ריחו"ל

עצמאות? לא עבור ילדי הסלבס

מדונה לא הסכימה שילדיה יצאו לדייטים עד גיל 18, ג'וליה רוברטס לא מוכנה שיצפו בסרטים שלה ובראנג'לינה חסמו גישה לגוגל בביתם. להיות הילדים של המפורסמים - לא מה שחשבתם

הגבלות ואיסורים! (צילום: Gettyimage)
הגבלות ואיסורים!צילום: Gettyimage

 

כשחושבים על הילדים של כוכבי הוליווד, קל מאוד לדמיין אותם מגיעים לבית הספר במכוניות פאר, קונים כל מה שהם רוצים ועורכים מסיבות בריכה בווילה המטורפת בה הם חיים כל שבוע - על חשבון הוריהם העשירים, שעסוקים מדי לבדוק מה הילדים שלהם עושים. ובכן - לא בדיוק. מסתבר שגם כוכבי הוליווד מפעילים את הסמכות ההורית שלהם על ילדיהם, לפחות מדי פעם. חשבתם שכוח וכסף קונים עצמאות? תחשבו שוב.

  

הגבלת צפייה: ג'וליה רוברטס

רק אל תצפו בסרטים שלה. ג'וליה רוברטס (צילום: Gettyimage)
רק אל תצפו בסרטים שלה. ג'וליה רוברטסצילום: Gettyimage
 

 

ג'וליה רוברטס היא אחת השחקניות המצליחות ביותר בעולם ורשימת הסרטים בהם כיכבה - כמעט בלתי נגמרת. בכל זאת, מי מאיתנו לא בכה כשריצ'רד גיר טיפס במדרגות החירום בסרט "אישה יפה"? אל תגידו שלא שקלתם לפתוח חנות ספרים לאחר שג'וליה התאהבה ביו גרנט ב"נוטינג היל", וכן, לחלקנו גם היה רצון לשבש חתונה בדיוק כמו ב"חתונה של החבר שלי". סרטיה של רוברטס הם עונג בלתי נגמר אבל מי שלא נהנים מהם אלו ילדיה, היות שהשחקנית אסרה עליהם לצפות בסרטים בכיכובה. "יש לנו הגבלות צפייה די נוקשות בבית שלנו. נמצא את הזמן המתאים כדי שנוכל לחלוק את זה ביחד אבל כן, זה לא יהיה בקרוב", אמרה רוברטס.

 

דייטים רק בגיל 18: מדונה  

בלי בחורים. מדונה ולורדס (צילום: אינסטגרם)
בלי בחורים. מדונה ולורדסצילום: אינסטגרם

 

למרות שמבט חטוף באינסטגרם של מדונה יכול לרמז על כך שאצלה בבית אין חוקים והכל פרוץ, מסתבר שלמלכת הפופ יש חוק אחד נוקשה מאוד עבור ילדיה וזה שאסור להם לצאת לדייטים לפני שהם מגיעים לגיל 18. תחילה החוק התייחס רק ללורדס אבל מאז הצטרפו גם התאומות אסתר וסטלה אז אנחנו מניחים שזה תקף לכולן. כמו כן, תגידו מה שתגידו אבל נראה שמדונה עצמה מקפידה לכבד את החוק הזה, בכל זאת - בן הזוג האחרון שלה לא היה רחוק משם מבחינת הגיל.

 

ולא רק דייטים בגיל 18: הזמרת סיפרה בעבר כי היא "לא מאפשרת טלוויזיה בשעות הערב המאוחרות, ג'אנק פוד ובלגן".

 

אסור לגגל על אמא ואבא: בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי

בלי גוגל. בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: Gettyimages)
בלי גוגל. בראד פיט ואנג'לינה ג'וליצילום: Gettyimages

 

הנה איסור שאנחנו ממש יכולים להתחבר אליו - זאת אומרת, אם היינו הילדים של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי. השחקנים המפורסמים אסרו על ילדיהם לחפש בגוגל את השמות שלהם ואפילו חסמו את האפשרות הזו מהמחשבים שלהם. "חסמנו בכל המחשבים את האפשרות לחפש את השמות של אנג'לינה ושלי. אני לא רוצה להיות תלוי במה שאנשים אחרים חושבים", סיפר פיט בזמנו, כשעוד היה נשוי לג'ולי. יש לנו הרגשה שמאז האיסור הופר ואנחנו רק יכולים לקוות שברנג'לינה העמידו צי של פסיכולוגים עבור הילדים המסכנים.  

 

אין מתנות בכריסמס: מילה קוניס ואשטון קוצ'ר

מי צריך מתנות עם הורים כאלה. אשטון קוצ'ר ומילה קוניס (צילום: GettyImages)
מי צריך מתנות עם הורים כאלה. אשטון קוצ'ר ומילה קוניסצילום: GettyImages

 

מכירים את זה שכל שנה בחנוכה אתם נאלצים להתנחם במטבעות שוקולד מצופים ותוך כדי לחלום על עץ כריסמס חגיגי עם מיליון מתנות מסביבו? אז הנה עץ כריסמס שלא הייתם רוצים לרוץ אליו בבוקר - העץ של אשטון קוצ'ר ומילה קוניס, שהודו כי הם לא אוהבים לפנק את ילדיהם במתנות. "נכון לעכשיו המסורת שלנו היא בלי מתנות בחג המולד. כשוויאט הייתה בת שנתיים לא נתנו לה כלום ורק הסבא והסבתא הביאו מתנות. הילדים כבר לא מעריכים מתנה אחת, הם אפילו לא יודעים למה הם מצפים - הם פשוט מצפים למתנות".

 

הגבלה ברשתות החברתיות: קלי ריפה

רק חשבון פרטי. קלי ריפה (צילום: Gettyimage)
רק חשבון פרטי. קלי ריפהצילום: Gettyimage

 

לקלי ריפה יש שלושה ילדים, מייקל (24), לולה (20) וחואקין (19). כעת שכולם עברו את גיל 18 הם הגיעו לשלב בו הם יכולים להפוך את חשבונות האינסטגרם שלהם לציבוריים, אבל עד גיל 18 היה על כך איסור מוחלט בבית. אגב, אם חשבתם שרק אתם סבלתם כאחים גדולים ואיתכם היו תמיד הכי נוקשים, אז דעו לכם שמייקל בהחלט מזדהה. "ההורים שלי היו הרבה יותר קפדניים איתי מאשר עם שני האחים שלי", הודה בעבר.

 

בלי טלוויזיה וטלפונים: מייגן פוקס

טלוויזיה אאוט. מייגן פוקס (צילום: Gettyimage)
טלוויזיה אאוט. מייגן פוקסצילום: Gettyimage

 

פעם, לפני שהיא פירקה את המשפחה והחלה לנהל רומן עם משין גאן קלי, מייגן פוקס הייתה אמא נוקשה במיוחד. בריאיון עבר סיפרה כי היא מאפשרת לילדיה לצפות בסרטים אבל לא בתוכניות טלוויזיה. "בסרטים אני מרגישה שיש התחלה, אמצע וסוף. יש סיפור ברור. זה מאוד שונה מלשים את הילד מול הטלוויזיה ללא הפסקה". עוד הוסיפה פוקס, ואמרה: "המטרה שלי היא בלי מחשבים ובלי טלפונים סלולריים לפחות עד שהם מגיעים לכיתה ח'".

 

צרפתית, ספרדית או כלום: גווינת' פאלטרו

אולה מי אמור. גווינת' פאלטרו ואפל (צילום: אינסטגרם)
אולה מי אמור. גווינת' פאלטרו ואפלצילום: אינסטגרם

 

מכירים את זה שלפעמים אנשים עושים משהו סתם כדי לעצבן? אז גווינת' פאלטרו. השחקנית סיפרה בעבר כי היא לא אפשרה לילדים שלה לצפות בתוכניות טלוויזיה בשפת האם שלהם - אנגלית, אלא רק בצרפתית או ספרדית. "הייתי קונה סרטים מצוירים בכל פעם שהייתי בצרפת", אמרה. לשמחתם של אפל (17) ומוזס (16) הם כבר לא צורכים סרטים מצוירים ואנחנו גם די בטוחים שהאמא החורגת העתידית, דקוטה ג'ונסון, הרבה יותר קלה בנושא. כאילו, אנחנו מקווים לפחות.

 

פחות סרטים של דיסני - יותר העצמה נשית: קירה נייטלי

סינדרלה? ממש לא. קירה נייטלי (צילום: Gettyimage)
סינדרלה? ממש לא. קירה נייטליצילום: Gettyimage

 

השחקנית קירה נייטלי סיפרה בעבר כי יש כמה סרטי דיסני שהיא מסרבת לאפשר לבת שלה לצפות בהם, בעיקר ב"סינדרלה": "הסיפור של סינדרלה עוסק בהמתנה לבחור עשיר שיבוא ויציל אותה. לא! תצילי את עצמך!", אמרה, ולא פסחה גם על "בת הים הקטנה": "השירים נהדרים, אבל לא. לוותר על הקול שלך בשביל גבר? הלו?!" לא נשקר, יש משהו בדבריה. מצד שני, אנחנו עדיין מחכים לאריק שלנו.

 

משחקי וידיאו רק בסופי שבוע: ג'ניפר לופז

קשוחה. ג'ניפר לופז (צילום: GettyImages)
קשוחה. ג'ניפר לופזצילום: GettyImages

 

תמיד ידענו שג'ניפר לופז היא אישה של עקרונות ולכן לא הופתענו לגלות שגם בתור אמא היא כזו. מסתבר שלזמרת יש חוק אחד נוקשה ומאוד לא גמיש - אייפד ומשחקי וידיאו רק בסופי שבוע ובתנאי שהילדים התנהגו יפה. "באמצע השבוע זה זמן לבית הספר. היום היחיד שהם יכולים להשתמש במשחקים הטכנולוגיים זה בימי ראשון, וזה בתנאי שהם היו תלמידים טובים במשך השבוע".

 

בלי טכנולוגיה באמצע השבוע. אמה וג'יי לו (צילום: Backgrid)
בלי טכנולוגיה באמצע השבוע. אמה וג'יי לוצילום: Backgrid

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018