רכילות+

לירן דנינו: "טיילור הכי טובה לגרסה העדכנית שלי, היא אהבת חיי"

הזמר מספר על הזוגיות עם כוכבת הרשת ולא שולל חתונה בעתיד הלא רחוק. וגם - תום חיימוב לוקח הפסקה מהביצה ומהאקסית גל גברעם, קסניה טרנטול עושה סדר בזוגיות עם הבעל כרמי ושירלי בוגנים מתרגלת לחיים בעידן החדש. צפו

 

 

כשהיא חמושה בלמעלה ממיליון וחצי עוקבים באינסטגרם, נחתה בבריטניה נבחרת של שבעה משפיענים תוצרת כחול לבן להשקת תוכנית ההטבות BEYOND של "הבנק הבינלאומי" שהבין שהדרך הטובה ביותר לקבל חשיפה היא בעזרת שלל סטוריז, רילז ופוסטים עם התיוג הנכון כדי להפיץ את הבשורה.

 

בין בני המזל שנבחרו בקפידה לקחת חלק בטיול הפוטוגני היו: טיילור מלכוב שצירפה לשמחתנו למסע את בן זוגה בשנתיים האחרונות, הזמר לירן דנינו, שירלי בוגנים יחד עם בעלה לירן סרוק, הרווק הטרי בביצה - תום חיימובמור סילבר שצירפה לנסיעה את הסוכנת הצמודה, והחברות הטובות סנדרה רינגלר וקסניה טרנטול.

 

כאמור, כל אחד מהמפורסמים שיצא לטיול - ששיאו היה הפלגה של יומיים על ספינת תענוגות שזכתה במקרה לגמרי לשם BEYOND - מתהדר בעדת עוקבים מרשימה, אבל להבדיל משאר המשפיענים, הזמר לירן דנינו פחות חי בעולם הרשתות החברתיות ולא נראה לעיתים קרובות באירועים מסוג זה. בזמן שבת זוגו בשנתיים האחרונות מתחזקת את מעמדה כאחת מכוכבות הרשת הגדולות במדינה ושולחת זרועות גם מעבר לרחבי המדיה, דנינו מבין בעזרתה את חוקי המשחק החדשים, ולראיה השתתפותו בעונה החדשה של "רוקדים עם כוכבים".

 

פאוור קאפל במלוא מובן המילה. טיילור מלכוב ולירן דנינו  (צילום מסך: אינסטגרם)
פאוור קאפל במלוא מובן המילה. טיילור מלכוב ולירן דנינו צילום מסך: אינסטגרם

  

מלכוב ודנינו הם מה שאנחנו מכנים בביצה "פאוור קפאל", זוג נחשק בעל השפעה חזקה במיוחד במרחב הווירטואלי, שאפילו פער הגילים ביניהם, שעומד על 11 שנים, לא באמת מהווה קושי עבור מערכת היחסים - שאם תמשיך ככה, הרשו לנו להמר, תגיע גם לחתונה. "טיילור מבריקה, חכמה, בוגרת בטירוף. כל מי שפוגש אותה לוקח לו בדיוק כמה דקות להבין שזה זה. יצא לי לצאת בחיי עם לא אחת ולא עם שתיים, וטיילור מבחינתי היא הפתעה", מספר לנו דנינו בריאיון על הסיפון ועונה בחיוב כשהוא נשאל אם היא אהבת חייו. "היא הכי טובה לגרסה העדכנית שלי. אני מרגיש מאוד מאוזן בחיים שלי, והכל בשנתיים האחרונות התחיל להתפקס לי".

 

עבור טיילור שחגגה ממש לפני שבוע את יום הולדתה ה-20, זוגיות באור הזרקורים היא לא משהו חדש - נזכיר שהיא יצאה שלוש שנים עם בן זיני - אבל הפעם היא הגיעה לקשר עם תובנות. "בזוגיות הקודמת שאני חוויתי זה היה יותר מהצד המקצועי, הכל היה בחוץ", היא אומרת ומבהירה שהפנימה את הלקחים והטעויות ויישמה בזוגיות הנוכחית: "למדנו יחד לסדר את הדברים ולדאוג לפרטיות שלנו, והגענו לשלב הזה ביחסים שאנחנו יודעים מה אנחנו רוצים להוציא ומה אנחנו לא רוצים, ועובדה שאנחנו בחופשה יחד עם כולם".

 

 

"הכיוון הוא לחתונה אבל זה עדיין לא שם". מלכוב ודנינו  (צילום מסך: אינסטגרם)
"הכיוון הוא לחתונה אבל זה עדיין לא שם". מלכוב ודנינו צילום מסך: אינסטגרם

 

"טיילור היא הכי טובה לגרסה העדכנית שלי" (צילום מסך: אינסטגרם)
"טיילור היא הכי טובה לגרסה העדכנית שלי"צילום מסך: אינסטגרם

 

בזמן שטיילור ולירן מסמנים וי על קרוז זוגי ראשון עבורם, הרווק הטרי בביצה תום חיימוב מתרגל לסטטוס החדש ולחיים שאחרי גל גברעם. "כל אחד מתמודד עם דברים בדרך שלו. אני בוחר לקחת את זה אחרת. להתרכז בעצמי, בריפוי שלי. אני לא אחלוק את הרגעים שאני נשבר עם כולם, ואני חושב שחלקתי מספיק עם כולם".

 

מי שיכולה ללמד את חיימוב קצת על פרידה וזוגיות בעין הציבור היא קסניה טרנטול שנישאה בקיץ האחרון לבן זוגה - כרמי עמר, ושלושה חודשים אחרי כבר דווח שהשניים הפרידו כוחות. מאז, הספיקו השניים להתאחד שוב בתקווה לימים יפים יותר. "הייתה לנו פרידה, וזה היה דבר שהיה נכון לנו, וחזרנו ואנחנו עובדים על זה. אני נמצאת עם בן אדם שאני כל כך אוהבת אותו, אני לומדת ממנו מלא ואני בטוחה שהוא לומד ממני". 

 

שותפתה לחדר של טרנטול היא החברה הטובה, סנדרה רינגלר שהתייצבה לארבעה ימים של בינזס ופלז'ר אחרי חופשה משפחתית עם בעלה שגב משה ושלושת הבנים. "האמת שמאוד מחמיא לי בגילי המופלג להיות חלק מהפסיפס הזה של משפיענים", מספרת הסטייליסטית שהבינה מזמן את הכוח והפוטנציאל הכלכלי שטמון ברשתות החברתיות. "אני מאמינה שאנשים לא נמדדים בגיל שלהם אלא בנשמות שלהם, ויש כאן מגוון מדהימים של אנשים".

 

הדוגמנית שירלי בוגנים, מהטופ מודלס הישראליות הגדולות של שנות ה-90, מתרגלת גם היא לעולם החדש, שלא היה קיים כלל בתקופתה לחשוף. "זה עשה שיפיטינג בקצב שאתה נכנס לתוך זה, זה תהליך שאתה עובר את זה".

 

מה היה קורה אם בתקופת השיא שלך היה אינסטגרם?

"וואו! זה היה טירוף. לא היו עומדים בקצב, כי אני כל יום התעוררתי במקום אחר בעולם".

 

 

הכתב היה אורח של "הבנק הבינלאומי"

משפעיניות ונהנות. מור סילבר, שירלי בוגנים, טיילור מלכוב, סנדרה ריגנלר וקסניה טרנטול (צילום מסך: אינסטגרם)
משפעיניות ונהנות. מור סילבר, שירלי בוגנים, טיילור מלכוב, סנדרה ריגנלר וקסניה טרנטולצילום מסך: אינסטגרם

כל סטורי וכל פוסט נבחר בקפידה (צילום מסך: אינסטגרם)
כל סטורי וכל פוסט נבחר בקפידהצילום מסך: אינסטגרם

אל תשכחו לתייג. סנדרה רינגלר וקסניה טרנטול (צילום מסך: אינסטגרם)
אל תשכחו לתייג. סנדרה רינגלר וקסניה טרנטולצילום מסך: אינסטגרם

"אני לא אחלוק את הרגעים שאני נשבר עם כולם, ואני חושב שחלקתי מספיק". הרווק הטרי תום חיימוב (צילום מסך: אינסטגרם)
"אני לא אחלוק את הרגעים שאני נשבר עם כולם, ואני חושב שחלקתי מספיק". הרווק הטרי תום חיימובצילום מסך: אינסטגרם

בוא נהיה הזוג הזה. שירלי בוגנים ולירן סרוק (צילום מסך: אינסטגרם)
בוא נהיה הזוג הזה. שירלי בוגנים ולירן סרוקצילום מסך: אינסטגרם

פסק זמן מהבעל ושלושת הילדים. מור סילבר (צילום מסך: אינסטגרם)
פסק זמן מהבעל ושלושת הילדים. מור סילברצילום מסך: אינסטגרם

 

על מה אתה חושב? חיימוב  (צילום מסך: אינסטגרם)
על מה אתה חושב? חיימוב צילום מסך: אינסטגרם

חברות גם כשהמצלמות נכבות  (צילום מסך: אינסטגרם)
חברות גם כשהמצלמות נכבות צילום מסך: אינסטגרם

עד הפעם הבאה. מור סילבר, שירלי בוגנים, סנדרה רינגלר וקסניה טרנטול (צילום מסך: אינסטגרם)
עד הפעם הבאה. מור סילבר, שירלי בוגנים, סנדרה רינגלר וקסניה טרנטולצילום מסך: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018