רכילות+

פרודתו של שולי רנד: "אני מבקשת להישפט. כל מה שכתבתי - אמת דיברתי"

מיכל רנד, אשתו בנפרד של שולי רנד, הגיעה לבית המשפט בהרצליה לדיון מול צופית גרנט, שתבעה אותה בגין לשון הרע. מיכל הגיעה נחושה להילחם על "זכות חופש הדיבור" שלה אך הופתעה לגלות כי טעתה בכתובת והדיון נערך בעיר אחרת

 

 

 

היום (ב') היה אמור להיערך דיון בבית המשפט בתל אביב בין מיכל רנד, פרודתו של שולי רנד, מול צופית גרנט, שתבעה את מיכל בגין לשון הרע בטענה שבמשך תקופה ארוכה השמיצה אותה ברשתות החברתיות. אך היה טוויסט לא צפוי בעלילה.

 

רנד עדכנה את התקשורת כי הדיון ייערך בבית המשפט בהרצליה, שם חיכו לה צלמים, אך לאחר דקות ארוכות גילתה להפתעתה כי טעתה במיקום והדיון מתקיים בבית המשפט בתל אביב. "זה בכלל במחוזי בתל אביב, חמודים", אמרה לנו רנד, ועדכנה שהיא נוסעת לשם מיד כי מחכים לה.

 

בדרך להילחם על האמת שלה. רנד (צילום: מוטי לבטון)
בדרך להילחם על האמת שלה. רנדצילום: מוטי לבטון

 

טעות בכתובת. מיכל רנד (צילום: מוטי לבטון)
טעות בכתובת. מיכל רנדצילום: מוטי לבטון

 

לטובת מי שלא עקב אחרי הטלנובלה בין שלישיית רנד-גרנט נזכיר כי בחודש נובמבר האחרון ואחרי שנתיים של זוגיות צופית ושולי נישאו כדת משה וישראל. מיכל, שהתקשתה להשלים את הזוגיות החדשה של בעלה לשעבר, השמיצה את צופית בכל מדיה אפשרית ואף פרסמה שיר על מגישת הטלוויזיה: "צופית, גבר נשוי עבורך זו הפסגה, תמיד ניזונה משאריות של אישה שמחפשת את בעלה באבודים".

 

וזה לא נגמר בזה: בדיוק לפני שבוע פרסמה מיכל פוסט בפייסבוק נגד שולי וצופית, לאחר שהשניים פרסמו תמונה מהחופשה שלהם, וכתבה: "לאן תגיע שולי רנד? הבן שלך כבר יומיים בבית החולים, הולך נופש ומצטלם עם הבדיחה של המשפחה שהקמת. מה בן אדם נורמלי עם שבעה ילדים, יוצאי חלציו, מתהדר בתמונה בנופש בזמן שבנו מאושפז. אתה אדם מרושע, נרקיסיסט והיא תגלה את זה". גרנט, שהתקשתה להתעלם מהפוסט הקשה, הגיבה: "שולי אהוב שלי, מותר לך לחיות, ראוי לך שתהנה והרעש יחלוף. כולם יודעים כמה אתה אוהב וחרד לישראל שלך, ואם לא היו הפרעות רעות, הייתם שניכם במקום הראוי לכם כאב ובן".

 

מוקדם יותר היום כשפגשנו את רנד ביקשנו את התייחסותה לדברים, וזו תגובתה: "אני מבקשת להישפט. אני מקווה שהשופט יהיה פתוח ושהדיון יהיה הוגן. אני מרגישה שכל מה שכתבתי - אמת דיברתי. אני מרגישה שזכות הציבור לדעת שהאומנים שמניפים דגל של מוסר הורידו את הדגל לרבע התורן. זו זכותי ואני מבקשת לשמור על הדבר היחיד שנשאר לי - זכות חופש הדיבור".

 

 
"קדימה, נוסעים לתל אביב" (צילום: מוטי לבטון)
"קדימה, נוסעים לתל אביב"צילום: מוטי לבטון
 
 
מטעם עורכי הדין בן ואדם קרפל, המייצגים את צופית גרנט, נמסר: "בית המשפט חייב את מיכל רנד לשלם לצופית למעלה מחצי מיליון ש"ח בזיקה לפרסומי לשון הרע חסרי כל בסיס. מיכל גם חויבה להסיר את כל הפרסומים. מיכל יוצגה בערכאה הראשונה בידי משרד פישר בכר, ובערכאת הערעור בידי עוה"ד רונה פריימן. שני משרדי עורכי הדין התפטרו מייצוג. את שני חלקי פסק הדין מיכל רנד מבזה ומסרבת לקיים. כך קבע בית המשפט. היום התקיים דיון בבקשה לאכוף את פסק הדין, ובנוכחות מיכל רנד בית המשפט קבע כי אם היא לא תתיישר ותסיר את הפרסומים עד מחר בשעה 16:00, יופעל כנגדה צו מאסר".
 
צופית גרנט ושולי רנד (צילום: לנס הפקות)
צופית גרנט ושולי רנדצילום: לנס הפקות
 
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018