בכוונה? מייגן מרקל עוקצת את המלכה אליזבת

הנסיך הארי ומייגן מרקל ממשיכים לגרוף כותרות לאחר שהגיעו לפתיחת משחקי האינוויקטוס בהולנד, והדוכסית עלתה לבמה עטויית יהלומים, עקצה את המלכה ונישקה את בעלה. ובינתיים בבריטניה: הנסיך צ'רלס מטפס על הקירות מעצבים

נוצצת מיהלומים. מייגן מרקל (צילום: Gettyimage)
נוצצת מיהלומים. מייגן מרקלצילום: Gettyimage

 

הנסיך הארי ומייגן מרקל ממשיכים לככב בכותרות בזכות הביקור שלהם בהולנד לטובת משחקי האינוויקטוס (טורניר ספורט פאראלימפי רב-ענפי בינלאומי לחיילים ויוצאי צבא). הדוכסים הגיעו לטקס פתיחת המשחקים ומי שמשכה מיד את מלא תשומת הלב הייתה כמובן מרקל, שאולי עזבה את המלוכה עם בעלה, אבל ממשיכה ליהנות מהעושר המשפחתי.

 

הדוכסית ענדה עגילי אזמרגד ואוסף צמידים משובצים תואמים של קרטייה, שעל פי ההערכות שווים פי חמישה יותר מהשרשרת שענדה, שמוערכת בשווי של 12,800 פאונד. כמו כן, כל אחד מהיהלומים בעגילים שהיא ענדה היו גדולים משמעותית מטבעת האירוסים שהעניק לה הנסיך הארי, שמוערכת בשווי של 271,000 פאונד.

 

כמובן שהדוכסית לא פספסה את ההזדמנות לעקוץ קצת את משפחת המלוכה על הבמה, כשאמרה למשתתפים בטורניר כי היא והארי יודעים מה זה "לשרת". נזכיר כי בעקבות המגזיט של הדוכסים, המלכה הודיעה רשמית כי השניים "לא ימשיכו את חובותיהם ולא יישאו באחריות שמוטלת על מי שחי חיים של שירות ציבורי". בתגובה, אמרו הארי ומייגן: "כולנו יכולים לחיות חיים של שירות ציבורי, זה אוניברסלי". כאמור, בחירת המילים של מרקל הייתה מכוונת מאוד, כשאמרה על הבמה: "תודה רבה על השירות שלכם ותודה לכל המשפחות והחברים שנמצאים כאן ותמכו בכם לאורך כל הדרך. כי זה שירות, זו מסירות וזו משפחת האינוויקטוס". 

 

דביקים. הארי ומייגן (צילום: Gettyimage)
דביקים. הארי ומייגןצילום: Gettyimage

 

בהמשך, מרקל הציגה את הנסיך הארי שעלה לבמה והיא לא חסכה בהשתפכויות: "יש לי הכבוד להציג בפניכם את מי שאתם הולכים לשמוע כעת. הוא בילה במשך הרבה לילות מאוחרים ובקרים מוקדמים בתכנון המשחקים האלה כדי להפוך אותם למושלמים עד כמה שאפשר עבור כל אחד מכם. לא יכולתי לאהוב אותו ולכבד אותו יותר ואני יודעת שרבים מכם מרגישים את אותו הדבר כי הוא חברכם הוותיק לאחר ששירת וסייר באפגניסטן. והוא האבא של שנינו ילדינו הקטנטנים, ארצ'י ולילי. בבקשה, קבלו את בעל המדהים, הנסיך הארי, הדוכס מסאסקס".

 

הארי הנרגש עלה לבמה, נישק את אשתו הדוכסית, לקח את המיקרופון ואמר: "תודה לך אהובתי". כמובן שצוות הצילום של נטפליקס, שהגיע עם הדוכסים לטורניר המשחקים על מנת לתעד כל רגע, לא פספס את הסצנה המרגשת והמאוד "אותנטית" של השניים.

 

 

נזכיר כי לפני שהגיעו להולנד עצרו הדוכסים מסאסקס בבריטניה, יחד עם צוותי הצילום של נטפליקס, על מנת לבקר את המלכה אליזבת והנסיך צ'רלס, שפחות התרשם מהמחווה. הדוכסים גם רמזו כי בכוונתם להגיע לבריטניה בקרוב עם שני ילדיהם לטובת חגיגות יובל הפלטיניום של המלכה אליזבת שצפוי להיערך בשבוע הראשון של יוני, אך יורש העצר פחות אהב את הרעיון שהם יגיעו לחגיגות. "הנסיך צ'רלס חושש שביקורם של הארי ומייגן יהפוך לקרקס תקשורתי ויסיט את תשומת הלב מאמו המלכה", מסר מקורב. כל זאת למרות שמקורות יודעי דבר מהארמון מספרים כי המלכה עצמה דווקא הייתה רוצה שהדוכסים יגיעו יחד עם ילדיהם. כזכור, הפעם האחרונה שאליזבת ראתה את ארצ'י הייתה בשנת 2019 ואת ליליבת היא לא פגשה מעולם.

 

וקצת על המפגש המלכותי החפוז שהיה: מקורות מהארמון סיפרו כי הנסיך הארי בירך את אביו בנשיקה אך בכל זאת המפגש היה "קפוא" במיוחד. הפגישה הייתה אמורה להתקיים בשעה 10:00 אך הדוכסים מסאסקס איחרו ונתנו לצ'רלס לחכות, מה שהשאיר להם בסופו של דבר רק 15 דקות יחד, מכיוון שצ'רלס נאלץ לעזוב לטובת טקס יום חמישי בכנסיית סנט' ג'ורג'. הדוכסית קמילה נשארה עם הדוכסים מסאסקס, ומקורות מהארמון מספרים כי זה לא מצא חן בעיניה בכלל: "קמילה לא התלהבה מלכתחילה לקחת חלק במפגש מכיוון שהיא חשבה שזה יהיה הכי נכון אם צ'רלס והארי יבלו זמן לבדם אך כשהיא שמעה שמייגן תהיה נוכחת היא הסכימה להצטרף. נזכיר כי הייתה זו הפעם הראשונה שבני המלוכה פגשו את מייגן לאחר הריאיון הסנסציוני לאופרה ווינפרי, במהלכו האשימה את בני המלוכה בגזענות. "בהתחשב ברקע, צ'רלס וקמילה היו מאוד עצבניים לקראת הפגישה. הם צריכים לבנות את האמון ביניהם מחדש".

 

"מה נעשה איתם?" הנסיך צ'רלס וקמילה (צילום: Gettyimage)
"מה נעשה איתם?" הנסיך צ'רלס וקמילהצילום: Gettyimage

 

וזה לא הכל. בחודש יולי האחרון פורסם כי הנסיך הארי כותב בימים אלה ספר זיכרונות חדש בו הוא יספר על חייו בארמון. הספר עתיד לצאת לאור בסוף, 2022 ובארמון כבר חוששים מכך. "אני בטוח שהדאגות לגבי הספר שהארי כותב מילאו חלק וקמילה הרגישה שהיא חייבת להיות שם - לא רק כדי לתמוך בצ'רלס אלא כדי לשמוע את כל מה שנאמר על מנת להבטיח שלא ייצאו משם ציטוטים שונים".

 

"אני כותב את זה לא בתור הנסיך שנולדתי אלא כאיש שהפכתי להיות. חבשתי כובעים רבים במהלך השנים והתקווה שלי היא שבסיפור האישי שלי - השיאים, השפל, הטעויות והלקחים שנלמדו, אני אוכל לעזור ולהראות שזה לא משנה מאיפה אנחנו מגיעים. יש לנו הרבה מאוד במשותף, יותר ממה שאנחנו חושבים. אני אסיר תודה על ההזדמנות לשתף את מה שלמדתי במהלך חיי ונרגש מכך שאנשים יוכלו לקרוא את הסיפור שלי ממקור ראשון, כשהוא מדויק ואמיתי", אמר הארי לאחר שפורסם כי הוא עובד על ספר חדש.

 

"צ'רלס הופתע מאוד מהחדשות וגם המלכה עצמה לא הוזהרה מראש. הספר אולי יהיה 'מאת הארי' אבל הוא כנראה נכתב על ידי מייגן מרקל", אמר מקורב למשפחת המלוכה, ומקור נוסף הוסיף: "בני המשפחה גלגלו עיניים כששמעו על הספר. אני חושב שלכולם פשוט נמאס לכעוס כשמדובר בשניים האלה. הארי ומייגן בילו את 18 החודשים האחרונים במה שהבטיחו למלכה שלא יעשו - הם מתפרנסים בזכות חייהם הקודמים וממעמדם הקודם כחלק מבני המלוכה. לצערנו זה היה כל כך צפוי באופן מדכא". זה הזמן לציין כי על פי דיווחים הנסיך צפוי לשלשל לכיסו 20 מיליון דולר - הסכום שקיבל כמקדמה עבור כתיבתו.

 

משדרים עסקים כרגיל (צילום: Gettyimage)
משדרים עסקים כרגילצילום: Gettyimage

 

ונחזור רגע להולנד, לעוד ניסיון נואש של מייגן מרקל להיות המאמי של העם. עם הגעתם להולנד זכו הדוכסים מסאסקס לקבלת פנים חגיגית ובין המברכות הייתה גם אשתו של אחד המתחרים, שהגיעה יחד עם התינוקת שלה ליבה. מרקל, שהייתה מודאגת מהירידה החדה בטמפרטורות מיד הסירה את המעיל שלה, שעולה 3,080 ליש"ט, ונתנה אותו לגברת על מנת שתכסה את התינוקת. "הם שני אנשים מאוד נדיבים ומכבדים", אמר אחיו של אחד המתחרים. לא נשקר, משהו בנו משתוקק לשמוע שהתינוקת המתוקה פלטה על המעיל, סתם ככה, בשביל הכיף.

 

"קחי את המעיל, הוא רק עולה כמו חודשיים שכירות" (צילום: Gettyimage)
"קחי את המעיל, הוא רק עולה כמו חודשיים שכירות"צילום: Gettyimage

"תבדקי שהתינוקת לא פלטה" (צילום: רויטרס)
"תבדקי שהתינוקת לא פלטה"צילום: רויטרס

 

ונסיים עם התמונה הזו, סתם בשביל הכיף (צילום: רויטרס)
ונסיים עם התמונה הזו, סתם בשביל הכיףצילום: רויטרס

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018