין ביבר. החלומות שלי הם גדולים".

 

חשבת שנועה תסכים?

"לא. לא חשבתי שהיא תסכים אבל אני לא מתבייש לנסות. אני אנסה עם כל אומן. הרבה יגידו לי 'לא' ויכול להיות שיגידו לי 'כן'".

 

איך היה לעבוד איתה?

"אין מקצוענית כזו. אני חייב להגיד, לא ממקום של רק לפרגן אלא להגיד את האמת. היא חיה, מגיע לה, היא תהיה ביונסה ומעלה. אני מאמין בנועה עד הסוף. אני בטוח שבעוד כמה שנים, אם את תעשי איתי ריאיון ואני אגיד לך שעשיתי שיר עם נועה קירל, זה יהיה כמו שעשיתי שיר עם ג'סטין ביבר. ככה אני מאמין בה. מגיע לה והיא תהיה שם, אין לה שני. היא כוכבת, היא נותנת מעצמה הכל וכל הכבוד לה".

 

 (צילום: פיני סילוק)
צילום: פיני סילוק

 

גלו בן 36, וברזומה המקצועי שלו כדי.ג'יי אפשר למצוא כמה מהחתונות הכי מפורסמות בביצה. הוא תקלט אצל נטע אלחמיסטר ורמי גרשון, קורל סימנוביץ וסרג'י רוברטו, לירן כוהנר וגיא גיאור, וממש לאחרונה הוא אפילו ניגן בחתונה של ניב סולטן ומאור שוויצר. אבל הכל התחיל בחתונה של  בר רפאלי עם עדי עזרא, שאפשר לומר שהכניסה אותו למעגל הסלבס היוקרתי. "היא באמת חברה, היא באמת בן אדם טוב", הוא אומר וניתן לראות עליו שהוא נכנס לעמדת מגננה.

 

ב"רפאליס" צפית?

"ראיתי רק את הפרק הראשון והשני והתרגשתי. ואני מכיר את זה מבפנים וגם שלחתי הודעה לבר ואמרתי לה שאני ממש אוהב את זה והיא נראית שם מדהים".

 

שמעת ביקורות?

"כל הביקורות שאני שומע הן רק טובות. כל מי שמדבר איתי אומר לי 'וואו, איזה יופי', ואני ראיתי את הפרק הראשון והשני והתרגשתי".

 

כל ניסיון להוציא ג'וס מגלו על הדוגמנית נתקל בחומה בצורה, בכל זאת, אשתו גל היא אחת מחברותיה הטובות ביותר. אבל הדי.ג'יי שומר על פוקר פייס, מתעקש שהוא לא ראה את הפרקים, לא מודע לתגובות הרעות ואפילו לא מבלה יותר מדי עם בני הזוג ("יוצא לי, לא הרבה. אין לי כל כך הרבה זמן").

 

יכול להיות שזה נכון, אבל יותר הגיוני שהוא פשוט לא רוצה להרגיז את גל (גלו הונדרט - ע"ח). אשתו ובנותיו (האני, אמי וליבי) הן הדבר החשוב ביותר בחייו, והוא מדגיש זאת פעם אחר פעם. ואם מישהו חושב שלהיות נשואה לאיש חיי לילה זה פחות מאידיאלי – שיחשוב שוב. "כל מי שרואה אותי עכשיו, כל אבא טרי או מי שרוצה להיות אבא - לך תהיה די.ג'יי, זו העבודה המושלמת לאבא. אתה כל היום בבית ואז יוצא לאירוע".

 

"די.ג'יי זו העבודה המושלמת לאבא. אתה כל היום בבית ואז יוצא לאירוע" (צילום: פיני סילוק)
"די.ג'יי זו העבודה המושלמת לאבא. אתה כל היום בבית ואז יוצא לאירוע"צילום: פיני סילוק

 

איך באמת נראה סדר היום שלך?

"אני מסיים חתונה או אירוע בסביבות ארבע - חמש בבוקר, חוזר הביתה וקם בסביבות עשר. הדבר הראשון שאני עושה זה להתקשר לגל לשאול איך היה בבוקר עם הבנות. איך האני הלכה לגן, איך היא הרגישה, איך אמי, איך ליבי. אני חייב לדעת שהכל בסדר, שהן הרגישו טוב, שהן הלכו בכיף לבית הספר ולגנים. אם לא - אני בלחץ. ואז מגיע אחר הצהריים, שזו השעה שאני הכי אוהב ביום, ואני מוציא את הבנות שלי מהגן ומבית הספר. לא תמיד יוצא לי בגלל אילוצים של עבודה אבל הן הדבר שהכי חשוב לי בחיים ואני נותן את כל כולי לזה".

 

אתה חושב שלגל יש חששות מהמקצוע שלך?

"אני מאמין שלא ואני אעשה הכל שלא".

 

יש פיתויים?

"זה יישמע הכי סאחי שיש ואני מצטער אבל בתור די.ג'יי אין יותר מדי פיתויים כי אתה כל הזמן מתקלט. אני מאוד מרוכז במה שאני עושה. אני זוכר שכשהייתי ילד תמיד אמרו לי 'אתה די.ג'יי, בטח אתה עם בנות וזה'. אז לא, אתה עובד. בזמן שכולם נהנים וחוגגים אתה עובד אז אין באמת זמן. אתה פותח את המסיבה כשאף אחד לא מגיע ואתה סוגר את המסיבה אחרי שכולם הולכים".

 

נשים מתחילות איתך?

"לא. תתחילו איתי! אולי גל תקנא".

 

נשמע סאחי.

"אני סאחי בצורה מביכה. בלי כלום. ברמה של לא יין, לא אלכוהול, לא סיגריות, לא סמים. אני הדי.ג'יי הכי סאחי שיש. כשאני עולה על העמדה זה סוג של סם אחד גדול בשבילי. אני מרגיש כל כך עוצמה וכוח שאני רק רוצה לעשות את זה. אני נלחם כדי להוכיח שאני יודע מה אני עושה, זה מגיע מהלב, זה באמת משהו שמגיע מתוך העצמות שלי. אני באמת אוהב את זה".

 

"כשאני עולה על העמדה זה סוג של סם אחד גדול בשבילי" (צילום: פיני סילוק)
"כשאני עולה על העמדה זה סוג של סם אחד גדול בשבילי"צילום: פיני סילוק

 

ניכר בגלו ובהתרגשות ובהתלהבות שהוא מדבר על המקצוע, שהוא חי את החלום שלו מילדות. דווקא הפירסום שהגיע יחד איתו – לא היה מתוכנן. "לא חלמתי שאני אהיה על השער ולא חלמתי שמגיע לי. זה דבר ענק. זה צעד גדול מאוד בחיים שלי וזה מרגש אותי שבכלל קיבלתי את האפשרות לעשות את זה. מילד שהתחיל בתור די.ג'יי בשכונה ועשה בת מצוות וימי הולדת במקלטים ובבתי ספר, ורץ עם רמקולים ברחוב - ופתאום מצלמים אותי לשער. אני בשוק, אני באמת לא יודע להסביר כמה זה גדול בשבילי".

 

באיזה גיל באמת התחלת?

"אני חושב שהפעם הראשונה שהייתי די.ג'יי היה בגיל עשר וחצי 11, כשניגנתי באחת ההפסקות בבית הספר, ומאותו רגע ועד היום אני חי את החלום. 

 

"עד כיתה ד' בערך הציונים שלי היו מאוד גבוהים. אני לא אשכח שסיימתי מבחן במתמטיקה וקיבלתי 100. הסתכלתי וראיתי את הציון, עבדתי כל כך קשה והגעתי לזה. אוקי, מה עכשיו? אמרתי שאני אפסיק ללמוד. התחלתי להפריע, יש לי בעיות קשב וריכוז, אני דיסלקטי, אני לא יודע לקרוא, לא יודע לכתוב כמעט, היפראקטיבי בטירוף, הכל התחיל להתפוצץ לי בפנים. הייתי ילד מופרע ורכזת השכבה הוציאה אותי מבית הספר ואמרה לאמא שלי 'או שהוא יהיה בברזלים והוא יהיה ילד בעייתי, או שתקחי אותו לאיזו פנימייה שתסגור אותו ותיתן לו דברים אחרים לעשות כי הוא לא רוצה ללמוד', וזה נכון, לא רציתי ללמוד.

 

"היא נתנה לי לקרוא על מוזיקה - זה קרה בחדר האור קולי של בית הספר - ומשם התחיל התהליך. התחלתי לקרוא על אבבא, קווין, כוורת, שלמה ארצי, אריק איינשטיין, מה קורה בעולם המוזיקה, וזה התחיל לעניין אותי. באותה נקודה התחלתי לעשות הפסקות פעילות בבית הספר. פתחתי מעין תחנת רדיו והתחלתי לשים מוזיקה. עשיתי ימי הולדת בכל המקלטים באזור תל אביב, רמת גן, גבעתיים. חרשתי על כל ילד שעשה מסיבה. משם התחיל התהליך. אפשר להגיד שמגיל עשר עד עכשיו, כשאני בן 36, אני עושה את זה 24/7, אני חולם את זה, אני נושם את זה ובכל פעם שאני עולה לבמה אני מסתכל על הקהל, מסתכל לשמיים ואומר 'תודה רבה אלוהים שהגעתי לרגע הזה שאני יכול לעשות את מה שאני אוהב'".

 

"אני מסתכל לשמיים ואומר 'תודה רבה אלוהים שהגעתי לרגע הזה שאני יכול לעשות את מה שאני אוהב'" (צילום: פיני סילוק)
"אני מסתכל לשמיים ואומר 'תודה רבה אלוהים שהגעתי לרגע הזה שאני יכול לעשות את מה שאני אוהב'"צילום: פיני סילוק

 

מחר יש לך חתונה של זוג מפתח תקווה, אבל גל גדות מרימה לך טלפון שהיא רוצה אותך לבת מצווה של הבת שלה. אתה מבטל את הזוג?

"לא. זה לא יקרה. גם לא בשביל גל גדות. גם המחשבה שאני די ג'יי רק של סלבס – אני פנוי לכל מי שרוצה להתחתן".

 

אתה חושב שחצית את הקו מ"הדי.ג'יי של הסלבס" לסלב?

"לא. ואני לא רואה את עצמי בתור סלב אלא בתור אומן, מישהו שעושה מוזיקה. זה החלום של הדרך שהתחלתי, להגיע למצב שאנשים רוצים לשמוע את המוזיקה שאני עושה".

 

החשיפה לא חשובה לך?

"חשובה לי החשיפה למוזיקה. חשוב לי שאנשים יהיו חשופים למה שאני עושה. נגיד מה שעשיתי בהוליווד, זה לא כדי שאני אהיה סלב, זה כדי שאני אוכל להגיד 'הנה, ניגנתי בשלט של הוליווד', שזה חלק מהתהליך שלי כדי.ג'יי".

 

לא רק די ג'יי רק של סלבס: "אני פנוי לכל מי שרוצה להתחתן" (צילום: פיני סילוק)
לא רק די ג'יי רק של סלבס: "אני פנוי לכל מי שרוצה להתחתן"צילום: פיני סילוק

 

איך זה קרה באמת?

"הוליווד? בדיעבד, כשאנחנו עוד מעט שנה וחצי אחרי, המחשבה של לעזוב את הבית, את הבנות שלי, את המשפחה שלי ולטוס כיוון אחד לארה"ב רק כדי להגיד 'אני הולך לתקלט בהוליווד' - לקח לי שלושה חודשים וחצי לעשות את זה.

 

"זה היה יעד מבחינתי, אז הרמתי טלפון לחברים בלוס אנג'לס ואמרתי להם שאני רוצה לנגן בשלט של הוליווד. הם אמרו לי: 'אוקיי - זה כמו שתבקש לתקלט בבית של דונלד טראמפ, זה לא יכול לקרות'. אמרתי שאין מצב, אני ראיתי את טייסטו מנגן בהרים האדומים, ראיתי את דיוויד גואטה מנגן בדובאי, ראיתי את כולם מנגנים על מקומות אייקונים בעולם ואני רוצה - הדי.ג'יי מישראל - לעזוב את הכל ולהגשים את החלום. אמרו לי 'אל תגיע. אל תבוא לפה. אף אחד בעולם לא דרך על השלט'. ואז כשהגעתי אמרו לי 'טוב, בטח אתה רוצה לתקלט ליד השלט'. והסברתי שלא. 'אני רוצה לתקלט בתוך השלט, בתוך האות L'. אמרו לי שאין דבר כזה. עבדתי בזה שלושה חודשים: להשיג אישורים, דיברתי עם העירייה, הרשויות, עזבתי הכל - שלושה חודשים לא ראיתי את הבנות שלי, את המשפחה שלי, כלום. שלושה חודשים עד שקיבלתי את האישור שזה חוקי, הגיע התאריך, אני בא לצאת - צלמים, סנפלינג, אמבולנסים, משטרה, כיבוי אש, אבטחה, הכל מאורגן! וקיבלתי קורונה".

 

קלאסי.

"נכון. עכשיו צריך לדחות הכל, אני לא יודע בכמה זמן... בסוף זה קרה וזו הייתה הרפתקה גדולה. זה פרויקט ענק שעשיתי בחיים שלי".

 

מזהים אותך ברחוב?

"לא. אולי עכשיו יראו אותי ויזהו".

 

את האמת, אתה חושב שקצת "עלה לך"?

"אני באמת לא רוצה לחשוב שעלה לי כי אני באמת עושה הכל מהלב. אני מנסה להיות אני ואין מה לעלות. אני עושה את המוזיקה שלי, אני מתקלט, אני בסך הכל די.ג'יי".

 

"אמרתי לחברים בלוס אנג'לס שאני רוצה לנגן בשלט של הוליווד. הם אמרו לי: 'זה לא יכול לקרות'" (צילום: פיני סילוק)
"אמרתי לחברים בלוס אנג'לס שאני רוצה לנגן בשלט של הוליווד. הם אמרו לי: 'זה לא יכול לקרות'"צילום: פיני סילוק

"לנגן בשלט של הוליווד היה יעד מבחינתי" (צילום: פיני סילוק)
"לנגן בשלט של הוליווד היה יעד מבחינתי"צילום: פיני סילוק

"חשובה לי החשיפה למוזיקה. חשוב לי שאנשים יהיו חשופים למה שאני עושה" (צילום: פיני סילוק)
"חשובה לי החשיפה למוזיקה. חשוב לי שאנשים יהיו חשופים למה שאני עושה"צילום: פיני סילוק

"אני באמת לא רוצה לחשוב שעלה לי כי אני באמת עושה הכל מהלב" (צילום: פיני סילוק)
"אני באמת לא רוצה לחשוב שעלה לי כי אני באמת עושה הכל מהלב"צילום: פיני סילוק
 

 

 צילום: פיני סילוק

סטיילינג: זוהר מאירי

איפור ושיער: נופר כהן

הפקה: ערן רחמני

צילום וידאו: ירון שרון

 

קרדיטים לבוש:

 

סווצ'ר שחור תמונה עם פעמונים:

סווצ׳ר שחור פקטורי 54

מכנס טומי הילפיגר לפקטורי 54

 

חליפת טרנינג ירוקה:

פקטורי 54

טי שרט לבנה trash

נעליים לבנות פומה לפקטורי 54

משקפי שמש eye society

 

ג׳קט ומכנס קורדרוי צהוב:

ליוויס לפקטורי 54

טי שרט כחול כהה פקטורי 54

משקפי שמש eye society

 

לוק ג'ינסי תכלת:

ג׳קט ג׳ינס ליוויס לפקטורי 54

חולצה תכלת trash

ג׳ינס trash

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018